Klaidos, kurias daro įsimylėjusios moterys

Tikriausiai niekas taip nesujaukia minčių, kaip įsimylėjimas. Telefone nuolatos pypsi SMS žinutės, mintys laksto laukais, o problemos – tiesiog neegzistuoja. Juk tu įsimylėjai! Tik ar naujų emocijų antplūdis nepakiš tau kojos? Kartais verta šiek tiek atsiriboti nuo emocijų ir į santykius pasižiūrėti racionaliau, taip, kaip dažniausiai daro vyrukai. Tai padės tau išvengti paprastų, bet dažnai pasikartojančių klaidų, kurias daro įsimylėjusios moterys.

1 klaida: baimė parodyti savo jausmus ir norus. Santykių pradžia ir tu nedrįsti atvirai kalbėti, todėl užuolankomis bandai parodyti ar pasakyti, kad taip, kaip yra dabar – tavęs netenkina, o jis kaip kelmas stovi vietoje ir nė krust? Vyrai nemėgsta žaisti žaidimo „Tu atspėk ko aš noriu“ arba „Tu atspėk ką aš galvoju“, todėl pataupyk tiek savo, tiek jo kantrybę ir jei kažko nori, paprasčiausiai pasakyk. Priešingu atveju jausiesi nesuprasta ir nelaiminga, o kaltinti galėsi tik save...

2 klaida: per dideli reikalavimai. Nepersistenk su norais ar reikalavimais. Suprantama, kad įsimylėjus JIS atrodo TAS VIENINTELIS, kurio nesinori nė už ką paleisti, bet per didelis spaudimas ir bandymas priremti prie sienos gerų rezultatų tikrai neduos. Nepamiršk, kad jis tau nieko neskolingas, todėl ir reikalauti neturi teisės.

3 klaida: per anksti kuriamos ateities vizijos. Yra tokių moterų, kurios susižavi ir... mintyse iš karto pradeda planuoti savo vestuves. KLAIDA. Pasvajoti niekas nedraudžia, bet tik nepradėk tomis svajonėmis gyventi, nes gali tekti skaudžiai nusivilti.

4 klaida: įsivaizdavimas, koks jis bus kažkada, kai pasikeis. Moterys dažnai daro vieną iš esminių klaidų, dėl kurių vėliau labai gailisi: užsimerkia prieš blogąsias naujo draugo savybes ir tikisi, kad su laiku jos kažkur išnyks. Vargu ar taip nutiks, todėl, kad ir kaip būtum įsimylėjusi, stenkis žvelgti realybei į akis ir prieš save matyti JĮ tokį, koks jis yra, o ne kokį norėtum matyti.

5 klaida: aklas aukojimasis dėl meilės. Kartais nauji jausmai taip apdemdo protą, kad vardan kito žmogaus esi pasiryžusi paminti savo principus ir savigarbą. Pažvelgti į save iš šalies nėra lengva, todėl visuomet įsiklausyk į artimų žmonių pastabas. Jie tikrai pastebės ir pasakys, jei elgiesi neapgalvotai. Svarbiausia – nepulk visko neigti (būtent tą dažniausiai daro įsimylėjusios moterys) ir ginti mylimojo. Jei jis tave taip pat myli, tikrai nereikalaus aukoti savojo „aš“ vardan jo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis