Kaip suprasti, kad jausmai buvusiam vaikinui išblėso?

Kartais būna sunku suprasti (net ir praėjus kuriam laikui), ar tau jau pavyko pamiršti savo buvusį vaikiną ir ar tu jau pasirengusi naujiems santykiams ir naujam gyvenimui. Psichologai sudarė tau „sąrašą“ jausmų ir emocijų, kurias, tikėtina, tu patirsi, girdėdama kalbant apie tavo buvusį vaikiną. Tai yra visiškai normalu ir parodo, kad nors praeitis dar vis gyva tavo atmintyje, tačiau tu jau esi pasirengusi kurti savo ateitį.

- Smalsumas.
Suprantama, kad tau įdomu žinoti, kaip jam sekasi, ar jis su kuo nors susitikinėja. Nepamiršk, kad vis tik ilgą laiką jūs buvote artimi, todėl nėra nieko baisaus tame, kad tave vis dar domina jo gyvenimas.

- Noras likti draugais.
Galimas dalykas, kad tu nenorėtum šito žmogaus visiškai prarasti ir išbraukti iš savo gyvenimo. Todėl tau norisi pereiti su juo į kitą santykių lygmenį – draugystę. Ir tai visiškai normalus ir suprantamas noras.

- Nuoskauda.
Tai taip pat normalu, juk tu gyvas žmogus, tave valdo emocijos. Visiškai tikėtina, kad tavo širdyje liko nuoskaudų dėl viso to blogo, ką jis tau yra padaręs. Tačiau šioje vietoje tau vertėtų padirbėti pačiai su savimi, nes neigiamas požiūris į „senus“ santykius gali labai pakenkti tavo naujiems santykiams ateityje.

- Pasitenkinimas.
Tu tiesiog dar kartą įsitikinai, kad pasirinkai teisingai, priėmei teisingą sprendimą – viską užbaigti. Ir jeigu tu patyrei pasitenkinimo jausmą, vadinasi, viskas iš tiesų yra teisinga ir tu esi išgijimo nuo buvusių santykių kelyje.

- Liūdesys.
Visiškai lengvas liūdesėlis. Tai tarsi prisiminimai apie nuostabiai praleistą atostogų laiką ir tau tiesiog šiek tiek liūdna, kad jos jau baigėsi. Tačiau tuo pačiu metu tu suvoki, kad tai nėra paskutinės tavo puikiai praleistos atostogos ir galbūt jos net dar ne pačios geriausios, nes geriausios laukia ateity.

- Kuo geriausi linkėjimai.
Tu nori, kad tavo buvusiajam gyvenimas susiklostytų gerai. Tai, ko gero, būtų pagrindinis rodiklis tavo visiško emocinio „pasveikimo“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis