Dalykai, kurių nevertėtų daryti lovoje

Nors lovoje draudimams ne vieta, vis dėlto tam tikrų „NE“ reikėtų paisyti! Juk net ir išsprūdęs visai nekaltas kikenimas tavo vyrukui gali pasirodyti kaip rimčiausias įžeidimas...

Nevertėtų... būti iki galo atvirai

Po malonaus sekso per daug atsipalaiduoji ir paleidi liežuvį į darbą, pamiršdama prieš tai pagalvoti ar tikrai nori sakyti tai, ką sakai. Galbūt tavo atmintyje ir šmėstelėjo prisiminimai apie sekso maratoną su buvusiuoju, bet pasakoti tai dabartiniam... Rimta klaida. Niekada lovoje neklausinėk vaikino apie jo buvusias merginas, o ir apie savo patirtį geriau nutylėk, bent jau kol tavęs apie tai neklausia.

Nevertėtų... girtis gausybe buvusių gerbėjų

Jei vardindama eksus tikiesi pakelti savo vertę dabartinio vyruko akyse, būk atsargi, kad nepasidarytum sau meškos paslaugos. Juk kiekvienam vyrui norisi būti geriausiu ir vieninteliu, jei ne fiziškai, tai bent emociškai. Nesvarbu, koks skaičius išsprūs iš tavo lūpų, antroji pusė mintyse vistiek jį analizuos.

Nevertėtų... drabstyti purvais buvusiųjų

Kad ir kaip negalėtum pakęsti savo ekso, dabartinio akivaizdoje drabstyti jį purvais – draudžiama! „Jei išsiskirsim, tą patį ji kalbės ir apie mane“ – greičiausiai būtent taip jis galvos po tavo paatviravimų. Ir apskritai, kam kalbėti apie buvusius?

Nevertėtų... juoktis lovoje be priežasties

Juoktis tikrai nėra blogai, bet jei nevaldomas linksmumas tave apima paties sekso metu... Na, situacija gaunasi ganėtinai dviprasmiška. Arba tavo mintys nukreiptos tikrai ne į seksą arba tave prajuokino vaikino kūnas, judesiai ar dar kas nors. Bet kuriuo atveju jo reakcija tikriausiai nebus labai teigiama.

Nevertėtų... vaidinti sekso guru

Visi vyrai tvirtina, kad lovoje norėtų turėti tikrą sekso ekspertę, bet jei taip nutiktų realybėje, džiaugtųsi tikrai ne visi. Kodėl? Todėl, kad labiau patyrusi moteris atima galimybę dominuoti, o nė vienas vyras lovoje nenori jaustis nepatyrusiu piemeniu.

Nevertėtų... perdėtai žavėtis sekso žaisliukais

Sekso žaisliukuose tikrai nėra nieko blogo, bet jei norėdama pasirodyti labai šiuolaikiška ir mėgstanti eksperimentuoti, kas kartą griebsiesi žaisliukų... Tavo vyrukas tikrai gali pagalvoti, kad vien jo lovoje tau nepakanka. Visai kas kita, jei šis klausimas yra aptartas ir papildomos priemonės teikia malonumą jums abiem.

Nevertėtų... tylėti ir slėpti emocijų

Ne tik fiziškai, bet ir emociškai šalta moteris gali labai greitai atstumti vyrą. Aistros vaidinti tikrai nebūtina, bet tramdyti savo padažnėjusį kvėpavimą ar iš malonumo besiveržiančias aimanas taip pat nereikėtų. Juk susijaudinusi moteris tokia seksuali...

Nevertėtų... aptarinėti problemų

Lova neturėtų būti ta vieta, kurioje tu sprendi arba užkrauni problemas ant savo mylimojo pečių. Darbinius rūpesčius ar konfliktus palik už miegamojo ribų. Lova skirta dviems, todėl kitiems čia nėra vietos, net mintyse.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis