Intymios išpažintys iš skaitytojų lūpų (II dalis)

Pirmąją intymių skaitytojų išpažinčių dalį gali rasti ČIA, o dabar... Tęsiame!

Besimylint staiga koją sutraukė mėšlungis. Iš skausmo pradėjau spiegti, o vaikinas pamanė, jog tai jis taip stipriai pasistengė... Ir taip įsijautė, kad neišdrįsau pasakyti, jog dejuoju ne iš pasitenkinimo, o iš skausmo, - Diana, 21 metų.

Bare susipažinau su vaikinu, o paskui mudu ragavome meilės nektarą... Rytą pastebėjau, kad ant kaklo liko didžiulė mėlynė. Kitą dieną teko eiti į pusseserės dukrytės gimtadienį. Susirinko pusė gimininės. Nors ir kaip stengiausi mėlynę nugrimuoti, ji vis tiek švietė. Tėvai stengėsi nepastebėti, tačiau jaunoji jubiliatė visų akivaizdoje ėmė ir paklausė, kokiu būdu užsigavau. Nutylėjau... - Irina, 19 metų.

Bendradarbis Aleksandras, kurį labai norėjau susižvejoti, puikiai nusimanė apie kompiuterius. Kartą užstrigo spausdintuvas, tad pasikviečiau jį pagalbon. Vaikinui besikuičiant prie mano darbo stalo, kompiuterio ekrane pasirodė maždaug tokia draugės žinutė: „Kas naujesnio su būsimuoju sekso vergu Aleksandru?“ Šis išraudo (man tai pasirodė labai miela) ir paklausė, ar būtina atsakyti. Įsidrąsinau ir išpyškinau: jei šį vakarą praleistume drauge, galėčiau parašyti įdomesnį atsakymą. Jis sutiko. Nuo tol mudu su Aleksandru – neišskiriami, - Dana, 26 metų.

Vieną vakarą buvau labai erotiškai nusiteikusi, o vyras gulėjo svetainėje prie televizoriaus nekreipdamas į mane dėmesio. Taigi apsivilkau erotiškiausiais drabužiais, įslydau į kojines, apsiaviau aukštakulniais ir, užgesinusi šviesą, užlipau ant žemo stalelio – sušoksiu striptizą. Vyras atsisėdo ir, akis išpūtęs, ėmė dūsauti. Mat taip maiviausi pirmą kartą. Staiga koja kryptelėjo ir aš griuvau. Laimė, neužsigavau. Tačiau vyras paprašė daugiau nepersistengti, - Edita, 30 metų.

Sužinojau, kad vyras, su kuriuo susitikinėju, yra vedęs. Supykusi pasiunčiau jį po velnių. Maža to – susiradau jo žmoną ir... susidraugavau. Ji pasirodė labai miela. Jį ištiko šokas, kai pamatė mudvi sykiu, mat vargšelis nieko nežinojo... Dabar mes visur vaikštom trise, o jis, bijodamas, kad neištikimybė išaiškės, nieko negali padaryti, - Migle, 27 metų.

Su keliomis draugėmis užsukome į karaokė. Šiaip jau esu labai drovi, tačiau poros kokteilių padrąsinta patikėjau draugės įtikinėjimais, kad neapsikvailinsiu. Čiupau mikrofoną... ir netrukus atsipalaidavau – netgi ėmiau staipytis. Gerokai linktelėjau į priekį, ir mano liemenėlės nevaržomos krūtys išsprūdo iš palaidinės. Salė suūžė! Dainą baigiau nudelbusi akis, ranka pridengusi krūtinę. Nors tiek gerai, kad likusį vakarą gėriau nemokamai, - Ramunė, 19 metų.

Praėjus dviem savaitėms nuo mūsų trumpo romano, vaikinas ėmė susitikinėti su mano geriausia drauge. Kartą mano buvusysis ir draugė susiginčijo. Ši paprašė manęs su juo pasikalbėti - atseit aš jį gerai pažįstanti. Besikalbėdami nė nepajutom, kaip sena aistra vėl įsiliepsnojo, - griuvom čia pat ant vonios grindų. Draugė išsiverkusi užsuko į vonią nusiplauti nuvarvėjusio tušo ir mus aptiko. Puolė rėkti, keiktis, žodžiu, iškėlė didžiausią skandalą. Visi subėgo pasižiūrėti, o mes sau sėdėjom. Nuogi! - Irma, 20 metų.

Mano vaikinas susirgo. Atėjau jo aplankyti. Jis siaubingai blogai jautėsi, todėl išgėręs arbatos tuoj pat užmigo. Namo važiuoti dar nesinorėjo, tad su savo vaikino broliu nuėjom žiūrėti filmo. Kažko išsigandusi krūptelėjau ir netyčia čiuptelėjau jaunėliui už vienos vietelės. Pajutau, kad jis susijaudino. Man irgi pasidarė neramu. Padėjau ranką broliui ant šlaunies... Po akimirkos puolėm vienas kitą kaip gyvuliai! Paskui jaunėlis vežė mane namo. Ir vėl istorija pasikartojo. Mano vaikinas iki šiol nesužinojo, kad įsikoriau į jo šeimos medį, - Aiste, 20 metų.

Mano vaikinas išvyko tobulintis į užsienį, o aš sumaniau jį aplankyti. Jau kelis mėnesius buvom nesimatę, tad krepšin, tikėdamasi malonių akimirkų, įsimečiau kelis sekso reikmenis. Muitinėje pareigūnai nusprendė patikrinti mano daiktus. Iš krepšio jie traukė apatinius drabužėlius, lubrikantus, kitokius žaisliukus ir kiekvieną atidžiai apžiūrinėjo. Blogiausia, kad ir kiti žmonės laukė savo eilės. Jie visi į mane spoksojo! - Erika, 26 metų.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis