Viliojimo menas: kaip žvilgsniu sugundyti vyrą

Seniai žinoma tiesa, kad akys – sielos veidrodis. O žvilgsnis – instrumentas, kuris puikiai padeda vyro širdies užkariavimo žaidime. O juk tavo pagrindinis tikslas – parodyti savo vidinį pasaulį ir žvilgtelėti į svetimą.

Žvilgsnis, nukreiptas į išsvajotą vyruką, gali sujaudinti kur kas stipriau nei intymios glamonės. Labiau gundantis nei saldus, paslaptingas, bet šiek tiek šelmiškas... Ir be jokio atsidavimo (žinai... taip kartais ištikimas šuo žiūri į savo šeimininką). Išmok valdyti savo žvilgsnį, kad be žodžių aiškiai parodytum dėmesį tau patikusiam vyrukui, o jau tuomet leisk jam žengti žingsnį.

Pagal statistiką, 87 proc. vyrų itin jaudina vos praverta moters burna, ypač kai ji dar šiek tiek palenkia galvą į partnerio pusę. Lėtas judesys, sėdint perkelti vieną koją ant kitos, gali išvesti iš proto 92 proc. vyrų. Daugelį vyrų užveda sklindantis nuo moters cinamono ar vanilės kvapas. Pats erotiškiausias dalykas daugumai vyrų – matyti moterį, liečiančią savo plaukus ar mąsliai sukiojančią juos apie pirštą. Tačiau pagrindiniu flirto ginklu vis tik išlieka žvilgsnis.

Eilinis žvilgsnis vidutiniškai trunka 1,8 sekundės. Jeigu žvilgsnį išlaikysi 2–3 sekundes, vyrui sukelsi malonų susijaudinimą. Svarbiausia, nepersistenk, juk užsitęsęs akių kontaktas gali priversti jį pasijausti nejaukiai ir visas romantizmas dings. Ramiai žiūrėk jam tiesiai į akis. Tokiu būdu parodysi savo susidomėjimą juo, sužadinsi jo smalsumą ir leisi pasijausti dėmesio vertu objektu. Suprantama, žvilgsnis neturi būti pernelyg įžūlus, nes tavo išrinktajam gali pasirodyti, kad jis tyrinėjamas. Žvilgsniu slysk nuo konkretaus taško iki neapibrėžto, tik jokiu būdu „nešaudyk“ akimis pašėlusiu greičiu aukštyn – žemyn, iš vieno kampo – į kitą. Viską daryk plastiškai ir natūraliai.

Merginos dažnai mano, kad primerktos akys – geismo išraiška. Lovoje – galbūt, bet stengiantis patraukti dėmesį – tikrai ne. Kuo daugiau tavo akies ploto dengia vokas, tuo mažiau žmonėms patinki. Mokslinio eksperimento metu buvo parodytas tas pats žmogus su identiška veido išraiška, tik vienoje nuotraukoje – kiek prisimerkęs, kitoje – plačiai atmerktomis akimis. Tyrimo dalyviams kur kas patraukliau atrodė veidas, kuriame akys nebuvo primerktos. Be to, pasak mokslininkų, atviras žvilgsnis labiau asocijuojasi su jaunyste, o primerktos akys – su senatve.

Flirto specialistai pataria: žvelgiant vyrui tiesiai į akis, mintyse sau ištark: „Tu labai seksualus“. Tave pačią tokia mintis nuteiks seksualiai ir tai akivaizdžiai atsispindės tavo žvilgsnyje. Be to, būtent tokia mintyse ištarta frazė leis išlaikyti žvilgsnį patį optimaliausią laiką: nei per trumpai, nei per ilgai. Taip pat labai svarbu išmokti stebėti tave sudominusį vaikiną periferiniu matymu. Tam, kad reikiamu metu jūsų akys susidurtų ir jis suprastų, kad tu susidomėjai. Vyrai teigia, kad seksualiausiai atrodo per petį žvelgianti moteris, matyt ne veltui garsiausios pasaulio įžymybės pozuoja būtent taip.

Jūsų žvilgsniams susitikus, neraudonuok ir nesimarkstyk, lyg būtum apakinta. Geriau lengvai, gal net šiek tiek droviai nusišypsok. Vyrui prakalbus, nesidrovėk žiūrėti jam į lūpas: jis akimirksniu pajaus kažkokią neįprastą trauką. Tokiu būdu, užkariauti vyrą galima ir vienu žvilgsniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis