Intymios išpažintys iš skaitytojų lūpų (I dalis)

Net smagiausia plepesio su draugėmis šventė nebus gardesnė už mūsų suplaktą istorijų kokteilį, nuo kurio ir žandikaulis gali atkristi!

Leidau vakarą su žaviu muzikantu. Eidami senamiesčiu, sustojome pasiklausyti smuiko griežimo. Norėdama pasirodyti meniškos prigimties (ir pelnyti taškų draugo akyse), mečiau banknotą į smuikininko dėklą. Tik pinigams slystant iš rankų pastebėjau, jog netyčia švystelėjau penkiasdešimt litų! Tokių pinigų švaistyti negaliu, taigi nusprendžiau juos susižvejoti iš dėklo. Aišku, mano vaikinas pamatė, kaip knaisiojuosi, ir pakraupo. Kad ir kiek aiškinau, niekas nepadėjo. Daugiau jis man nepaskambino, - Kotryna, 28 metų.

Pirmąją naktį su nauju vaikinu užsnūdome meiliai apsikabinę. Atsibudusi po valandos, pamačiau per jo ranką tekant seiles. Puoliau skubiai valyti, tačiau pastebėjau, kad vaikinas nemiega. Apmiriau... Ačiū Dievui, jis tik nusijuokė, - Dovilė, 20 metų.

Pirmasis pasimatymas su bankininku tiesiog slyste slydo. Tokio mandagaus, romantiško vyro dar nebuvau sutikusi. Ir tokio patrauklaus! Pokalbis restorane liejosi kaip upė. Abu sutikom, kad žmogui labai svarbu geros manieros. Aš, kaip ir jis, esu kilusi iš Kauno, todėl žinau, jog kauniečiams patinka išdidžios, rafinuotos moterys, - na, tiesiog ledi. Buvau Skarlet šiam Retui, džiaugiausi kiekviena kartu praleista akimirka. Jis mane palydėjo iki durų ir romantiškai pasilenkė pabučiuoti. Prieš pat susitinkant mūsų lūpoms, netikėtai atsiraugėjau. Išraudau ir nėriau vidun. Taip ir neatsakiau į jo žinutę, kurią jis man atsiuntė mobiliuoju telefonu, - Marija, 25 metai.

Jau porą mėnesių susitikinėjau su vaikinu, bet vis nebuvau tikra dėl savo jausmų. Tempiau gumą, kol vieną vakarą supratau: šiandien arba niekad. Pasikviečiau jį namo ir pradėjom... Kai vaikinas nusimetė marškinius, pamačiau, kad jo krūtinė glotni kaip kūdikio, išskyrus tobulos formos 2 kvadratinių centimetrų garbanotų plaukų lopinėlį. Tas nevykėlis skutosi, o kuokštelį paliko kaip puošmeną. Tokia neįprasta kūno priežiūra mane tiesiog pakraupino, tad išgrūdau berną pro duris, net nepaaiškinusi, kodėl, - Rasa, 27 metų.

Su draugu grįžome iš filmo. Pastebėjome mano kambaryje degant šviesą, tačiau nelabai nustebome – gal merginai, su kuria kartu nuomojau butą, ko nors prireikė. Tačiau kai atidariau duris, nustėrau: į svečius iš kito miesto buvo atvykęs mano buvęs vaikinas, su kuriuo palaikėm šaunius draugiškus santykius, jau buvo paklojęs lovą, o prie jos stovėjo butelis vyno... Mano buto kaimynė jį pažinojo, tad mielai įleido, kad eksmylimasis galėtų padaryti staigmeną. Dabartinis apsisuko eiti namo, tačiau aš jį sulaikiau: esą čia mums svečias paklojo iš neturėjimo ką veikti, o pats jis miegosiąs kitame kambaryje. Neilgai mes trise vakarojome – apsimečiau, kad skauda galvą ir nuėjau miegoti. Juk turėjau išpirkti kaltę prieš dabartinį mylimąjį... - Laura, 28 metų.

Vaikinas, su kuriuo susitikinėjau keletą mėnesių, pakvietė pavakarieniauti mūsų pamėgtoje kavinukėje. Mielai sutikau, bet paprašiau jo prieš tai dar nuvežti pas draugę – turėjau grąžinti jai pasiskolintą suknelę. Draugė pakvietė kavos, mudu susižvalgę sutikom. Nusiaviau batus ir nustėrau: pasirodo, mano naujieji rudeniniai batai tepa kojines! Maža to: išvydau, kad abejos mano kojinaitės ties pirštais prairusios. Slėpiau kojas po foteliu, jaučiausi labai nepatogiai. Kai po vakarienės jis pasikvietė mane į svečius, atsisakiau, apsimetusi, kad labai pavargau. O iš tiesų tą vakarą aš taip jo troškau, bet juk negalėjau pirmojo karto gadinti suplyšusiomis kojinėmis, - Žaneta, 23 metų.

Važiuodama į pokalbį dėl darbo dar užsukau į keletą vietų, tad teko ne sykį nusivilkti ir apsivilkti paltą. Jutau, kad plaukai įsielektrino, tačiau neįsivaizdavau, kiek iš tikrųjų elektros prikaupiau. Vyrukas, su kuriuo susitikau atvykusi pokalbio, padėjo nusivilkti paltą ir šyptelėjęs tarė: „Ką gi, jūs priimta“. Nesupratau pokšto, tad jis mane mandagiai palydėjo prie veidrodžio. Pasirodo, staigiais judesiais valkstydamasi paltą sukūriau tiek statinės energijos, kad mano sintetinė suknelė susiraitė ant klubų. O aš mūvėjau virvelines kelnaites, kad išryškinčiau figūrą. Tačiau nė neketinau potencialiam darbdaviui rodyti beveik visiškai pliko savo užpakalio! Raudonavau per visą interviu. Kai jis paskambino ir rimtai pasiūlė darbą, man buvo taip gėda, kad tos vietos atsisakiau, - Ugnė, 26 metų.

Man labai patiko vienas sporto klubo treneris. Norėjau atkreipti šio žavuolio dėmesį, tačiau į jo treniruotę užsirašyti gėdijausi. Vieną dieną sportavom ant bėgtakių vienas priešais kitą. Mūsų žvilgsniai vis susitikdavo. Aš vaidinau tokią kietą sportininkę, kad nusiverčiau nuo įrenginio. Treneris atskubėjo man padėti ir, nepaisydamas kruvinos nosies, paprašė mano telefono numerio. Dabar treniruojamės labai intymiai, - Elena, 22 metų.

Per metinį darbovietės susirinkimą kelis kartus buvau paprašyta pasakyti savo nuomonę ir mielai ją reiškiau – labai mėgstu kalbėti, kai manęs klauso. Užvirus aistroms dėl kitų metų reklamos išlaidų, vėl atsistojau ir puoliau argumentuotai įrodinėti savo tiesą. Buvau taip įsijautusi, kad bekalbėdama senu įpročiu atitraukiau švarko užtrauktuką. O šį kartą švarką buvau apsivilkusi ant nuogo kūno! Mano kalbą nutraukė kikenimas, vėliau nuaidėjo plojimai, - Rita, 25 metų.

Sykį, kai vartėme erotinį žurnalą, draugas prasitarė, kad jam gražu visiškai nuogutė slapčiausia moters vietelė. Tad jo gimtadienio proga užsimaniau nustebinti jį ypatinga „dovanėle“. Užsidariau vonioje ir pasiėmiau skustuvą. Netrukus jis pradėjo nebeskusti, tik pešti. Aš didvyriškai ėjau iki galo. Paskui visą vakarą man labai skaudėjo, sėdėjau persisukusi, dantis sukandusi, apie šokius net kalbos nebuvo, o kai galop atsigulėm miegoti, pravirkau ir papasakojau draugui, kas atsitiko... Po to įvykio jis niekad daugiau neužsiminė, kad jam patinka „plikutės“, - Ilona, 28 metų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis