Kodėl tau nesiseka sutikti savo gyvenimo vyro

Tu juo nepasitiki. Argi galima pasitikėti vyru? Bijai pasirodyti silpna. Demonstruoji savo nepriklausomybę ir savarankiškumą. Nieko nenori įsileisti į širdį. Seniai nusivylei meile. Bijai išdavystės. O pati toliau svajoji apie princą... Apsidairyk aplink, pasaulyje milijonai tinkamo amžiaus vyrų. Nejaugi tarp jų nėra nė vieno tinkamo?

Tokios kaip tu reikia paieškoti – protinga, graži, pasitikinti savimi, turi puikų darbą. Tavyje yra viskas, kas traukia stipriąją lytį. Tik kažkodėl iki šiol esi viena, nepaisant minios gerbėjų ir aplinkinių susižavėjimo. Pasiaiškinkime, kur priežastis. Gal tu tiesiog nesuteiki vyrams progos?

Mokyklos laikų draugė Vaida – apvalutė, mažo ūgio, ne itin protinga, o jau penktus metus sėkmingai ištekėjusi. Kolegę Justę su amžinai verksminga veido išraiška po darbo pasitinka vyras. Net kurso draugė Marija, baisi nuobodyla, spėjo ištekėti. O tu? Išsilavinusi, patraukli, turi gerą darbą, bet gyvenimo draugo taip ir neradai. O tau jau 30. Arba 35-eri.

Pastaruoju metu kažkaip įgriso laisvė. Atsibodo nesibaigiantis flirtas, vienodi kaip rytinė avižų košė pasimatymai. Norisi šio to stabilesnio. Klausimas, su kuo tą stabilumą kurti? Pradžiai išsiaiškink, ar tu tikrai nori ištekėti ar tiesiog pabodo giminaičių klausimai. Ir jei esi tikra, kad jau subrendai santuokiniam gyvenimui, suvok, kas tau trukdo sukurti šeimą.

Į klausimą, kodėl neskuba tekėti, dauguma merginų rastų įvairiausių pasiteisinimų: „Mielai tekėčiau, tik už ko? Andrius su savo meilybėmis jau įgriso, iš Tomo be puikaus sekso nieko kito nesulauksi, o Ignas net cento kišenėje neturi – tai koks iš jo vyras?“

Visi trys – labai šaunūs stipriosios lyties atstovai, bet visi turi trūkumų. O dauguma iš mūsų laukia princo ir nenori suprasti, kad tobulo rinkinuko surasti nepavyks.

Gali būti, kad esi pernelyg aukštai užkėlusi kartelę. Nori sutikti idealų vyrą, o tokių tiesiog nėra. Būk realistė. Tai nereiškia, kad reikia tekėti už pirmo pasitaikiusio. Klausyk savo širdies ir jeigu ji prie ko nors linksta, neskubėk sakyti: „Jis – nevykėlis, neatsakingas, kvailas.“ Suteik sau progą. Nepavyks – ieškosi toliau.

Kristina – viena iš vyresniųjų vadybininkių didelėje įmonėje. Beveik visą laiką ji praleidžia darbe. „Tiesiog neturiu kur susipažinti, o ir laiko nėra, – sako ši graži, savimi pasitikinti 30 m. moteris. – Mano dienotvarkėje kiekviena minutė surašyta. Kartais sunkiai randu laiko užkąsti, tad apie kokias naujas pažintis gali būti kalba?“ Žinoma, Kristinos žodžiuose yra dalis tiesos.

Kaip praplėsti pažįstamų ratą, jeigu nuo ryto iki vakaro esi darbe, o į darbą ir iš jo važiuoji mašina. Na bet esmė – prioritetai. Svarbu pripažinti, kad tau ši tema aktuali ir kažko imtis. Pirmas kelias – internetas. Kad ir ką sakytų skeptikai, bet savo antrą pusę internetu susiradusių žmonių ne tiek jau mažai. Geriausia ieškoti partnerio forumuose pagal interesus.

Antras kelias – draugės. Nebijok užsiminti, kad vienai tau nuobodu ir būtum ne prieš su kuo nors susipažinti. Susipažinti galima ir teniso kortuose, ir sporto salėje, ir automobilių mėgėjų klube – svarbiausia nesėdėti sudėjus rankų.

Po akmeniu vanduo neteka. Pati imkis kokių nors veiksmų. Rask savo dienotvarkėje laiko paieškoti naujų kontaktų ir tikslingai pažindinkis su stipriosios lyties atstovais. Anksčiau ar vėliau kažkuo susidomėsi, o čia svarbu nepadaryti trečios klaidos – nepradėti vadovauti!

„Dauguma vyrų – skudurai“ – šiais laikais vis daugiau moterų skundžiasi negalinčios rasti pakankamai stiprių vyrų, šalia kurių galėtų jaustis moterimis. Iš principo jos teisios – JAV ir Europos psichologai seniai pastebėjo tokį reiškinį, kaip vyrų moteriškėjimas. Tačiau vyksta ir moterų vyriškėjimas. Ne tik todėl, kad šiuolaikinės moterys mėgsta kelnes. Daugelis viską laiko savo rankose – namus, verslą, santykius. Kaip vyras gali būti stiprus šalia moters, kuri įpratusi viską iki smulkmenų spręsti pati. Net už vakarienę susimoka pati. Prie tokios nepriklausomos damos bet koks vyras sutriks.

Nori, kad šalia būtų stiprus vyras? Neskubėk visko už jį spręsti. Suteik jam galimybę skirti pasimatymus, išrinkti restoraną, sugalvoti, kaip vystysis jūsų santykiai. Neslėpk nuo jo savo silpnybių – tu pavargsti darbe, jaudiniesi dėl jo ir apskritai bijai būti viena... Tikras vyras panorės pasiūlyti savo petį, o netikrų mums nereikia.

„Netikiu meile. Visa tai - iliuzija, pasaka naivioms mergaitėms“ - pareikš kitos. Esi iš šių merginų tarpo? Atsisėsk ir gerai pagalvok, kodėl esi taip nusistačiusi prieš nuoširdžius jausmus. Įprastai toks kategoriškumas atsiranda ne šiaip sau. Labiausiai tikėtina, kad kažkurie tavo santykiai baigėsi blogai, buvai išduota, todėl pati save įtikinai, kad tai – normalu ir kitaip tiesiog nebūna. BŪNA. Nustok bijoti skausmo ir nebekurk aplink savęs apsauginio barjero pavadinimu „meilės nėra“. Tai ne išeitis. Paanalizuok, kur meilės nesėkmių priežastis. Galiausiai gal tiesiog nepasisekė. Priimk tai kaip gyvenimišką patirtį, o ne kaip kryžių. Neigdama meilę pati užkerti jai kelią.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis