Viliojimo magija: kokie kvapai labiausiai gundo vyrus

Vienoje rytiečių legendoje kurioje pasakojama apie sutuoktinius, turėjusius viską, išskyrus vaikus. Kartą jie susapnavo dievus, kurie prižadėjo palaiminti jų santuoką ir atsiųsti mergaitę, bet su sąlyga, kad užaugusi ji liks skaisti ir neprisilies prie vyro. Mergaitė buvo vardu Ylang (žiedelis). Ji užaugo tikra gražuolė ir daug vaikinų siekė jos rankos. Tėvai ją uždarė tarp keturių sienų, kad neužrūstintų dievų ir jie jos neatimtų.

Kartą, kai tėvų nebuvo namuose, Ylang išėjo į sodą prisiskinti žiedų. Priešais ją išdygo jaunuolis, kuris seniai ją sekė ir buvo įsimylėjęs. Jaunuolis sugriebė merginą už rankos ir sušuko: „Aš tave myliu, tekėk už manęs!“. Tą pačią akimirka mergina pavirto gražiu liaunu medžiu kvapniais žiedais. Jaunuolis tespėjo sušukti „Ylang! Ylang!“

Kvapniosios kanangos eterinis aliejus (daug kam žinoma kaip ylang ylang) yra laikomas vienu geriausių mintis ir kūną atpalaiduojančių kvapiųjų substancijų. Jis suteikia džiaugsmo pojūtį, stiprina jausmus, dėl jo aistrą kurstančių savybių Indonezijoje kvapniosios kanangos žiedų dedama į jaunavedžių lovą. Šį aliejų labai tinka lašinti į masažinį aliejų, aromatas padeda mažinti, lengvinti depresiją, baimę, pyktį ir pavydą.

Tai tik vienas iš kvapiųjų eterinių aliejų. Pasak „Marmozel“ manufaktūros įkūrėjos ir vadovės Vilmos Žmakovos, eteriniai aliejai atpalaiduoja, suteikia pasitikėjimo savimi, padeda priimti kitą žmogų su meile, be nuoskaudų. Aromaterapija padeda harmonizuoti mūsų vidų, ir tada protas nebetrukdo kūnui atsipalaiduoti, galime elgtis taip, kaip jaučiame – nuoširdžiai, laisvai.

Sveikos „Marmozel“ kosmetikos ir natūralių kvepalų kūrėja kviečia moteris artėjant šv. Valentino dienai prisiminti subtilų viliojimo meną natūraliais aromatais. Pasiūlyk lengvą masažą ar vonią, iškvėpink miegamąjį. Skirtingų eterinių aliejų ir jų aromaterapinio poveikio žinojimas leis tau tapti neužmirštama deive.

- Jazminų eterinis aliejus - vienas veiksmingiausių ir tauriausių meilės bei džiaugsmo įkvėpėjų. Jazminų eterinis aliejus ne tik sužadina jausmingumą, nuskaidrina nuotaiką, bet ir inspiruoja kūrybinį polėkį. Mėgiamas vyrų.
- Rožių eterinis aliejus atveria širdį meilei: tiek sau, tiek artimui, tiek pasauliui. Tai liečia ne tik kūnišką, emocinę, bet ir visaapimančią meilę. Rožių aliejus sustiprina moteriškumą, jausmingumą. Sukuria saugumo jausmą, atleidžia nuoskaudas. Tai vienas tinkamiausių aliejų moteriai, įskaitant nuotaikų svyravimus, hormoniniams pokyčiams stabilizuoti, džiaugsmui ir švelnumui ar meilei rastis.
- Pelargonijų eterinis aliejus padeda prisileisti kitą žmogų. Artimas rožei, tik „žalesnis“, labai teigiamai veikia emocijas, harmonizuoja.
- Santalo eterinis aliejus padeda atsipalaiduoti patyrusiems stresą ar vienišumą. Universalus aliejus, tinka ir dvasinėms praktikoms, ir kaip žadinantis aistrą. Dėl solidaus aromato puikiai dera vyrams.
- Pačiulių eterinis aliejus padės atpalaiduoti mintis dirbantiems įtemptą protinį darbą. Dėl duslaus, sodraus aromato irgi tinka vyrams. Naudotinas po skutimosi – ramina įjautrintą odą.
- Neroli (karčiavaisio citrinmedžio žiedų) eterinis aliejus švelnus ir subtilus aistros kvietėjas, tinka menkai save vertinantiems. Patinka vyrams savo gaiva, net Napoleonas Bonapartas negalėjo atsispirti neroli vandeniui, šlakstydavosi juo nuo galvos iki kojų.
- Kukliems ir jautriems žmonėms rekomenduojami levandų, melisų eteriniai aliejai. Ramina, nuima nerimą, svarbumo jausmą – kaip pasirodysiu kitiems, švelniai atpalaiduoja.

Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir laimėk „Cosmpolitan“ prenumeratą pusei metų!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis