5 dalykai, kurių neturėtum slėpti nuo savo vyruko

Apie tai, ko santykių pradžioje geriau nesakyti ir nedaryti - prirašyta daugybė straipsnių, tačiau šį kartą apie tai tai, ko slėpti nevertėtų.

Ką reikėtų sakyti jam visiškai nesidrovint?

Tai, kad tu jo ilgiesi. Kai kurie vyrai turi problemų su savo jausmų rodymu viešai, tačiau tai nereiškia, kad jie tų jausmų apskritai neturi. Jūs tik ką atsisveikinote, o tu jau spėjai jo pasiilgti? Pasakyk jam apie tai. Vyrams, kaip ir mums, reikia dėmesio, sulaukę jo, jie stengsis atsakyti tuo pačiu – švelnumu. Tik nepersistenk ir nepulk reikalauti iš jo atsako. Pasakyti, kad pasiilgai - yra vienas dalykas, tačiau pulti klausinėti “O tu?” - visai kas kita.

Tai, kad tu pavyduliauji (tik nekaltink neištikimybe). Patinka mums tai ar ne, tačiau didesnis ar mažesnis pavydo jausmas užvaldo visus įsimylėjėlius. Jeigu kažkas iš tavo vaikino aplinkos (sena gera draugė ar demonstratyviai flirtuojanti kolegė) verčia tave nejaukiai jaustis, būtinai pasakyk jam apie tai. Jeigu vaikinas sako, kad tau nėra ko jaudintis, tikėk juo, pernelyg didelis nepasitikėjimas dar niekam laimės neatnešė.

Tai, kad tau svarbi asmeninė erdvė. Jūs matotės vos ne kiekvieną dieną, susiskambinate dažniau, nei su geriausia drauge, atrodytų, kuo gi čia skųstis? Nepaisant viso to, tu gali jausti tam tikrą spaudimą ir norą pabūti vienumoje. Ir tai yra visiškai normalu. Lygiai taip pat yra normalu pasakyti jam apie tai. Vaikinas tik apsidžiaugs, žinodamas, kad jo išrinktoji nesikėsina į visą jo laisvalaikį ir gerbia jo asmenines ribas.

Tai, kad tau stinga jo dėmesio. Priešinga situacija tai, kuri buvo išdėstyta prieš tai, bet labai dažnai pasitaikanti tarp įsimylėjusių porelių. Vyrai tavo minčių neperskaitys, todėl, jeigu tu trokšti daugiau romantikos ir jausmų rodymo, atvirai paprašyk. Bet nereikalauk.

Tai, kad jis – tai dar ne visas tavo pasaulis. Leisti jam tai suprasti nėra ne tik negėdinga, bet dar gi būtina. Iki jūsų susipažinimo tu gyvenai pilnavertį gyvenimą, kuriame buvo laiko draugams, pomėgiams ir saviraiškai. Tad ir su vaikino atsiradimu tavo gyvenime, tu neturi viso to atsisakyti. Keliauk, išbandyk naujus dalykus ir į jūsų romaną žiūrėk kiek paprasčiau, tik taip tu galėsi objektyviai vertinti vaikiną ir kurti harmoningus santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis