Ko vyrai nori iš santykių?

Ko tu norėtum iš santykių? Pasitikėjimo vienas kitu, atsidavimo, rūpesčio? Vyrai nori to paties! Tik kartais nepastebime, kaip viskas staiga ima slysti iš rankų, ir, regis, gražūs santykiai vieną dieną netikėtai sugriūva. Ar tikrai netikėtai? Gal tiesiog kažkur paleidome vadeles iš rankų?

Jis nori ramybės

Namai kiekvienam žmogui turėtų būti ramybės oazė, kurioje galima bent trumpam atsipūsti po visų kasdienių sunkumų. „Ir vėl neišplovei indų“, „Tu niekada manęs nesiklausai“ ir t.t. Nieko nuostabaus, jei nuolatos kritikuojamas jis vis daugiau laiko stengsis praleisti garaže, žvejyboje, su draugais, vienu žodžiu, bet kur, kad tik toliau nuo tavęs. Niekas nesako, kad turi tylėti kaip pelė po šluota ir taikstytis su blogais jo įpročiais, tačiau kritikai visuomet turi būti ir atsvara – malonūs pagyros žodžiai. Juk negali būti, kad jis nedaro nieko, kas būtų verta pagyrimo.

Patarimas tau: vietoje to, kad pultum jį kaskart vos įžengusį į namus, išbandyk priešingą scenarijų: paruošk vakarienę, įpilk vyno ir tiesiog pasikalbėkite. Pasakyk, ko tu iš jo tikiesi, kokie dalykai tave nuvilia ir kokią išeitį šioje situacijoje tu siūlai. Jei nuolatos keli skandalus, jis tavęs tiesiog nebegirdi. Pakeisk taktiką ir pamatysi, kad jo reakcija taip pat pasikeis.

Jis nori aistros

Kad ir kiek sau kartotume, kad santykiuose ne seksas svarbiausia, vis dėlto tai labai svarbi gyvenimo dalis. Tu jam – ne sesuo ir ne mama, su kuria jis gyvena po vienu stogu. Tu esi jo moteris, kurios jis geidžia ir nori, kad tu jo taip pat geistum. Nesvarbu, kartu esate vienerius ar penkerius metus – aistra iš santykių neturi dingti.

Patarimas tau: nepasiduok kasdienei rutinai ir stenkis bent kartą per savaitę išbandyti kažką naujo. Taip sužadinsi ne tik jo, bet ir savo aistrą.

Jis nori pasitikėjimo

Šiek tiek pavydo tik pakursto aistras, ypatingai pirmaisiais santykių metais, bet kai pavydas niekur nedingsta ir perauga į nuolatinę kontrolę, nieko gero nelauk. Vieną dieną tavo vyrukas pavargs nuo nuolatinių įtarinėjimų ir maus į krūmus net neatsisveikinęs. Draugauti nereiškia būti kartu 24 valandas per parą. Leisk jam laisvai kvėpuoti ir užsiimti tuo, kas jam patinka. Be tavęs. Gal tau ir nelabai patinka jo kompanija, bet drausti jam susitikti su draugais, kokie jie bebūtų – trumparegiška. Visų pirma tie susitikimai vis tiek vyks, tačiau paslapčia nuo tavęs. Antra – draugai greičiausiai pradės laidyti pašaipėles, esą jis „po padu“, o tai galiausiai jį patį privers susimąstyti, ar patinka jam tokia padėtis.

Patarimas tau: pagalvok, kodėl tu juo nepasitiki? Ar jis tau nuolatos meluoja? Jeigu taip, tuomet gal neverta tęsti šių santykių, juk tu jo tikrai nepakeisi. Nejaugi visą gyvenimą taip ir laikysi pririšusi prie grandinės ir lakstysi iš paskos? Tas, kuris nori išeiti – visada išeis, kad ir kaip tu besistengtum. Klausimas – ar verta išvis stengtis?

Jis nori stabilumo

Jeigu vyrams nereikėtų stabilumo, jie tiesiog neužmegztų ilgalaikių santykių. Jeigu jūsų santykiai rimti, vadinasi jis nori rūpintis tavimi ir to paties tikisi iš tavęs. Skamba banaliai, bet jaukūs namai, vakarienė po sunkios darbo dienos ir kiti kasdieniai dalykai – visa tai yra didelė dalis stabilumo.

Patarimas tau: pasistenk, kad namai būtų ta vieta, į kurią jūs abu su malonumu norite sugrįžti. Susikurkite savo tradicijų, pavyzdžiui, pirmadieniais kartu valgyti vakarienę be jokių įjungtų televizorių ir kompiuterių. Arba sekmadienio vakarais pasidaryti filmų vakarą su gardžiais užkandžiais.

Jis nori palaikymo

Manai, tik mums norisi iš vyrų girdėti gražius žodžius? Vyrai trokšta to paties! Jie nori jaustis svarbūs ir reikalingi. Kada paskutinį kartą pagyrei savo vyruką arba paskatinai jį drąsiau judėti į priekį? Gaila, bet dažnai santykiuose pamirštame vienas kitam padėti ir įsisukame tik į savo problemas.

Patarimas tau: dažniau pasakyk, kaip juo didžiuojiesi. Jeigu jam pavyko darbe parengti kokį nors projektą, kodėl gi to neatšventus? Leisk jam jaustis svarbiu, parodyk, kad tau rūpi tai, kuo gyvena jis.

Jis nori atsakomybės

Kiekvienam vyrui labai svarbu jaustis vyrišku, ypatingai santykiuose. Pagalvok, ar neatimi iš jo tos galimybės? Mes dažnai užsikrauname ant savo pečių visus rūpesčius ir kokie rezultatai? Tampame mamytėmis, kurios šokinėja aplink savo sūnelį! Su mamyte jis jau gyveno, o dabar nori gyventi su moterimi, kuria pats galėtų pasirūpinti.

Patarimas tau: nepamiršk tartis, nors jau ir žinai, koks variantas būtų geriausias. Nori savaitgalį kažkur išlėkti? Nepulk jam aiškinti, kad važiuosite ten ir ten. Geriau pasakyk, kad labai norėtum ištrūkti su juo kelioms dienoms. Tegul jis priima sprendimą, kaip jums praleisti laisvalaikį. Ir vietoje to, kad pati įsuktum naują lemputę, paprašyk jo pagalbos! Taip, tu tikrai pati susidorotum su šia užduotimi, bet kam to reikia?

Jis nori jaustis svarbus

Kiekvienas vyras norėtų, kad jo nuomonė moteriai būtų svarbi, juk tuomet jis ir pats jausis svarbus. Šioje vietoje teks ieškoti aukso viduriuko: savo nuomonės neturinti ir paklusni mergina, tik linkčiojanti galva ir su viskuo sutinkanti jam tikrai nebus įdomi. Bet netiks ir ta, kuri nuolatos ginčijasi ir gina savo nuomonę net nesiklausydama, ką jis sako. Kiekvienas vyras jausis pakylėtas, jei bent retkarčiais išgirs „Taip, tu teisus“.

Patarimas tau: leisk jam suprasti, kad jo nuomonė ir jo patarimai tau labai svarbūs ir tu visuomet atsižvelgi į tai, ką jis sako, nors sprendimą ir priimi savarankiškai.

Tik nepapulk į spąstus, bandydama įtikti savo mylimajam. Rūpintis ir stengtis dėl mylimo žmogaus visuomet verta, bet tos pastangos turi būti abipusės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis