Akivaizdūs ženklai, kad tu jam svarbesnė nei kitos

Kiek kartų buvę, kad spangsti apie niekada nesibaigsiančią meilę, bet galiausiai net nebesupranti, ką apskritai tame žmoguje pamatei? Tokia štai ta aistra: apakina, priverčia atitrūkti nuo realybės... Bet aistra išblėsta, o kartu su ja išsisklaido ir visi „meilės“ kerai.

O kaip tuomet suprasti, tavo čia žmogus ar tik dar vienas gyvenimo pakeleivis? Pabandome nustumti emocijas į šoną ir susidėlioti pliusiukus ties svarbiausiais punktais.

Jam svarbūs tavo asmeniniai pasiekimai, jis domisi tuo, kas vyksta tavo gyvenime, moka pasidžiaugti kartu su tavimi.
Tai ne apie jį? Susimąstyk, kas apskritai jus abu sieja. Seksas? Jis svarbus, bet tikrai ne pirmoje vietoje. Nebūk naivi: jeigu jūsų santykių arkliukas – aistra, ilgai tai nesitęs.

Dėl tavęs jis pasiryžęs ieškoti kompromisų ir kažko atsisakyti. Žinai, kai jis nori eiti su draugais žiūrėti futbolo, o tu taip nori pabūti su juo.
Tai ne apie jį? Tikriausiai jo prioritetų skalėje tu nesi svarbiausia. Tik išlaikyk sveiką protą: jis neprivalo visko mesti dėl tavo įgeidžių. Vis dėlto mylintis vyras (kaip ir tu pati) tokiose situacijose tikrai pabandytų rasti išeitį, kad abi pusės būtų laimingos.

Nepaisant to, kad tu nekenti stovėti prie puodų, pernelyg audringai reaguoji ar per daug burbi – jis nesistengia tavęs keisti. Nesakome, kad su viskuo susitaiko – tai irgi nėra labai gerai, bet jeigu jis sugeba priimti tavo minusus ir nenurodinėja, kokia turėtum būti – dėk pliusiuką!
Tai ne apie jį? Galvokime racionaliai. Kas bus kai iš tavęs jis nusilipdys savo svajonių moterį? Tu nebebūsi tu. Ar sugebėsi su tuo susitaikyti? Galų gale ar jam pačiam bus įdomu šalia turėti lėlytę?

Net jeigu jūs ne pirmus metus kartu, jis vis tiek rūpinasi tavimi: būdamas parduotuvėje, paskambina paklausti ką tau nupirkti, visuomet paima sunkesnius pirkinius, linksminantis vakare paklausia ar nesušalai... Smulkmenos, bet tokios svarbios!
Tai ne apie jį? Santykių ekspertai tvirtina, kad būtent smulkmenos, o ne didieji darbai atspindi tikrąjį žmogaus požiūrį. Jeigu jis net neatkreipia dėmesio, kad tu sėdi sustirusi arba būdamas parduotuvėje pagalvoja tik apie save – greičiausiai tiek tu jam ir rūpi...

Tu gali jam pasakyti praktiškai viską ir tau nereikia baimintis, ką jis pagalvos. Jis – pirmas žmogus, į kurį tu kreipsies pagalbos.
Tai ne apie jį? Statistika: daugiau nei 70% moterų jaustųsi nejaukiai, jeigu iš savo mylimojo reikėtų paprašyti pinigų. Mes su jais miegame, dalinamės intymiausiais dalykais, o bijome pasakyti, kad turime finansinių problemų. Jei save priskiri prie tų 70%, galbūt šie santykiai nėra tokie jau tvirti, kaip atrodo?

Jis pažįsta tavo šeimą bei draugus ir svarbiausia – nevengia bendravimo su tavo artimaisiais. Net jeigu tai ne visai ta aplinka, kurioje jis norėtų būti – jis bus šalia, nes tau tai yra svarbu.
Tai ne apie jį? O kas tuomet toliau? Kol linksminsies su savo draugais – jis laiką leis su savaisiais? Šeimyninės šventės taip pat atskirai? Jeigu tu jam tikrai svarbi, jis turėtų pasistengti priimti ne tik tave, bet ir tavo aplinką, juk ji neatskiriama tavo gyvenimo dalis.

Jūsų pokalbių temos – neišsemiamos ir jums nereikia stengtis tų temų surasti, jos gimsta savaime. Galite kalbėtis praktiškai apie viską, abu turite savo nuomonę, mėgstate diskutuoti.
Tai ne apie jį? Visi jūsų pokalbiai labiau primena tuščius tauškalus apie nieką? Verta susimąstyti, ar apskritai tuomet turite apie ką kalbėtis. Įprastai žmonės, kurie vienas kitam rūpi, dalinasi asmeniškais išgyvenimais, o tai savaime perauga į rimtas temas.

Jis nebijo parodyti savo jausmų už namų durų: gali paimti tave už rankos, apkabinti, pabučiuoti. Kai jūs kartu, aplinkiniams nekyla abejonių, kad tu – ne šiaip gera draugė.
Tai ne apie jį? Nekalbame apie prancūzišką bučinį tavo šeimos akivaizdoje, bet viešumoje apkabinti gali net ir pats droviausias! Nesugeba ir to? O tu esi tikra, kad apskritai esi jo mergina?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis