Patys ištikimiausi ir nepastoviausi Zodiako ženklai

Jeigu tikėtume tuo, ką sako astrologai, tuomet reikėtų pagirti Jaučius. Sakoma, kad jie – vieni ištikimiausių tarp visų Zodiako ženklų. O kas gi rašoma apie tave?

Avinas gali atsilaikyti prieš bet kokias pagundas, jeigu tik žinos, kad kaina už vienos dienos nuotykį gali būti pernelyg didelė. Užtai patys neištikimybės Avinai nepakęstų.

Jaučiai yra tvirti ir turintys aiškias pozicijas visame kame. Jeigu būti su vienu žmogumi – tai tik su juo. Apie jokius pasivaikščiojimus į kairę net minties negali būti.

Dvyniai negali gyventi be naujų emocijų, žmonių, eksperimentų. Todėl jų gyvenime tiesiog savaime pasitaiko daugybė įvairiausių pagundų, nuo kurių kartais nepavyksta atsilaikyti. Blogiausia, kad dažniausiai Dvyniai susideda su žmonėmis iš artimo rato. Su tais, kurie jiems artimi emociškai.

Jeigu santykiuose Vėžys jaučiasi nelaimingas, greičiausiai jis nepuls skirtis, o tiesiog ieškos nusiraminimo kitame glėbyje. Šiems žmonėms labai svarbus tarpusavio ryšys, todėl sulaikyti juos nuo pagundų labai paprasta: tiesiog reikia skirti Vėžiukams daugiau dėmesio.

Liūtai neištikimi būna gana retai, nes šokinėti nuo vieno prie kito jiems tiesiog neleidžia principai. Ir vis dėlto, jeigu su antrąja puse praktiškai niekas nebesieja, greičiausiai Liūto pašonėje neilgai trukus atsiras kitas žmogus.

Mergelės tiesiog negali būti neištikimos, nes siaubingai nerimauja dėl savo reputacijos. O jeigu kas nors sužinos? O jeigu pasklis gandai?

Svarstyklėms sunku apsispręsti visame kame. Blogiausia, kad jos labai greitai pasiduoda emocijoms ir gali lengvai užkibti ant pažadų kabliuko. Žodžiu, Svarstyklėms reikėtų šiek tiek daugiau kontrolės ir nepasiduoti kitų daromai įtakai.

Skorpionai gali lengvai būti neištikimi, jeigu jų jausmai antrajai pusei visai praėję. Tokiais atvejais jie negalvoja „gražu/negražu“ ir daro tai, ko norisi jiems patiems. Jeigu santykiai vis dėlto gražūs, o jausmai niekur nedingę – apie jokius ėjimus į kairę net minties negali būti.

Šauliai lengvai pasiduoda gundymams, todėl jų vienų geriau niekur neišleisti. Iš tiesų jie nėra tokie jau laisvamaniai, bet atitinkamos aplinkybės, pavyzdžiui – alkoholis, juos per daug atpalaiduoja.

Jeigu Ožiaragis tikrai nuoširdžiai myli, jis niekuomet neišduos savo partnerio. Ožiaragiai santykiuose apskritai labai atkaklūs ir už savo ir antrosios pusės gerovę kovoja iš paskutiniųjų. Neištikimybė tiesiog neatitiktų jų principinių įsitikinimų.

Sunkiai nuspėjamas Vandenis negali pakęsti, kai jam vadovaujama ir kai kas nors bando jį kontroliuoti. Kuo didesnis spaudimas jam daromas, tuo didesnė tikimybė, kad Vandenis išplauks į kitus vandenis.

Žuvys yra emociškai labai jautrios, todėl jų noras būti neištikimais labai priklauso nuo antrosios pusės. Kol Žuvys gauna pakankamai dėmesio, jaučiasi mylimos ir reikalingos, tol puoselėja santykius ir apie nieką kitą negalvoja. Tačiau vos tik Žuvys pasijaus vienišos, gali pradėti ieškoti užuovėjos kur nors kitur. Tačiau ne dėl sekso, o dėl emocinio pasitenkinimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis