Penkios priežastys, dėl kurių neverta palikti savo mylimojo

Kai santykiuose kažkas nesiklosto taip, kaip norisi, į galvą ima lįsti abejonės – ar verta juos tęsti? Prieš priimdama sprendimą pagalvok: ar nėra taip, kad nori daugiau, nei kitas žmogus gali tau duoti? Galbūt tiesiog keli pernelyg didelius lūkesčius?

1. Jis neatitinka „idealaus vaikino“ paveikslo.
Idealių vyrų apskritai nėra, todėl neverta dėti kryžiaus ant jo vien todėl, kad jis nėra panašus į pasakų princą. Taip pat neverta išsiskirti ir dėl to, kad jis nedovanoja tau brangenybių, nedainuoja po langais serenadų ir nebučiuoja smėlio, kuriuo ėjai. Kiekvieno vyro dėmesio rodymo stilius, kaip ir parašas – unikalus, ir jeigu tu įsižiūrėsi atidžiau, suprasi, kad tavo vaikinas taip pat turi savitų, tik jam vienam būdingų sugebėjimų parodyti savo jausmus. Nereikia savo mylimojo lyginti su draugių išrinktaisiais ir juo labiau nereikia svajoti apie kažkokį išgalvotą paveikslą. Mylėk jį už tai, kuo jis yra iš tikrųjų, o ne už mėginimus būti tuo, kuo norėtų jį matyti kiti.

2. Tu nesi jo Visatos centras.
Patinka mums tai ar ne, tačiau vaikinai ir merginos skirtingai suvokia meilę ir jos vietą gyvenime. Kai mes įsimylime, galime pamiršti darbą, drauges ir net valgymą, o štai vyrai ir toliau gyvena tokį patį aktyvų socialinį gyvenimą, kokį gyveno iki susitikimo su tavimi. Ir tai visiškai nereiškia, kad jis tavęs nemyli. Pasistenk pažaboti savo troškimą būti kartu su juo 24 valandas per parą, išsaugodama savo nepriklausomybę. Verčiau pasimokyk iš jo gebėjimo mėgautis akimirka.

3. Jis nemėgsta demonstruoti savo jausmų viešumoje.
Jis nelabai mėgsta tave apkabinti ir bučiuoti, jeigu šalia yra daugiau žmonių, tačiau kai judu esate vienumoje, šia prasme jokių problemų nekyla. Dauguma vaikinų jaučiasi nepatogiai, demonstruodami savo aistrą viešumoje, ir tai dar kartą patvirtina faktą, kad jie taip pat vertina intymumą ir nori apsaugoti jūsų santykius nuo smalsių žvilgsnių. Jeigu būdama su juo jautiesi mylima ir laiminga, tikrai nėra jokio reikalo dėl to pergyventi.

4. Jis nepatinka tavo draugams.
Jeigu tavo draugai neturi svarių priežasčių nemėgti tavo vaikino (pavyzdžiui, jis tave įžeidinėja, išnaudoja, yra tau neištikimas ar tiesiog yra psichiškai nesveikas), tau neverta sureikšminti jų požiūrio į jį. Svarbiausia tai, kaip jis verčia tave jaustis ir ar tu su juo esi laiminga. Aplinkinių požiūris į jūsų santykius gali tave tik sutrikdyti. O jeigu tau tai iš tiesų svarbu, geriau pakalbėti su draugais ir vaikinu, siekiant išsiaiškinti situaciją. Kas žino, galbūt pavyks supažindinti draugus ir vaikiną artimiau?

5. Jis yra neturtingas.
Gyvenimas – sudėtingas dalykas. Ne kiekvienas iš mūsų gimsta su sidabriniu šaukšteliu burnoje, todėl neverta teisti vyro, remiantis vien jo finansine situacija. Taip, jis gali neturėti daug pinigų ir nenuvežti tavęs į Havajus, tačiau jis gali būti talentingas, ryžtingas ir darbštus. Būtent šios savybės padės jam uždirbti pinigus. Verčiau nesiskųsk jo plona pinigine ir nelygink jo su didesnę finansinę sėkmę pasiekusiais vyrais, o parodyk, kad tiki juo. Vis dėlto, yra vienas atvejis, kai verta sunerimti – jeigu tavo vaikinas linkęs į tinginystę, nesugeba parodyti iniciatyvos ir be jokios gėdos naudojasi tavo pinigais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis