COSMO bučinių gidas: svaigus malonumas liežuviu

Apmaudu, jog bučinius įprasta laikyti tik švelniu apšilimu prieš šį tą, na, rimtesnio. Tačiau mes, COSMO merginos, žinome tiek būdų lyžtelėti ir krimstelėti, kad bučinį vertiname kaip savaime nuostabų veiksmą – ir labai laaabai kaitinantį.

Karštas atodūsis

Apdovanotas tik bučinį primenančiu atodūsiu, jis pajus per nugarą bėgant šiurpuliukus. Palinkusi prie jo veido lengvai lyg plunksna paliesk lūpomis jo lūpas, o paskui dar keliskart tai pakartok – gundomai kreipdama galvą tai į vieną, tai į kitą šoną. Sušildžiusi jo lūpas lėtai lyžtelėk liežuvio galiuku ir švelniai pūstelėk, kad atšaldytum. Švelnus lytėjimas lūpomis maloniai kutena ir jaudina. 27 metų Simas pasakoja: „Kartais, kai žmona palinksta į mane, aš jau laukiu karšto bučinio, o ji tik perbraukia drėgnomis lūpomis ir liežuviu per manąsias lūpas bei giliai atsidūsta. Mane lyg elektra nukrečia. Nuo to lengvo prisilietimo imu justi oda net švelniausią brūkštelėjimą ar dvelktelėjimą. Suprantu, jog tai tik žaisminga užuomina apie man žadamą rojų, todėl užsinoriu jos dar labiau“.

Meilus gnybt

Tokiu būdu pareiškusi meilę, dar nė nesusilietus lūpoms parodysi mylimajam, kieno čia valia. Pirštu švelniai apvesk jo lūpas nuo viršaus ligi apačios. Suimk apatinę nykščiu bei smiliumi ir stipriai spustelėk – jis turi atrodyti patempęs lūpą. Tuomet prisitrauk jį arčiau ir įsisiurbk į tą saldžią lyg vyšnia raudonuojančią grožybę. Pirštų galiukais galima sužadinti stipresnių ir šiurkštesnių pojūčių, kurių vyrai kartais tikisi iš bučinio. Su tuo iš visos širdies sutinka 27 metų Kristijonas: „Mano draugė palyginti stipriai sužnybia lūpas, kartais net truputį gelia, tačiau tai mane tiesiog užkuria. Man patinka, kai ji rodo savo valią“.

Aistros kaukė

Šis meilus triukas tiesiogine prasme atims jam kvapą. Prispausk savo lūpas prie jo lūpų taip, kad neliktų jokio plyšelio orui prasiskverbti. Tada praverk burną ir giliai įkvėpk. Daryk tai lėtai, tarsi ne siurbtum orą iš jo plaučių, o meiliai priimtum dovaną. Kad judviem pavyktų, reikės ir jo pastangų, tad iš anksto atskleisk savo planą. Kai nebeturėsi kur kvėpti, perleisk vampyro vaidmenį jam ir imk švelniai pūsti į burną. Tai labai svaigina, nes mylimieji tarsi pasikeičia gyvybės esencija. Jiedu tampa visiškai vienas nuo kito priklausomi, toks bučinys nepaprastai suartina. Trisdešimtmetis Benas buvo priblokštas, kai per atostogas jo draugė pabandė padaryti tai su juo po vandeniu: „Iš pradžių išsigandau, bet paskui įsitraukiau į žaidimą ir pamiršau visas baimes. Mudviejų kvėpavimas tiesiog susiliejo, abu tapome viena būtybe. Tą bučinį visuomet atsiminsiu kaip patį erotiškiausią savo gyvenimo įvykį“.

Gardus čiulpinukas

Bučinys – tai toks ištvirkavimo (hm...) stebuklas, kuris gali sukelti dviem žmonėms ištisas valandas trunkančią ekstazę. Iš pradžių pakreipk galvą ir įsisiurbk į viršutinę mylimojo lūpą, jam atiduodama savo apatinę. Švelnų spusčiojimą kaitaliok su dar švelnesniu čiulpimu, kol jo aistra ims tiesiog kunkuliuoti. Tada pasikeiskite vietomis ir užsiimk jo apatine lūpa. Pasimainykite taip keletą kartų, o paskui pamažu apžiok visą jo burną. Šiek tiek pačiulpusi leisk jam padaryti tą patį. Šitoks bučinys ypač malonus dėl to, kad švelniai čiulpiant lūpų paviršiuje susikaupia daugiau kraujo, ir jos tampa gerokai jautresnės.

Kolibris

Tu bučiuoji jam kaklą. Tuo metu išsprūdusi saldi dejonė ne tik praneš mylimajam, jog esi devintam danguje, bet ir suteiks tokį malonumą, kurį jis norės išgyventi vis iš naujo. Tavo balsas sukelia vibraciją, kuri veikia ir mylimojo odą. Pridėk lūpas ten, kur prasideda žandikaulis (šalia lezgelio) ir lėtai slinkdama smakro išlinkiu imk leisti garsus. Jo kūno pasklis elektros srovės. Gali sunkiai dūsauti arba meiliai murkti – vis tiek savo brangiausiajam sukelsi naujų pojūčių griūtį. „Buvau pritrenktas, kai bučiuodama man krūtinę ir kaklą draugė pabandė taip pašėlioti, - prisipažįsta 28 metų Robertas. - Pasijutau lovoje su masažo meistre, sugebančia jaudinti ne tik tą vietą, kurią lietė jos lūpos“.

Visagalės vingrybės

Kiekviena frikcija per lytinį aktą vyro aistros laipsnį padidina penkiomis padalomis. Pasirodo, lygiai taip pat jį galima įkaitinti ir kaišiojant į burną liežuvį. Iškišk šį savo galingą meilės įrankį ir įstumk pro nesmarkiai sučiauptas jo lūpas, o tuomet imk lėtai ir gundančiai slysčioti pirmyn atgal. Iškrėsk šį gyvatės pokštą mylėdamasi – dvigubai galingesni saliutai garantuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis