Prancūzių seksualumo paslaptys: 5 būdai, kaip užkariauti vyrą

Amerikietė Jamie Cat Callan nuo vaikystės žavėjosi savo senele prancūze. Dar būdama maža mergaite, ji suprato, kad prancūzės – ypatingos, fatališkos, magiškos moterys. Kaip joms pavyksta pavergti vyrus? Kodėl prancūzės nebūna vienišos? Ieškodama atsakymų Jamie apkeliavo visą Prancūziją, kalbėjosi su tūkstančiais moterų ir išleido knygą „Prancūzės nemiega vienos“. Autorė teigia, kad atrasti savyje prancūzę gali kiekviena.

Nevaikščiok į pasimatymus

Kiekviena mergina žino kas yra tradicinis pasimatymas. Tu puošiesi gražiausiais drabužiais, kruopščiai daraisi makiažą ir šukuoseną. Būdami su vyru restorane, abu porą valandų „testuojate“ vienas kitą klausimais. O juk tai didžiulis stresas. Jūs abu stengiatės parodyti save iš kuo geresnės pusės, nes žinote, kad esate santykių rinkoje ir jums reikia save parduoti. Tai – ne prancūziškas meilės kūrimo metodas. Natūralumas – štai ko reikia sėkmingam pasimatymui!

Tark „ne“ teatrams ir restoranams

Jeigu prancūzę pakviečia į pasimatymą, atsakydama į tai, ji pasiūlo kviestinę vakarienę, į kurią susirinks visi jos draugai, kolegos, buvę meilužiai, kolegų draugai ir pažįstami. Ar įmanoma gerai pažinti žmogų, kai namai pilni įvairiausių žmonių? Galima. Ir net geriau nei vienumoje.

Vakarienės metu prancūzė stebi kaip jos gerbėjas jaučiasi tarp žmonių, įvertina jo manieras, įsiklauso į pokalbius. Vyras tuo tarpu turi progą pamatyti, kaip jo simpatiją vertina kiti, kokia ji iš tiesų yra savo natūralioje aplinkoje. O būdama tarp savų, moteris jaučiasi užtikrinta savimi ir savo skleidžiamu žavesiu.

Vakarienė pavyko. Vyriškis vėl kviečia prancūzę į restoraną. Manai jie eis į restoraną, kiną ar teatrą? Prancūzė žino, kad antras pasimatymas – tai dar viena galimybė parodyti save visu gražumu. Vietoj restorano, savo gerbėją ji pakvies pasivaikščioti. Vaikštinėdami po parką ji ir jos palydovas nesijaus kaip tipiškame pasimatyme – pokalbyje. Nai vienas iš jų neišleis pinigų ir nelauks kažko mainais. O svarbiausia – vyriškis matys savo prancūzę kitų žmonių aplinkoje. Gražiai apsirengusią ir traukiančią kitų vyriškių dėmesį. Jis matys ir jaus konkurenciją.

Dėvėk tik brangius apatinius

Prancūzės apranga prasideda nuo apatinių ir ne nuo bet kokių, o nuo brangių, nėriniuotų ir šilkinių komplektų. Prancūzė niekada neužsidės skirtingų spalvų liemenėlės ir kelnaičių. Jei paprasčiausiai tai atrodo neįmanoma.

Kodėl apatiniai tokie svarbūs? Viskas labai paprasta. Taip, apatiniai slepiasi po drabužiais, tačiau būtent šilko švelnumas, elegantiški nėriniai, žaismingi kaspinėliai leidžia moteriai naujai atrasti savo jausmingumą. Niekas nemato, kas po tavo drabužiais, tačiau brangūs, kokybiški apatiniai drabužiai keičia net tavo eiseną ir nors jie lieka nematomi, visi aplinkui numano, kad tokie yra.

Būk visada moteriška

Prancūzei nėra nieko blogiau bei beformė, nieko neprabrėžianti apranga. Net priverstos laikytis aprangos kodo jos moka pabrėžti savo tikrąją prigimtį. Griežtą dalykinį kostiumėlį jos pagyvins žaisminga sage, romantišku šalikėliu ar perlų vėrinuku. Net ir neturėdama regos sutrikimų, ji užsidės griežtos formos akinius, kad atrodytų ne kaip paprasta ledi iš biuro, o kaip seksuali ledi iš biuro.

Kitaip tariant, niekas neprivers prancūzės savo geriausius drabužius taupyti vėlesniems laikams. Tikra Prancūzijos gyventoja į kelionę išsiruoš avėdama aukštakulnius, nes ji gerai žino, kad merginai su aukštakulniais vyrai visada noriau pasisiūlys panešti lagaminą. Į vaistinę, kuri už kampo, ji išsiruoš ne paskubomis įšokusi į kedukus, o avėdama aukštakulnius, kad galėtų eiti išdidi, ištiesinusi pečius ir būti matoma. Juk savo gyvenimo vyrą galima sutikti visur ir tu turi būti tam pasiruošusi.

Būk paslaptinga

Moteris be paslapties – ne moteris. Jeigu tavo vyras ar vaikinas apie tave žino viską, tai su kiekvienais metais tau bus vis sunkiau rasti kuo jį sudominti. Prancūzės su tokia problema nesusiduria, juk jos visada turi „paslaptį“. Savo „paslaptimi“ prancūzės vadina slaptą pomėgį, apie kurį nežino niekas.

Pavyzdžiui, kiekvieną vakarą mergina į namus grįžta viena valanda vėliau, nes po darbo keliauja į savo slaptąją kavinukę ir rašo ten eilėraščius arba skaito knygą. Į namus ji grįžta kažkokia ne tokia, joje kažkas pasikeitę, tačiau savo paslapties ji neatskleidžia. „Paslaptimi“ gali tapti ir susirašinėjimo draugai, jogos bendraminčiai ir bet kas kitas. Svarbiausia – apie tai nutylėti. Moteris turi išmokti praktikuoti paslaptingumo meną ir apie savo slaptą pomėgį nepasakoti nei vyrui, nei meilužiui, nei draugams.

„Jos didžioji paslaptis“ – tai vieta, kur ji pasisemia jėgų, randa užuovėją nuo išorinio pasaulio. Niekas nieko nežino apie jos nuotykius, tačiau visi supranta, kad ji saugo kažkokią paslaptį. O juk turėti paslaptį – tai taip seksualu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis