Merginų išpažintys: diena, kai pirmą kartą sulaužiau ištikimybę

Ne visada ta lemtingoji akimirka sugriauna gyvenimą – kartais priverčia praregėti arba pradėti viską iš naujo.

Tais metais mes pirmą kartą ryžomės atostogauti atskirai. Vyras su draugais išvažiavo į Kroatiją, o aš su bičiule – į Lietuvos pajūrį. Iš pradžių ilgėjausi, tačiau po truputį kurorto gyvenimas mane įsuko. Vieną vakarą mudvi susipažinome su fantastiškai gražiais irkluotojais iš Trakų. Vakarėlį pratęsėm jų poilsio namelyje. Pajutusi, kur link viskas krypsta, susiruošiau namo, bet draugė mane kvailino: „Tu ką, manai, tavasis vakarais knygas skaito?“ Ir aš, kvailė, pasidaviau. Vyras niekada manęs neklausė, ar tada buvau jam ištikima. Neklausinėjau ir aš, bet sprendžiant iš jo sauso pasakojimo ir šalin nusuktų akių, jis vakarais tikrai ne knygas skaitė. Nekalbėti apie tą vasarą buvo mūsų nebyli sutartis. Tačiau atskirai daugiau niekada neatostogaujame, - Monika, 32 metų.

Sužinojus, kad vyras permiegojo su kita moterimi, iš po kojų pradėjo slysti žemė. Jaučiausi tokia nevisavertė ir pažeminta. Tą pat vakarą nuėjau į barą ir mirtinai prisigėriau. Troškau tik viena: kuo skaudžiau jam atkeršyti. Vyrai greičiausiai juto šį mano troškimą, nes sukosi aplink kaip unguriai. Pasimylėti su vienu iš tipelių atrodė pernelyg paprasta. Gal permiegoti iš karto su dviem? Nelabai prisimenu, ką kalbėjau ir dariau. Menu tik, kad paskutinė frazė prieš „nutrūkstant juostai“ buvo: „Grupinis seksas – jėga!“ Atsibudau kažkokiam bendrabučio kambarėlyje. Gretimose lovose miegojo trys vaikinai. Nežinau, ar su visais permiegojau. Jaučiausi taip šlykščiai, jog iškart moviau lauk. Dėkojau Dievui, kad atėmė man atmintį. Supratau: vienintelis žmogus, kurį iš tiesų tokiu elgesiu pažeminau, esu aš pati. Ir koks kvailys sakė, kad kerštas saldus? - Kristina, 25 metų.

Tomas buvo geriausias mano vyro draugas, man – lyg brolis. Mes kartu atostogavom, iškylaudavom, jis pas mus dažnai nakvodavo. Kartais net tada, kai maniškis būdavo išvykęs. Tačiau mudu net negalėjom įsivaizduoti savęs vienoje lovoje. Vieną vakarą susipykau su vyru, ir jis trenkęs durimis kažkur išėjo. Aš likau su 5 mėnesių kūdikiu. Jaučiausi pažeminta, įkalinta ir nelaiminga. Kaip tik tada užsuko Tomas. Jis mane guodė, sakė, kad tik visiškas kvailys gali taip nevertinti tokios moters... Turbūt norėjau įrodyti esanti patraukli, todėl pradėjau akivaizdžiai rodyti jam dėmesį, kalbėdama vis dažniau prisiliesdavau, kol galiausiai pradėjome bučiuotis. Tomas bučiavosi fantastiškai ir aš neišlaikiau. Atitokę nedrįsom pažvelgti vienas kitam į akis. Po to Tomas nesirodė pas mus dvi savaitės ir maniškis negalėjo suprasti, kodėl. Galop vieną dieną atėjo, kai buvau viena. Sutarėm, kad tai, kas įvyko, buvo klaida, kuri daugiau nepasikartos. Tačiau mūsų draugystė iširo, - Dalia, 29 metų.

Mudu su vyru mylėjom vienas kitą, auginom 4 metų sūnų. Ir štai viename vakarėlyje sutikau savo buvusį, kuris mane paliko prieš 6 metus. Musu nemažai išgėrėme, paplepėjome. Galop išdrįsau jo paklausti, kodėl mane metė. Jis ilgai mykė, galo išlemeno, kad esu... eee... buvau visiškai neseksuali. Štai čia mano kraujas ir užvirė. Juk mudu su vyru lovoje išdarinėjame tokius triukus, kad pornožvaigždės apsiverktų iš pavydo! Žūtbūt norėjau įrodyti, kaip jis klysta. Taip atsidūrėme ant jo automobilio sėdynės. Viskas įvyko žaibiškai – nespėjau nė susijaudinti. „Na štai. Aš juk sakiau, kad tu frigidiška“ - susiraukė buvęs. Maniau, užmušiu jį, - Ilona, 30 metų.

Pamažu nusivyliau santuoka, ypač seksualiniu gyvenimu. Maniškis buvo labai vyriškas, tačiau šiurkštus ir neišradingas lovoje, jam nerūpėjo mane patenkinti. Jis buvo pirmas vyras mano gyvenime – nelabai turėjau su kuo lyginti. Vieną dieną susipažinau su 5 metais vyresniu brolio draugu. Tik jį išvydusi pajutau: plykstelėjo kibirkštėlė, bet neketinau pasiduoti pirmajam impulsui. Vis dėlto šeima man buvo šventas dalykas. Tačiau jis buvo atkaklus, skambino man, kvietė susitikti. Leidau sau trumpam ištrūkti iš šeimyninio gyvenimo, tačiau permiegoti nesiryžau pusę metų. Vieną dieną, darsyk vyro pažeminta, pagaliau atsidaviau. Jis buvo dėmesingas ir švelnus, o aš patyriau neapsakomą, tiesiog fantastišką malonumą! Supratau: esu verta kitokio gyvenimo. Netrukus išsiskyriau su vyru ir iki šiol manau, jog pirmoji neištikimybė – vienas geriausių mano gyvenimo įvykių, - Roberta, 29 metų.

Mano draugas labai nenorėjo, kad važiuočiau į klasės susitikimą, bet galiausiai jį įtikinau, jog neketinu grįžti praeitin. Tačiau manasis buvo teisus: išvydusi savo pirmąją meilę ir vėl praskydau. Dalydamiesi prisiminimais pasijutom artimi kaip ir prieš 10 metų. Pamiršau, kad jis vedęs, turi du vaikus, kad ir manęs laukia žmogus. Akimirką patikėjau, kad galiu sugrąžinti praeitį. Tačiau pasimylėję supratom, kad ne tik užkirtom sau kelius į bendrą ateitį, bet ir sugriovėm trapų romantiškos meilės prisiminimą. Vis dėlto tą akimirką pajutau galutinai išsivadavusi iš praeities šešėlių, - Laura, 28 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis