Vyrų apklausa: kas antra moteris nemoka bendrauti

Vyrai dažniausiai nutraukia pažintį su moterimis, dėl šių nemalonaus charakterio. 55 proc. vyrų, dalyvavusių pažinčių svetainės „Flirtas.lt“ organizuotoje apklausoje, teigia taip darantys, nes merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai ar paviršutiniškai. Jos metu taip pat paaiškėjo, kad vyresniems respondentams mažiau rūpi, kiek mergina dėmesio skiria jų finansinei padėčiai.

„Dauguma merginų nerodo jokios iniciatyvos ar noro bendrauti. Jų atsakymai trumpi ir lakoniški, nekuriantys erdvės šmaikščiam pokalbiui. Juk nebūtina atverti širdies, ar eiti į pasimatymus – kartais norisi tiesiog pasikalbėti. Atrodo, kad merginos jaučiasi princesėmis ir dėl jų reikia eiti kryžiaus kelius“, – sako vienas iš apklausos dalyvių.

Kas dešimtas respondentas nurodo, kad nustoja bendrauti su mergina, jei pastebi, kad nesutampa jų tikslai ir pomėgiai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad bendri interesai yra svarbesni vyresniems vyrams. Šią priežastį nurodo kas ketvirtas stipriosios lyties atstovas virš 42 metų amžiaus. 18-24 metų grupėje toks nesuderinamumas svarbus tik 6 proc. apklausos dalyvių.

„Kartais pasitaiko, kad dar bendraujant pažinčių svetainėje pajauti, kad nesutampa charakteriai. Dažniausiai nustoju bendrauti, nes skiriasi mūsų požiūriai į pomėgius, gyvenimą ar buitį. Tiesa, mano finansinė padėtis prasta, todėl bendrauti dažniausiai nustoja jos“, – dalinasi kitas respondentas.

Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi. Tai aktualiausia jauniems vyrams nuo 24 iki 42 metų amžiaus – dėl to su dailiosios lyties atstove atsisveikina beveik kas septintas respondentas. Jaunesni vaikinai ir vyresni vyrai į tokį merginų smalsumą žiūri atlaidžiau – tik 4 proc. jų dėl to nustoja bendrauti.

„Merginos ir moterys nori kalbėtis ir būti matomos. Jos dažnai užsisako papildomas paslaugas, kurios padėtų atkreipti vyrų dėmesį. Visgi, būtent jos dažniau neatrašo į vyrų laiškus. Paprastai pastarieji stengiasi bendrauti, kol pamato, kad tikrai nieko neišeis, o moterys bendrauti nustoja pažinties pradžioje“, – sako pažinčių svetainės „Flirtas.lt“ rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tokį merginų elgesį jis aiškina, įgimta dailiosios lyties empatija ir „šeštuoju jausmu“. „Jos greitai įvertina, ar nori susipažinti su jai parašiusiu vyru, kokios jo stipriosios pusės ir trūkumai. Jos sulaukia žymiai daugiau laiškų nei vyrai ir daugumą jų ištrina, nes parašęs žmogus nepateisina jų lūkesčių, arba nusprendžia, kad santykių perspektyvos miglotos ir į juos neverta investuoti“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Apklausoje dalyvavo 881 įvairaus amžiaus vyras, bendraujantis bent vienoje Lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. birželio viduryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis