Brangusis, aš tave palieku! Kaip suprasti, kad jis - ne tas, su kuriuo verta tęsti santykius?

Sako, kad žmonės nesikeičia. Keičiasi, ir dar kaip: vieni auga, kiti stovi vietoje. Stiprios poros tos, kurios moka augti kartu, o visoms kitoms anksčiau ar vėliau tenka atsisveikinti ir keliauti savais keliais.

Nepulk mūsų smerkti! Tikrai nesiūlome tau spjauti į viską ir pulti kitam į glėbį. Be pastangų nei vieni santykiai neišsilaikytų net metus, bet reikia mokėti ir laiku sustoti, kad prabėgus daugybei metų netektų gailėti veltui iššvaistyto laiko: ne taip, kaip norėjai ir ne su tuo žmogumi. Pažvelk į santykius iš šalies ir pati sau atvirai atsakyk: tu nuoširdžiai laiminga šalia šio žmogaus ar tave laiko tik prisirišimas?

„Mes tai įveiksime“ - kartoji santykių pradžioje, atsiradus pirmosioms problemos. Vėliau vis dažniau nuleidi rankas, kol galiausiai pasiduodi ir supranti: ne, nebėra dėl ko kovoti. „Jeigu ne aš, šie santykiai jau seniai būtų pasibaigę“ – frazė iš tavo istorijos? Paleisk tas vadeles ir leisk savo gražuoliui šuoliuoti į visas keturias puses. Nešvaistyk energijos žmogui, kuris dėl tavęs nė piršto nepajudina! Tikriausiai jau ir pamiršai, kiek daug svajonių kažkada turėjai. Atversk naują lapą ir pradėk gyventi iš naujo, o tas, kuriam tu iš tiesų brangi, ir paleistas niekur nepabėgs.

Jūs vis dar kartu, bet niekas nesikeičia? Pirmiausia turėtum pažvelgti pati į save. Neužmigai? Vis dar kuri ateities planus ir bandai judėti į priekį? Tuomet problema greičiausiai yra jame. Standartinis tavo vyruko vakaro scenarijus su sumuštiniu ir televizoriaus pulteliu rankoje nieko gero nežada. Na, priversi jį bent kažkiek pasijudinti, bet kas iš to, jeigu čia tau, o ne jam to reikia? Jis visai nenori judėti į priekį, o kiek dar laiko tu iššvaistysi trepsėdama vietoje?

O kaip judviem sekasi miegamajame? Gal prieš kokį šimtmetį moterų vieta ir buvo kažkur tarp virtuvės ir vaiko kambario, todėl jos tik tyliai nurydavo karčią piliulę, pavadinimu „kas tas orgazmas“, bet laikai tai nebe tie. Ir mes nebe tokios. Jie išeina pas jaunesnes, gražesnes, seksualesnes ir niekas nesistebi! Jam nebepatinka ir jis susiranda kitą, o kodėl tu turėtum pasilikti? Tikrai nesakome, kad turi mesti savo vyruką, jeigu jūsų intymus gyvenimas šiek tiek išsiderino, bet vis dėlto, jeigu tau jau įprasta, kad seksas – tik pagal grafiką, nes taip turi būti, o lovoje tu dažniau galvoji „kada jis baigs“ vietoje „taip, dar!“ – gal verta pagalvoti apie permainas?

Gerai, pamirškime lovos problemas ir pagalvokime apie dvasiškesnius dalykus. Ar tavo vyrukas bent jau moka džiaugtis gyvenimu? „Kokia nesąmonė“ - pagalvos dauguma. Visai ne! Tau duotas vienas gyvenimas ir pragyventi jį reikia taip, kad kažkada ateityje anūkai klausytųsi tavo jaunystės istorijų išsižioję. Gali susitaikyti su jo apatiškumu ir burbėjimu, bet jeigu taip pat jis verčia jaustis ir tave – ne, tai tikrai ne tas žmogus, su kuriuo tau verta būti. Kiek dar lauksi? Kol vieną dieną atsibusi ir suprasi, kad gyvenimas jau prabėgo, o gerų emocijų ir prisiminimų – nė kvapo?

Na ir žinoma – pasitikėjimas. Gerai, šiandien tu jam atleidai dar vieną eilinį melą, atleisi ir rytoj. Bet kiek dar esi pasiryžusi klausytis jo išsisukinėjimų ir nesibaigiančių pažadų? Jeigu pasitikėjimo tarp judviejų jau nebėra – santykiai tiesiog pasmerkti žlugti. Ar verta laukti dar metus, kad tuo įsitikintum?

Jei jauti, kad santykiai kliba, tu pavargai ir nori permainų, bet visa tai, ką perskaitei – visai ne apie tavo vyrą, tuomet neskubėk priimti drastiško sprendimo. Galbūt tai tėra dar vienas sunkusis periodas, kurį išgyventi tenka kiekvienai porai. Nenuleisk rankų ir pabandyk į santykius įpūsti šiek tiek aistros. Galbūt tau padės šie patarimai: INTYMŪS RITUALAI, KURIUOS VERTA PRAKTIKUOTI KIEKVIENĄ DIENĄ.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis