Netikėta flirto detalė, kuri veikia šimtu procentų

Pamirškite įvairias flirtavimo įmantrybes, apie kurias rašome internete. Viskas, ko jums reikia norint sužavėti merginą – tai jūsų balsas. Tyrimai parodė, jog nepaisant įvairių žavėjimo būdų, kuriuos naudoja merginos, būtent jų balsas gali tapti pagrindiniu koziriu flirtuojant su vaikinu.

Albraito koledžo tyrėjai pakalbino 40 žmonių (20 vyrų ir 20 moterų), prašydami jų suskaičiuoti iki 10 savo įprastu balso tonu. Po to jiems teko iš naujo pakartoti tai, tik šį kartą stengiantis skaičius sakyti kiek patraukliau. Dar vėliau buvo paprašyta viską pakartoti tai sakant pasitikinčiu tonu. Po viso to, kitiems 40 žmonių buvo duotos kasetės su šiais įrašais.

Jų užduotis buvo įvertinti šiuos balsų įrašus pagal patrauklumą. Moterys vyrų pastangų neįvertino – įrašai, kuomet vyrai stengėsi skambėti patraukliai, pagal patrauklumo skalę niekuo neišsiskyrė iš kitų. Tuo tarpu vyrams vertinant moteris, moterų pastangos buvo įvertintos, nes jų balsų įrašai buvo pažymimi, kaip vieni patraukliausi. Kodėl yra būtent taip? Nes moterys, besistengdamos skambėti patraukliau, labiau išnaudojo savo balą – kalbėjo kiek tyliau, jautriau, į kiekvieną žodį įdėjo daugiau pastangų. Tuo tarpu vyrams visa tai padaryti buvo žymiai sunkiau.

Visa tai puikiai atspindi, jog balsas gali tapti išties nemaža jūsų seksualumo dalimi, tiesiog reikia mokėti tai išnaudoti. Būtent dėl to, stenkitės išmokti valdyti savo balsą pilnavertiškai, nes tai gali padėti ne tik kalbant viešai ar su savo draugais, tačiau ir ieškant antros pusės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis