7 elgesio su vyrais klaidos, kurias daro vienišos moterys

Moterys, kurios negali susirasti vaikino arba jo išlaikyti, daro septynias klaidas, kurios atstumia bet kokį vyrą, turintį Y chromosomą, sako medicinos mokslų daktaras, neurologas, rašytojas Billi Gordonas.

Desperatiška mąstysena

Žmonės yra skirstomi į medžiotojus ir rinkėjas. Mes vertiname dalykus, kuriuos yra sudėtingiausia gauti. Mūsų protėviams tai reiškė svarbiausius išgyvenimui reikalingus dalykus (pvz. , geriausias maistas ir statybinės medžiagos). Žmogaus smegenys apjungia ir supaprastina. Medžioklės ir rinkimo pamokos tapo: sudėtingos = vertingos ir lengvos = nevertingos. Taip pat visos konflikto sprendimo pamokos tapo vertos kovos arba vertos bėgti.

Kadangi ilgainiui visuomenė tapo vis sudėtingesnė, apjungtos ir supaprastintos medžiotojų/rinkėjų pamokos buvo iškraipytos. Pavyzdžiui, papuošalai su deimantais yra brangūs, o papuošalai su cirkoniu yra pigūs, nors cirkonis turi visas savybes, kurios traukė žmones naudoti deimantus juvelyrikoje. Analogiškai - lengvai pasiekiama moteris yra mažiau patraukli, savo įžvalgomis dalinasi Billi Gordonas.

Vyrai buvo medžiotojai, o moterys – rinkėjos. Vadinasi, vyrai instinktyviai mėgsta medžioti, o vyrų smegenims patinka neurocheminis atpildas už užgrobimą, t.y. dopaminas ir serotoninas. Dopaminas išsiskiria laukiant atpildo, ne gavus tikrą atlygį, tad tikros moters savybės nėra tiek svarbios, kiek jos sumedžiojimas.

Kintamumas taip pat skatina išskirti dopaminą smegenyse. Todėl azartiniai lošimai sukelia priklausomybę ir vyrams patinka flirtuoti. Nežinojimui, ar tau pavyks sumedžioti, yra neįmanoma atsispirti dėl smegenų atlygio sistemos. Vyrai priklausomi ne nuo užkariavimo, jie priklausomi nuo dopamino, išsiskiriančio priklausomai nuo to, ar užduotis virs užkariavimu.

Vyrai instinktyviai nepasitiki moterimis todėl, kad religijos, ypatingai judėjų – krikščionybės, vaizduoja moterį kaip nepatikimą, pvz., Ieva, Delila ar Jezebelė. Jei moteris yra lengvas grobis, vyrai instinktyviai mano, kad ji bus lengvas grobis ir kitiems vyrams. Todėl lengvai gaunama moteris reiškia daugiau grėsmę nei kontrolę, o smegenys svarstys tą scenarijų kiekvieną dieną.

Kad gautų vaikiną, kai kurios moterys meluoja apie tai, kas jos yra ir ką joms patinka veikti. Vyrai tai smerkia. Tai tiesiog patvirtina „Ievos“ stereotipą. Kai jie sužino, kokia jūs iš tikrųjų esate ir kas jums iš tikrųjų patinka, jie nebejaučia pagarbos jums ir įsižeidžia, kad buvo apgauti. Ir ne tik jis įsižeis ant jūsų, nes jūsų pasimetimas virs pasipiktinimu savimi, vėliau virs savęs nepaisymu ir pasibjaurėjimu savimi.

Prašymas vyrų apibrėžti jųdviejų santykius

Niekada neprašykite vyro apibrėžti jūsų santykius, nes tai yra kvaila, juos erzina ir yra tarsi mirksinti neoninė iškaba „PROBLEMOS“. Jei jums reikia klausti, ar tarp jūsų kažkas yra, atsakymas yra akivaizdus – ne.

Būti pernelyg kibioms

Visi žmonės bijo intymumo. Kai kitas asmuo juda link jūsų, automatinis smegenų atsakas - dėl saugumo pasitraukti į šoną. Prikibimas yra grobikiškas, gąsdinantis, erzinantis, įtartinas ir labai nepatrauklus. Tai tolygu tatuiruotei ant kaktos „nukainuota prekė“.

Nesugebėti paglostyti urvinio vyro

Istoriškai vyrai visada gindavo moteris. Tačiau tos dienos, kai vyrai buvo vyrais, o moterys buvo už tai dėkingos, praėjo. Ne vyrams, o moterims reikia prezervatyvų apsisaugojimui. Dauguma vyrų negalėtų fiziškai apginti moters, jei jiems tektų tai padaryti. Tačiau vyrui reikia jaustis taip, tarsi jo moteris jį įsivaizduotų kaip didelį „vyrišką vyrą“.

“Neaiškūs lyčių vaidmenys yra viena iš feminizmo pasekmių. Protu dauguma vyrų supranta kintančius lyčių vaidmenis, tačiau intelektas yra smegenų žievėje, o emocijos kyla senose smegenyse, kuriose nėra jokio galvojimo, o egzistuoja tik instinktai „išgyvenk dabar, o klausimus užduosi vėliau“.

Kovoti ar bėgti - automatinis emocinis vyriškas atsakas, jei moteris nepriverčia jo jaustis dideliu ir stipriu. Dėl abiejų priežasčių kai kurioms moterims tenka sėdėti ant baro kėdžių ir sakyti: „Norėčiau stipraus gėrimo ir nieko su vyrišku vardu“. Įsidėmėkite: pavesti vyrui atlikti visas bjaurias namines užduotis nereiškia, jog leisite jam jaustis vyru“, - teigia B. Gordonas.

Kalbėti apie kitus vyrus

Jei kelis kartus užsiminsite apie kitus vyrus, tai užkirs kelią santykiams arba sugadins juos. Taip yra todėl, kad visuomenė mums įskiepijo, jog moterys neturėtų galvoti apie kitus vyrus nei jų vaikinai, vyrai ar sūnūs.

Klausti vyro, kaip tu atrodai

Kodėl moterys turi to klausti? Jei jau turite to klausti, matyt atsakymas nebus jus tenkinantis. Vyrai yra lengvai perskaitomi - kaip tie didžiuliai skaičiai ant specialių poreikių telefono aparatų. Jūs niekada neturėtumėte klausti vyrų tam tikrų klausimų, pvz., tų, į kuriuos nenorėtumėte sulaukti teisingo atsakymo.

Mokslininkai neidentifikavo tikslaus mechanizmo, tačiau akivaizdu, kad vyrus veikia Y chromosoma. Kodėl turėtum galvoti, kad moterys, kurios dieną pradeda pasidažydamos, neturėtų norėti žinoti tam tikros tiesos, pavyzdžiui, ar su tais džinsais ji atrodo stora.

„Tik storos moterys klausia tokių klausimų, - teigia B. Gordonas. - Tada jos nusimena, kai vyras atsako: „Ne man, tačiau vienas pardavėjas sakė, kad tu vos nesukėlei gaisro su savo aptemptomis šlaunimis“ — taip atsako jų „Kodėl?“ chromosoma. Be to, jei vyrui nepatinka tai, ką jus vilkite, tiesiog tai nusivilkite.

Per daug apsikabinimų ir pokalbių

Oksitocinas priverčia moteris prisirišti prie savo kūdikių. Kadangi moterys turi daugiau oksitocino receptorių nei vyrai, apsikabinimai ir pokalbiai paskatina oksitocino išsiskyrimą moterų organizme, tačiau vyrų organizme jie paskatina išsiskirti nerimą ir dujas. Stebėkite vyrus. Jie pirmiausia bendrauja vienskiemeniais žodžiais: aha, liuks, ne, jo, niurna ir murma.

Jei vyras sujungia daugiau nei keturis daugiaskiemenius žodžius kartu – tai jau tostas per vedybų pokylį, panegirika arba melas, paaiškinantis kur jis buvo — ir tikėtina, kad tai jis surado Google. Versti vyrą pasikalbėti yra puikus būdas priversti jį nusisukti ir pabėgti. Jei norite pasikalbėti, darykite tai su savo draugėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis