5 kaitinančios scenos, kurias verta išbandyti savo miegamajame

Pritrūkai fantazijos? Jauti, kad intymus gyvenimas sustojo vietoje? Kodėl gi nepasisėmus idėjų iš pamėgtų filmų?

1. Graži, jausminga preliudija, kaip filme „Užrašų knygelė“. Mums šis filmas patinka ne tik dėl to, kad jame vaidina Ryanas Goslingas, bet ir dėl sekso scenų, alsuojančių švelnia preliudija. Juk mums, moterims, „apšilimui“ reikia maždaug 20 minučių, kai tuo tarpu vaikinams perėjimui į „kovinę būseną“ pakanka vieno aistringo bučinio. Pažiūrėjusi „Užrašų knygelę“, paprašyk savo vaikino daugiau laiko skirti romantiškai sekso preliudijai. Jausmus įkaitinti galima jau dienos bėgyje mylimajam nusiuntus keletą sms žinučių su užuomina.

2. Seksas ant užpakalinės automobilio sėdynės kaip „Titanike“. O, kad Jamesas Cameronas žinotų, ką padarė į savo kino šedevrą įtraukęs sceną, kurioje Lenonardo DiCaprio ir Kate Winslet tyrinėja vienas kito kūnus ant prabangaus automobilio užpakalinės sėdynės. Kuri iš mūsų nesvajoja palikti savo delno atspaudo ant nuo įkaitintos aistros aprasojusio automobilio stiklo?

Tam, kad jaudinanti erotinė akimirka nevirstų nemaloniu incidentu, įsimink keletą dalykų: pirmiausia, automobilį pasistatyti reikėtų nuošalioje vietelėje, kur jums neteks krūpčioti nuo menkiausio triukšmo, bijant būti užkluptiems. Antra, tinkamiausia poza seksui automobilyje – jojikės: jis – ant sėdynės, o tu – ant jo. Jeigu mašinos gabaritai leidžia, seksu galima mėgautis ir gulomis.

3. Lėtas seksas kaip „Saulėlydyje“. Vampyrui, kurį suvaidino Robertas Pattinsonas, tenka būti labai atsargiam, kad nesuteiktų skausmo savo mylimajai Belai – lėtas ir švelnus seksas visai nėra nuobodus, kaip kartais gali atrodyti.

Miegamaje sukurk intymią aplinką, žvakių šviesoje ir skambant jausmingai muzikai pradėk nuo atpalaiduojančio masažo. Sekso metu pabandykite kuo ilgiau žiūrėti vienas kitam į akis – tai sustiprins jūsų artumą.

4. Seksas duše kaip filme „Operacija Skyfall“. Vyro etalonu laikomas Danielis Craigas ir moteris sužavėjęs savo Džeimso Bondo – visų laikų šnipo vaidmeniu, šiame 2012 metais išleistame filme suvaidino neįtikėtinai karštoje meilės scenoje, kur Craigas užsiima seksu duše su žaviąja Berenice Marlohe.

Kai kalbame apie tokio pobūdžio seksą, leisk jam prisiimti visą atsakomybę dėl to kas vyksta. Paprašyk jo priglausti tave prie dušo kabinos sienelės ir kojomis apsivyk jį per sėdmenis. Jeigu tavo vaikinas nepasižymi gera fizine forma, tai tiks ir padėtis stovint, kai jis „paims“ tave iš nugaros.

5. Draudžiamas bučinys, kaip filme „Graži moteris“. Toli gražu ne nauja, tačiau visada aktuali meilės istorija su Julia Roberts ir Richardu Gere`u melodramoje „Graži moteris“ taip pat gali šio bei to pamokyti lovoje. Į klausimą: ką „moteris pagal iškvietimą“ daro sekso metu, Roberts herojė atsakė: „Viską, išskyrus vieną – aš niekada su klientu nesibučiuoju į lūpas“. Uždraustas vaisius – saldus, o moterišku dėmesiu išlepintas verslininkas tuojau pat panorėjo tapti išimtimi iš taisyklės.

Leisk savo partneriui tave bučiuoti visur, kur tik jis panorės, tačiau neleisk jam pasikėsinti į tavo lūpas – tai akimirksniu sužadins jo vaizduotę, o sukelta nenumaldoma kančia sulaužyti šį draudimą užvaldys net ir tą vyrą, kurio tikrai nepavadintum bučinių žanro fanatu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis