Pasitikrink: tai tik krizė ar santykių pabaiga?

Jauti, kad tarp jūsų perbėgo juoda katė/ išdygo mūrinė siena/ atsivėrė gili praraja. Balažin, kodėl taip nutiko: ar tai tave sugriebė laikina krizė, ar tai vis dėlto meilė papustė padus. Kaip viena atskirti nuo kita?

Krizė –tai kai...

... atsikeli iš lovos ne ta koja ir visą dieną jautiesi kažkokia pavargusi, be nuotaikos ir išsekusi.

... tave viskas erzina: šalis, Seimas, oras, bosas, kaimynai, “Panorama”. V I S K A S!!! Mylimasis irgi nervina. Tik ne daugiau nei A.Butkevičiaus ar A.Kubiliaus veidai iš teliko.

... esi nepatenkinta ne tik aplinkiniais, bet ir savimi. Toks totalus nepasitenkinimas tave aplanko reguliariai, maždaug kartą per kelis mėnesius.

... vyrai tau nekelia tokio susidomėjimo kaip anksčiau. Flirtuoti su jais taip pat neturi jokio noro. “Kurių velnių? – niūriai mąstai. – Vis tiek jie visi vienodi... Gaidžiai.”

... nebedomina ir seksas. Nebeužveda nei žodžiai, nei glamonės, nei pozos – net ir tos, mėgstamiausios. Vienintelis dalykas, kurio norisi, – tai įbesti nosį mylimajam į kaklą. Taip galėtum pratupėti nors ir visą vakarą.

... vien mintis, kad jums išsiskyrus vaikinas vieną dieną susirastų naują paną, tau sukelia pavydo audrą. “Jis mano!!!” – net verdi iš pasipiktinimo.

... į klausimą “Ar nori skirtis?” tikro atsakymo nežinai. Todėl abejoji ir bijai, kad be mylimojo bus dar blogiau.

Nebemyli – tai kai:

... visą dieną jautiesi puikiai, nuotaika pakili. Kol sutinki mylimąjį.

... santykiai su pasauliu – viskas ok. Su mylimuoju – ne ok. Mielai bendrauji su draugėmis, tau netrūksta pokalbių temų. Bet vaikino juokeliai varo į neviltį.

... PMS su tavo savijauta neturi nieko bendra. Kaip ir pilnatis ar vitaminų trūkumas. Apskritai tokių minčių pagauni ir taip jautiesi pirmą kartą.

... vos tik horizonte pasirodo naujas vyras, tavo akys ima žibėti, ranka automatiškai tvarko (taršo) plaukus, o lūpos nušvinta žaisminga šypsena.

... sugalvoji priežastį, kodėl jums reikėtų miegoti atskirai: tai turi dirbti iki išnaktų, tai jis knarkia per garsiai, tai tavo numylėtą serialą rodo vidury nakties. Kartais patyliukais pasimasturbuoji, fantazuodama apie kitus vyrus, neturinčius nieko bendra su tavuoju.

... įsivaizduodama saviškį kitos moters glėbyje nejauti nei pavydo, nei pykčio, nei nuoskaudos, nei gailesčio sau – tau visiškai vienodai šviečia.

... nejauti jokių dvejonių ir abejonių dė judviejų išsiskyrimo. Jauti vien susierzinimą ir ryžtą kuo greičiau baigti šituos santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis