Ilgalaikių santykių problemos lovoje vyrų akimis

Seksui santykiuose visuomet atitenka svarbus vaidmuo. Ir visai nesvarbu, kam jo reikia labiau – vyrui ar moteriai, svarbiausia, kad jo reikia.

Pirmaisiais metais problemų seksualinėje srityje daugumai tikriausiai neiškyla, o kaip po 7 metų santuokos ar tiesiog buvimo kartu? Aistra juk blėsta... Čikagos universiteto mokslininkai apklausė daugiau nei 10 tūkstančių įvairaus amžiaus vyrų ir visiems jiems uždavė tik 2 klausimus: ar jūsų santykiuose yra seksualinių problemų ir kaip dažnai mylitės su savo antrąja puse. 56,3% vyrų, kurių santykiai trunka nuo 7 iki 20 metų, prisipažino, kad seksualinio pobūdžio problemų jų šeimoje tikrai yra.

Kaip paaiškėjo, vyrų nuomone didžiausia ir dažniausia kliūtis darniems seksualiniams santykiams – moters pasyvumas. Galiausiai jie susiranda tokią, kuriai neskauda galvos kuomet vyrui norisi sekso, kuri nori būti geidžiama ir pati rodo savo geismą.

Antroji problema anot vyrų prasideda tuomet, kai jų moterys pradeda garsiai kritikuoti pačios savo kūnus: pilvas iššoko, oda suglebo, krūtys nebe tokios stangrios kaip anksčiau... Dažniausiai kažką panašaus sakydamos, moterys tikisi išgirsti nuraminimą ir keletą komplimentų, kad atrodo puikiai. Jei iki tol vyras net nepastebėjo jokių trūkumų, nuolatos apie juos girdėdamas, jis paprasčiausiai nustoja geidęs savo moters. Ypatingai, jeigu šalia sukiojasi kitos, savimi pasitikinčios ir savo kūną mylinčios moterys. Nori nenori, anksčiau ar vėliau vyro dėmesys bus nukreiptas būtent į jas.

Be abejonės, vieno kalto niekuomet nebūna. Juk moterims ne šiaip sau skauda galvą prieš seksą, ir visi kompleksai dėl savo kūno taip pat neatsiranda iš niekur... Svarbiausia, laiku pastebėti pirmuosius problemos ženklus, kad vieną dieną lovoje atsukti nugarą vienas kitam netaptų įpročiu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis