6 priežastys, kodėl verta atsisakyti sekso automobilyje

Ar teko girdėti prietarą, kad seksasautomobilyje transporto priemonės savininkui pritraukia nesėkmes? Interneto platybėse šia tema diskutuojantys vaikinai ir merginos laikosi skirtingų pozicijų: vieni sako esą tai visiškas pramanas, kiti savo potyrius pagrindžia po sekso automobilyje užgriuvusia nesėkmių lavina.

Daugumą prietarų galima paaiškinti logiškai. Neretai prietaro atsiradimu tampa noras užkirsti kelią galimam susižalojimui. Pavyzdžiui, sakoma, kad lįsti pro į pastatą atremtas kopėčias yra blogas ženklas, bet iš tiesų tai tiesiog pavojinga, nes kopėčios gali nuslysti ir prispausti. Kitas pavyzdys – negalima valgyti maisto likučių nuo peilio, tai neva taip pat žada negandas. Bet už šio posakio slypi lyg ir savaime suprantamas pavojus – galimybė susižeisti peiliu. O kokios nemalonios situacijos gali užklupti mėgaujantis aistros žaidimais automobilyje?

Seksas automobilyje skamba žaismingai, jaunatviškai ir žavi spontaniškumu. Tačiau verta apgalvoti, ar tikrai tai atneš tiek malonumų, kiek tikimasi. Neretai pagauti emocijų ir aistros proveržio neįvertiname pasekmių.

Vienų automobiliai erdvesni, kitų – kompaktiškesni, tiesa, kad seksas visureigyje atpalaiduos labiau nei mini automobiliuke. Galinėse sėdynėse daugiau erdvės, bet reikėtų būti itin lanksčiam, kad ten jaustumeisi komfortabiliai.

Na ir kas čia tokio, vienas kitas prietaisas puikiam seksui kliudyti neturėtų. Vis dėlto tiek rankinis stabdis, tiek vairas, automobilio panelė ar radijo grotuvas – viskas gali nukentėti, ypač jei mergina avi įspūdingus aukštakulnius.

Susižaloti automobilyje sekso metu nėra itin sunku: stiklai, aštresni kampeliai, rankenėlės ir visi kiti maži daikčiukai į kuriuos aistros akimirką gali rėžtis iš visų jėgų ir nė nesuprasti, kokiu būdu įsibrėžei, nusisukai ar net... susilaužei.

Ne visada pagalvojama ir apie tai, jog seksas automobilyje – viešosios tvarkos pažeidimas. Taigi, yra didelė galimybė pakliūti į pareigūnų akiratį ir susimokėti nemenką baudelę.

Sekso metu automobilyje sunkiau atsipalaiduoti, nes mintyse sukasi galybė klaustukų: kaip pasirinkti patogesnę pozą, kaip neužkliudyti prietaisų, ar patogu partneriui ir t.t.. Galiausiai gali nuslysti, nusispausti kaklą ar kitaip pajusti diskomfortą. Tai kelia stresą ir mėgavimasis gali greitai peraugti į norą viską baigti kuo greičiau.

Palikus pravirą langą atsiranda galimybė greitai peršalti. Pakilusi kūno temperatūra ir vėjelio gūsis gali sukelti ne tik gerklės uždegimą, bet ir rimtesnę ligą.

Žinoma, priežasčių, kodėl verta atsisakyti sekso automobilyje, gali būti ir daugiau, dažnai jos priklauso nuo konkrečios transporto priemonės, vietos ir partnerių galimybių. Taigi, prietaras, jog seksas automobilyje pritraukia nesėkmes, taip pat gali būti grįstas paprasčiausiai galimais susižalojimais ir mažesniu malonumų potyriu. Ar po linksmybių transporto priemonėje dažniau ges variklis, stabdžiai arba elektros prietaisai – kažin...


_loadQuiz(15336);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis