5 nepamirštamo „prancūziško“ sekso paslaptys

Jeigu paklaustume vyrukų, ką lovoje jie labiausiai dievina, tikriausiai dauguma pasirinktų oralinį seksą. O, taip! Ir visai nesvarbu, ką jie tau sako garsiai – geras oralinis nepalieka abejingų!

Nesijauti tvirtai šioje srityje? Populiari Amerikos laidų vedėja ir tiesiog sekso ekspertė Angel (jau vien slapyvardis ko vertas!) turi tau keletą patarimų. Pasinaudoti jais ar numoti ranka – spręsti tik tau.

Neleisk jo peniui liūdėti!
Darydamos oralinį, dauguma merginų nuolatos atlieka tą patį judesį. Problema tame, kad raumenys turi atmintį, todėl iš pradžių judesiukas jam teiks malonumą, o vėliau taps nuspėjamas ir nebe toks malonus. Keisk tempą, įsiskverbimo kampą, apžiok tai stipriau, tai silpniau.

Trys privalomi oralinio komponentai: garsai, seilės ir rankos
Vyrams patinka, kai merginos juos glamonėja ne tik burna, bet ir rankomis, tačiau didžiausias malonumas patiriamas tuomet, kai penis būna pakankamai sudrėkintas seilėmis, o mergina nebijo parodyti, kaip mėgaujasi pačiu procesu. Oralinis neturėtų priminti nebyliojo kino – šiek tiek dejonių tik dar labiau įkaitins jo fantaziją! Kol burna žaidi su galvute – rankomis glamonėk jo penį ir sėklides, bet svarbiausia - negailėk seilių. Jos tarsi lubrikantas, padedantis pasiekti tikrą euforiją.

Gilaus įsiskverbimo triukas
Dauguma vyrų eina iš proto, kai penis apžiojamas taip, kad visas būtų burnoje. Nesitikėk, kad pavyks iš pirmo karto. Tam reikia praktikos! Bet jei vis dėlto pasiryši, žinok auksinę gilaus įsiskverbimo taisyklę – kuo daugiau seilių, tuo viskas paprasčiau.

Nebijok klausti, ko jis nori
Mes, moterys, dažniausiai susikuriame problemą sau mintyse ir panikuojame, vietoje to, kad paprasčiausiai pasikalbėtume ir viską išsiaiškintume. Jauti, kad oralinės glamonės nėra tavo stiprioji vieta? Paprasčiausiai paprašyk, kad tavo vyrukas garsiai sakytų, ką, kada ir kaip daryti. Toks pokalbis jį tik dar labiau įaudrins.

Nepamiršk ir savęs
Labai svarbu ne tik teikti malonumą kitam, bet ir pačiai pasimėgauti. Kažkodėl moterys atsisako oralinio sekso teikiamų malonumų, nes paprasčiausiai bijo to paprašyti iš savo vyrų. Mylėk savo kūną, išmok kalbėti apie savo norus ir atskleisk savyje karštą merginą, kokia tu iš tiesų ir esi.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis