Nenoriu mylėtis, nes esu per stora

Kiekviena, kuri bent kartą gyvenime susidūrė su kompleksais dėl savo kūno, puikiai žino, kokį panikos priepuolį gali sukelti frazė „seksas šviesoje“. Ką ten šviesoje! Baisu ne tik, kad pamatys, bet ir užčiuops rinkelę ant pilvo.

Na ir apie kokį laimingą intymų gyvenimą tuomet galima kalbėti? Štai ir viena COSMO skaitytoja atsiuntė mums laišką, prašydama patarti, ką daryti. Santykiai griūva ir viskas tik per kompleksus. O kiek daug merginų nedrįsta apie tai kalbėti garsiai?

Mes, žinoma, patarsime iš savo pusės, bet, kaip ir visuomet, prašome ir tavo pagalbos. Galbūt tau teko patirti kažką panašaus ir tu radai būdą, padėjusį įveikti kompleksus? Pasidalink su mumis komentaruose arba elektroniniu paštu portalas@cosmopolitan.lt

„Su draugu kartu esame jau 2 metus. Kai susipažinome, buvau liekna ir tikrai patraukli mergina. Per pastaruosius metus taip atsipalaidavau, kad nebegaliu žiūrėti į save veidrodyje. Niekieno kito negaliu kaltinti, tik save pačią, tačiau kenčia mano draugas.

Seniau mūsų seksualinis gyvenimas buvo išties nepakartojamas: naujos pozos, erotiški žaidimai ir tiesiog mėgavimasis vienas kito kūnu. Tuo tarpu dabar „tai“ darau tik iš pareigos ir tik tamsoje. Negaliu atsipalaiduoti kai jis pradeda glamonėti mano kūną.

Iš pradžių draugas teigė, kad jam netgi patinka mano papilnėjusi figūra ir bandė visais būdais įtikinti, kad aš atrodau nuostabiai, tačiau manęs tai neįtikino ir su laiku draugo kantrybė vis labiau seko. Pusmečio bėgyje atsidūrėme tokioje situacijoje, kad praktiškai nesiliečiame vienas prie kito.

Noriu susigrąžinti buvusius santykius, bet nežinau kaip įveikti savo kompleksus.“

Kompleksai žudo asmeninį gyvenimą, bet pabandykime pažvelgti į juos iš kitos pusės: jei kompleksuoji, vadinasi sugebi į save žvelgti kritiškai, o kritiškas požiūris rodo, kad esi pasiryžusi tobulėti ir kažką keisti. Statistikos duomenimis net 52 procentai Didžiosios Britanijos moterų atsisako sekso būtent dėl viršsvorio. Tačiau šioje situacijoje reikėtų pačiai sau užduoti klausimą: esi nepatraukli tik sau ar ir partneriui?

Kažkodėl moterims visuomet atrodo, kad vyrai tarsi su padidinamuoju stiklu vertina kiekvieną kūno centimetrą: „Ooo, matau čia riebaliuką… Brangioji, bijau, kad taip nieko nebus.“

Žvelgdama į veidrodį, tikriausiai pastebi tik neigiamus dalykus: atsikišusį pilvuką, papilnėjusias šlaunis ir t.t. O tu mintimis susikeisk su savo vyruku vietomis: jeigu jis priaugtų svorio, ar tu nebenorėtum su juo mylėtis? Jis nustotų tave jaudinti? Greičiausiai ne, nes su laiku išorinis grožis tampa nebe toks aktualus. 

Jis sako, kaip tavęs nori, kokia tu seksuali, o tau atrodo, kad tai tik tuščios šnekos? Galvokime logiškai: jeigu pasikeitusi tavo figūra iš tiesų jį „atbaidytų“, nejaugi jis stengtųsi intymiai suartėti? Žinoma, nusimesti visus drabužius ir stoti akis į akį su nemalonia tiesa nėra paprasta, tačiau viską galima ištaisyti palaipsniui.

Visų pirma, jeigu antsvoris tikrai yra, pradėk su juo kovoti. Tai neišvengiama, jei nori jaustis gerai. Antra – imkis iniciatyvos ir pradėk rodyti dėmesį savo vaikinui pati. Visai nebūtina išsirengti, kad pademonstruotum, jog geidi jo. Labai paprasta gudrybė: užsidėk savo vyriškio marškinius taip, kad viršutinės sagutės būtų prasegtos ir matytųsi dalis nuogo kūno. Toks vaizdas atrodo itin erotiškai, nes suteikia laisvės fantazijai. Taip pasipuošusi tiesiog pamalonink jį oraliniu seksu. Kitą kartą uždek kambaryje keletą žvakučių, kad šviesa būtų itin neryški, tačiau suteikianti jaukumo ir tiesiog paglamonėk jį rankomis bei lūpomis.Matydama, kad jaudini savo vyrą ir kad gali jį patenkinti, vėl imsi pasitikėti savo jėgomis, o seksualinis gyvenimas po truputėlį grįš į savo vėžes.

Žinoma, turi nusiteikti, kad perversmas intymiame gyvenime neįvyks nei per dieną, nei per savaitę. Svarbiausia, kad tu supranti problemą, ir nori ją spręsti. Dabar reikia tik išdrįsti žengti pirmą žingsnį, o toliau bus vis lengviau.

Beje, įdomi statistika. Kai COSMO skaitytojų klausėme, dėl kurių kūno vietų jos labiausiai kompleksuoja, tik 7% iš daugiau nei 2000 dalyvių pasirinko variantą „aš atrodau puikiai“. Ir net 14,5% merginų rinkosi variantą „man nepatinka praktiškai viskas“. Merginos, metas pradėti mylėti save!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis