Ko vyrai tikisi iš moterų sekso metu

Galime garsiai purkštauti, kad tai ne mes turime stengtis dėl vyrų, o jie dėl mūsų, bet tiesa labai paprasta: lovoje savo vyrukams visos norime būti vienintelės ir nepakartojamos. Ar tai sunku? Visai ne. O svarbiausia - malonu ne tik jiems, bet ir mums pačioms.

Dabar mano eilė
Na ir kas, kad gyvenime vyrai mėgsta valdyti. Lovoje viskas kitaip! Vyrams patinka moterys, sekso metu rodančios iniciatyvą, o dar geriau, provokuojančios patį lytinį aktą. Banali tiesa: nėra nieko seksualiau, nei matyti susijaudinusią ir sekso su juo geidžiančią merginą. Tavo mylimajam labai svarbu nuolat jausti, kad tu jo geidi. Netramdyk savo spontaniško entuziazmo, pavyzdžiui, vidury baltos dienos išsiųsdama jam erotinio turinio žinutę. Tačiau neužsižaisk šia valdžia, nes vyrams patinka merginų rodoma iniciatyva, tačiau tik iki tam tikro lygio. Agresyvus merginos elgesys gali sužavėti tik vienetus.

Nauji triukai
Eksperimentai lovoje – puiki stimuliuojanti priemonė. Seksualinis geismas, kaip maistas: mes visi norime išbandyti įvairius skonius, nes valgyti tą patį pabosta. Vyras lovoje nori matyti tokią moterį, kuri galėtų padovanoti jam naujų unikalių potyrių. O juk ir tu nori to paties!

Toks kūnas veda iš proto
Ne tik moterys myli ausimis ir trokšta kartkartėmis iškirsti pagyrimų dėl savo išvaizdos. Vyrai labai jautriai reaguoja į meilius žodelius. Tavo partneris nori žinoti, kad jis turi kažką tokio ypatingo, kas jaudina moteris. Tai gali liesti jo išvaizdą, tam tikrus jo judesius ir t.t. Nesidrovėk pasakyti, kokios jo savybės tau atrodo itin seksualios ir jo savivertė gerokai pakils.

Įjunk šviesą
Pakaks mylėtis patamsyje ar tūnoti po patalais. Nebūtina uždegti visas šviesas, pakaks ir intymaus poros žvakių skleidžiamo apšvietimo ar šviesos spindulių, prasismelkiančių pro užuolaidas. Šias mažas gudrybes išnaudok efekto „kaip kine“ sukūrimui. Vyrai iš prigimties yra vizualai ir susijaudina žiūrėdami į savo partnerę. Beje, dauguma stipriosios lyties atstovų trokšta, kad ir merginoms patiktų stebėti intymų procesą. Tos, kurios ryžtasi atvirai savistimuliacijai prie apšvietimo savo vaikino akivaizdoje, tikrai gauna papildomą aistringą bonusą.

Pabandyk įsivaizduoti...
Kiekvienam vyrui norisi, kad jo moteris būtų nesusikausčiusi ir nesidrovėtų savo erotinių fantazijų. Įgyvendinti partnerės meilės fantazijas - labai seksualu. Dauguma vyrų vengia įvardinti savo svajones, bijodami būti atstumti. Ženk pirmą žingsnį jų įgyvendinimo link. Nebūtina viską išpildyti tiksliai, tačiau galima rasti kompromisą, leidžiantį mėgautis procesu. O dar geriau – kartu sugalvoti ir atsiduoti seksualinės svajonės eksperimentui.

Purvinos kalbos
Vyrai myli ne tik akimis, bet ir ausimis – garsai lovoje juos jaudina. Pernelyg daug žodžių nereikia. Vienas iš aistros įžiebimo metodų – „purvini“ žodeliai. Tačiau jie lovoje vartojami turi būti laiku ir saikingai.

Pasipuošk ta proga
Kam išlaidauti brangiems erotiškiems apatiniams, jeigu vos po kelių minučių jie atsidurs ant grindų? Stabtelk. Vyrai dievina gražias ir skoningai įpakuotas dovanas ir susijaudina vien nuo minties kaip jas išvynios. Nusirenginėk labai lėtai. Jis bus sužavėtas nuo matomo paveiksliuko, kuris netrukus atsidurs jo rankose. Apsirenk pačius seksualiausius apatinius, savo įvaizdį papildyk nėriniuotomis kojinėmis ir drąsiai veskis savo mylimąjį į kambarį, kur yra didelis veidrodis.

Siurprizas
Ar tu esi iš tų moterų, kurios prieš seksą viską būna apgalvojusios ir pasiruošusios visiems gyvenimo atvejams? Ar sekse, kaip ir gyvenime tave žavi netikėtumai? Spontaniškumas – idealus kuras aistrai uždegti. Vyrams patinka viskas, kas dar nepažinta, jiems patinka pajausti adrenaliną ir patirti naujus atradimus sekse. Siurprizo faktorius skatina dopamino hormono gamybą, kuris sustiprina pasitenkinimo ir gyvenimo džiaugsmo jausmą. Pavyzdžiui, kiekvienas vyras linkęs galvoti apie seksą neįprastose vietose. Pasiūlyk savo partneriui užsiimti seksu privačiame vakarėlyje arba baseine.

Judėjimas – gyvenimo variklis
Bėgant laikui poros seksualiniuose santykiuose ateina ta akimirka, kai abu apsistoja ties 1–2 padėtimis, teikiančiomis jiems malonumą. Tačiau, kaip skelbia statistika, daugumos porų skyrybų priežastis yra nuobodulys lovoje. Nesidrovėk išbandyti naujus ir netikėtus dalykus. Judėk, ieškok naujų pozų ir padėk jam atrasti ką nors naujo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis