Harmoningos ir konfliktiškos poros pagal Zodiako ženklus

Žinodama savo partnerio zodiako ženklą, iš anksto galėsi numatyti, kaip klostysis tavo santykiai su juo. Tik nepamiršk, kad konfliktuojantys Zodiako ženklai dar nereiškia, kad su šiuo žmogumi bendra ateitis neįmanoma. Įmanoma ir net labai graži, jei tik abu išmoksite gerbti vienas kito nuomonę.

Nekonfliktiška In ir Jang ženklų pora (Žemė ir Vanduo)

Vyrauja nuomonė, kad geriausiai tarpusavyje sutaria tos pačios stichijos atstovai: Ugnis – su Ugnimi; Žemė – su Žeme; Oras – su Oru; Vanduo – su Vandeniu. Tačiau yra ne visai taip. Tai pačiai stichijai priklausančių žmonių santykiai tikrai vystosi lengvai. Jiems nėra dėl ko ginčytis, jie patenkinti vienas kitu. Ramybė, sutarimas ir komfortas – ko gi dar galėtų reikėti geram suderinamumui? Deja, temperamentingiems Ugnies ir Oro ženklams tokie santykiai yra pernelyg nuobodūs. Jie pradeda dairytis partnerių, iš kurių galima būtų tikėtis kur kas dinamiškesnių santykių. Todėl stiprios, geros sąjungos meilėje, draugystėje ar net darbe su į save panašiais asmenimis įmanomos tik Žemės ir Vandens ženklams. Žiūrint iš šalies, tokios poros atrodo nuobodžios, tačiau juos pačius tokie santykiai visiškai tenkina, nes jie gyvena santarvėje ir ramybėje, o šiems ženklams tai labai svarbu.

Nekonfliktiška In ir Jang ženklų pora (Ugnis ir Oras)

Ugnies ir Oro ženklų žmonės – geriausi partneriai vienas kitam. Jie turi pakankamai panašumų, kad turėtų bendrų sąlyčio taškų ir išsaugotų santarvę savo sąjungoje, tačiau jie turi ir skirtumų, kuriais ne kopijuoja, o papildo vienas kitą. Ugnies ženklo atstovas, kuo nors labai susidomėjęs, visas jėgas skirs būtent tam šiuo metu dominančiam jį dalykui ir nieko nematys aplinkui. Oro ženklai padeda Ugnies ženklams tapti labiau įvairiapusiškesniais ir paprasčiau žiūrėti į gyvenimą. Be to, Oro ženklas yra naujų idėjų tiekėjas Ugniai. Tačiau Oras turi savo silpnų vietų: jis pernelyg šaltas, išsiblaškęs ir niekuo nesusidomi rimtai. Jam stinga aistros, jį mažai kas gali sujaudinti. Bendravimas su Avinais, Liūtais ir Šauliais „Oro“ žmones daro šiltesniais, jausmingesniais ir neleidžia jiems nusimesti nuo pradėto darbo, jo nepabaigus.
Ypatingas atvejis – skirtingų ženklų pora (Avinas – Svarstyklės; Liūtas – Vandenis; Šaulys – Dvyniai). Jiems sunkiau nei kitoms Ugnies – Oro poroms, rasti bendrą kalbą, užtat naudos abiems tokia sąjunga duoda kur kas daugiau ir, jei jau šių ženklų atstovai kartu, tai kivirčų tokioje poroje praktiškai nekyla niekada.

Ypatingos planetų kombinacijos poros

Labai geras suderinamumas tų žmonių, kurių ženklą valdo ta pati planeta. Tai: Avinas –Skorpionas; Jautis – Svarstyklės, Dvyniai – Mergelė, Šaulys – Žuvys ir Ožiaragis – Vandenis. Jie ne visada lengvai randa bendrą kalbą, tačiau vienas kitą nepaprastai traukia. Būdami kartu, jie sugeba savyje atrasti tokių savybių, kurių ir patys neįtarė turintys. Šių porų negalima būtų pavadinti harmoningomis, jose daug vidinės įtampos ir nuomonių išsiskyrimo, tačiau tai netrukdo joms jaustis laimingomis. Jaučio ir Svarstyklių, Dvynių ir Mergelės poras valdo vienintelė planeta. Tokios poros lengviau sueina, jų suderinamumas akivaizdus. Jaučiams ir Svarstyklėms vienodai svarbus komfortas, Tik Jaučiams – išoriškas, o Svarstyklėms – vidinis. Jautis pasirūpina poros materialiniu gerbūviu, o Svarstyklės sukuria komfortiškus santykius su aplinkiniais, suranda bendrų draugų. Dvyniai ir Mergelė – intelektualai. Tačiau Dvyniai informaciją renka, o Mergelės ją pritaiko praktiškai. Asmeniniame gyvenime tokios poros nėra itin patvarios, juk vien kalbomis intelektualiomis temomis ilgai neišsilaikysi, tačiau dalykiniuose reikaluose ir versle tai labai sėkminga ir produktyvi sąjunga.

Tam, kad į porą susijungtų Avinas ir Skorpionas, Šaulys ir Žuvys, Ožiaragis ir Vandenis, reikia daugiau palankių išorinių sąlygų. Šie žmonės kuo ramiausiai gali praeiti pro šalį vienas kitu nė nesusidomėję. Ir tik tada, kai pats gyvenimas juos suveda kartu, jie supranta kaip vis tik jiems pasisekė. Tiesa, tai nutinka tik po ilgai trunkančio derinimosi vienam prie kito, neretai lydimo įvairaus pobūdžio konfliktų.

Konfliktiškiausios Zodiako ženklų poros

Yra žmonių, kuriems tikrai neverta būti kartu. Jie, žinoma, taip pat sukuria dalykines, draugiškas ar asmenines poras. Tačiau tai nutinka dviem atvejais: arba tokių porų asmeniniuose horoskopuose stiprios kai kurios kitos planetos, išskyrus Saulės, ir pora laikosi jų poveikio dėka, arba porą sieja išorinės aplinkybės ir dvasinio ryšio tarp jų nėra. Kokios tai poros? Neretai klaidingai manoma, kad tokios poros būna arba skirtingų ženklų, arba nesuderinamų stichijų (Ugnis – Vanduo, Žemė – Oras). Netiesa. Skirtingų ženklų poros kaip tik labai sėkmingos, o nesuderinamų stichijų porų santykiai gali būti net labai įdomūs tuo, kad žmonės nors ir nesuprasdami vienas kito, žavisi parterio nepanašumu.

Tikra problema – gretimų ženklų poros ir tos, kurių ženklai yra 150 laipsnių atstumu vienas nuo kito. Šie žmonės „nemato“ vienas kito. Jie niekaip negali padaryti įtakos kito žmogaus asmenybės augimui arba psichologiškai jį palaikyti. Jiems sudėtinga net susipažinti, o jei aplinkybės juos ir suves kartu, tai kiekvienas iš jų turės savo asmeninį, nesusijusį su partneriu, gyvenimą. O tai sukels dažnus pykčius ir įtampą santykiuose. Štai tokių porų pavyzdžiai:

Avinas – Žuvys, Jautis, Mergelė
Jautis –Avinas, Dvyniai, Šaulys
Dvyniai – Jautis, Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis
Vėžys – Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis
Liūtas – Vėžys, Mergelė, Ožiaragis, Žuvys
Mergelė – Liūtas, Svarstyklės, Vandenis, Avinas
Svarstyklės – Mergelė, Skorpionas, Žuvys
Skorpionas – Svarstyklės, Šaulys, Dvyniai
Šaulys – Skorpionas, Ožiaragis, Jautis, Vėžys
Ožiaragis – Šaulys, Dvyniai, Liūtas
Vandenis – Žuvys, Vėžys, Mergelė
Žuvys – Vandenis, Avinas, Liūtas, Svarstyklės

Atsakyk į žemiau esančius klausimus ir laimėk 3 mėnesių COSMOPOLITAN žurnalo prenumeratą!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis