7 požymiai, kad tu nesi jam labai svarbi

Tavo kelyje pasitaiko vien tik mulkiai? O gal paprasčiausiai laiku nepastebi, kad šie santykiai niekur neveda ir veltui iššvaistai savo laiką su netinkamais vyrais?

Nustok galvoti, kad po mėnesio ar dviejų viskas pasikeis, ir tu tapsi jo gyvenimo epicentru. Tikimybė, kad taip nutiks – niekingi keli procentai. Patikėk, jei tu tikrai būtum jam svarbi, jis verstųsi per galvą, bandydamas tave užkariauti. Jei dabartinių tavo santykių scenarijuje yra žemiau išvardinti punktai, rekomenduojame taupyti savo brangų laiką: vargu, ar kartu jūs toli eisite.

- Pažįstama situacija, kai visas jūsų bendras laikas priklauso tik nuo tavo pastangų? Nieko gero! Jeigu tu nuolatos turi siūlyti susitikti ir kartu leisti laiką, verta susimąstyti, ar jis apskritai nori būti su tavimi. Panašiau, kad tu tik vienas iš variantų, pakeičiančių trūnojimą prie kompiuterio.

- Tu pasakoji jam savo išgyvenimus, o jis tik linksi, nors realiai atrodo, kad viską, ką sakai, praleidžia pro ausis. Nei vienas, pabrėšime – NEI VIENAS vyras, kuriam tu įdomi, negali likti abejingas tavo savijautai. Taip, vienas gal tik apkabins ir pagailės, kitas, kaip tikras vyras, imsis gelbėtojo vaidmens, bet tikrai nesėdės abejingu veidu, sakančiu „Ei, mažute, tavo problemos yra tik tavo reikalas. Nekrauk jų ant mano pečių“.

- Jūsų pomėgiai ir laisvalaikis – visiškai skirtingi. Na, gerai, tame nėra jokios problemos. Problema atsiranda tuomet, kai du žmonės net nebando sudominti vienas kito savo mėgstama veikla. Ką tuomet veikti kartu? Žiūrėti televizorių ir vartytis lovoje... Kažin, kiek ilgai taip tempsite?

- Visi jūsų pokalbiai labiau primena tuščius tauškalus apie nieką? Verta susimąstyti, ar apskritai tuomet turite apie ką kalbėtis. Įprastai žmonės, kurie vienas kitam rūpi, dalinasi asmeniškais išgyvenimais, o tai savaime perauga į rimtas temas. Pabandyk bent jau užvesti rimtesnę temą, kuri padėtų atskleisti jo požiūrį į kokius nors dalykus. Jeigu jis tokių temų apskritai vengia, tikriausiai su tavim susitinka tik tam, kad smagiai praleistų laiką.

- Jei jau prakalbome apie pokalbius... Ar bent kažką žinai apie jo šeimą, apie jo vaikystės/paauglystės laikus? Apskritai, ar ką nors žinai apie jį? Jeigu asmeninio savo gyvenimo niuansus jis nutyli, vargu, ar tu esi įrašyta į tolimesnį jo gyvenimo planą.

- Jei jau nieko nežinai apie jo asmeninį gyvenimą, tikriausiai garbės susipažinti su jo draugais taip pat neturėjai. Draugai – tai jo ištikimiausi vertintojai, kurių nuomonė (kalbant apie merginas) visuomet svarbi. Jeigu tu jam patinki – jis tikrai tavęs neslėps nuo draugų. Priešingai, norės parodyti, kad visi žinotų, jog ši mergina priklauso tik jam!

- Įsiklausyk, kaip jis kalba. Ar bent retkarčiais tau tenka išgirsti išsprūstantį žodelį „mes“? Jeigu „mes“ neegzistuoja, tai tikriausiai ir jūsų buvimo kartu jis net nelaiko santykiais. Yra tik jis, ir dar vienas mergina šalia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis