10 priežasčių, kodėl tu vis dar vieniša

Oi, tik nepulk kaltinti vyrų, jei vis dar esi vieniša. Tikrai ne visi jie kiaulės ir toli gražu ne visi užimti. Galbūt tu tiesiog neįsileidi jausmų į savo gyvenimą?

1. Vietoj nuotykių renkiesi namus?
Kai subjuręs oras, geriausia laisvalaikio praleidimo vieta penktadienio vakarą tau tampa sava lova. Ne baras, pilnas žmonių, o minkšti, jaukūs patalai. Deja, vienintelis, kurį čia gali sutikti, tai per TV rodomo serialo herojus. Gal ir labai seksualus, bet... visiškai nerealus.

2. Jei vis tik išsiruoši kur nors eiti, padaugini su gėrimais
Kad ir kaip tai atrodytų neteisinga, bet vis dėlto viena padauginusi mergina atrodo kur kas baisiau, nei 10 išgėrusių vyrukų. Taip, veikiamos alkoholio pačios sau atrodome labai seksualios, gundančios ir šiaip nerealios, bet žvelgiant iš šalies viskas atrodo atvirkščiai. Kelios vyno taurės gal ir atpalaiduos, bet jausk ribas.

3. Tu nenori per greitai įsileisti vyro į savo gyvenimą
Nekalbame apie pažindinimą su tėvais, bet jei baiminiesi atsivesti naują vaikiną į savo draugų kompaniją - tai jau nieko gero nežada. Na, ir kiek dar vakarų jūs ketinate praleisti tik dviese? Nebijok žengti kito žingsnio.

4. Tu net nesugebi apsispręsti, ką šiandien norėtum valgyti pietums, tad apie ką dar gali būti kalba?
Esi iš tų, kurios nuolat keičia savo nuomonę arba išvis nežino, ko nori? Na, tokiu atveju nieko keisto, kad esi vieniša arba keiti vyrukus kaip kojines. Patikėk, tobuli vyrai neegzistuoja, todėl šiek tiek nuleisk savo kartelę. Nereikia norėti, kad vyras tuo pačiu metu būtų ir valdingas, ir švelnus. Tokie variantai pasitaiko tik romanuose.

5. Tu negali įsivaizduoti, kad vaikinas tau gali būti svarbesnis nei tavo draugė
Tu labai myli savo geriausią draugę ir patiki jai visas savo paslaptis. Ji praktiškai visu kuo yra geresnė už tavo potencialų partnerį. Ji išklauso, supranta, su ja linksma ir visada yra apie ką kalbėti. Žinoma, ji visame kame yra pranašesnė, vienintelis trūkumas – seksualinių malonumų su ja nepatirsi. O patikėk, nei vienas vyras nenori būti antroje vietoje. Pagalvok, kaip pati jaustumeisi, jei tavo vaikinas savo draugui skirtų kur kas daugiau dėmesio nei tau.

6. Tu visai neturi kantrybės
Santykiuose svarbiausia abipusis supratimas, kantrybė ir sugebėjimas rasti kompromisą. Jei laikaisi nuomonės, kad visada esi teisi, o vyras turi bėgioti paskui tave iškišęs liežuvį – ilgalaikių santykių neturėtum tikėtis.

7. Tu niekuo nepasitiki šiame gyvenime, išskyrus save pačią
Antroji pusė reikalinga tikrai ne tik tam, kad būtų su kuo lovoje pasivartyti. Jeigu esi viena iš tų „aš pati“ merginų, tvirto ir patikimo vyruko šalia savęs artimiausiu metu tikriausiai nepamatysi. Vyrai santykiuose nori jaustis vyriškais, tad kodėl gi neleidus jiems prisiimti bent šiek tiek atsakomybės?

8. Tavo laisvalaikis detaliai suplanuotas. Tu negali sau leisti turėti santykių
Atsikelti, nueiti į darbą, apsilankyti sporto salėje, pavakarieniauti, nusiprausti ir galiausiai kristi į lovą. Na, ir kur tokioje dienotvarkėje atsiras vietos vaikinui? Įsileisk į savo gyvenimą daugiau spontaniškumo. Kodėl po darbo turi eiti namo, jei gali išlėkti į miestą ir su draugėmis išgerti taurę vyno? Palik vietos nesuplanuotam laisvalaikiui!

9. Tu tiesiog... nelaiminga!
Neigiamos emocijos labai slegia, todėl nieko keisto, kad kartais norisi išsilieti. Tame nėra nieko blogo, jei tik neigiamų emocijų proveržis įvyksta KARTAIS. Priešingai, reti silpnumo proveržiai, parodyti prieš mylimą vyrą, atrodo labai moteriškai ir netgi žavingai. Visai kas kita, jei esi iš tų, kurios nuolatos bamba ir skleidžia tik neigiamas emocijas. Šalia vaikštančios „pykčio bombos“ nenorės būti niekas... Išmok atsipalaiduoti, atsiribok nuo neigiamų emocijų ir jokiu būdu neapkrauk jomis aplinkinių. Kas pasikeis, jei nuolatos bumbėsi? Niekas. Todėl arba imk spręsti tavęs netenkinančią situaciją, arba atsiribok nuo jos ir negadink nuotaikos nei sau, nei kitiems.

10. Tu maniakiškai įkyri
Visos puikiai žinome – vyrai nemėgsta spaudimo. Jiems patinka medžioti ir vaikytis savo grobį (tave), bet ne atvirkščiai. Yra tokių moterų, kurios susižavi ir... mintyse iš karto pradeda planuoti savo vestuves. Pasvajoti niekas nedraudžia, bet tik nepradėk tomis svajonėmis gyventi, nes gali tekti skaudžiai nusivilti. Nepersistenk su norais ar reikalavimais. Suprantama, kad įsimylėjus JIS atrodo TAS VIENINTELIS, kurio nesinori nė už ką paleisti, bet per didelis spaudimas ir bandymas priremti prie sienos gerų rezultatų tikrai neduos. Nepamiršk, kad jis tau nieko neskolingas, todėl ir reikalauti neturi teisės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis