Ar tekėsi už manęs? 4 tvirti žingsniai, jei šių žodžių nesulauki

Jis nuolat kalba apie ateitį, per atostogas vežasi tave namo, o visi pažįstami nedvejodami prisiektų, kad esate skirti vienas kitam. Tačiau vieno dalyko vis dėlto pasigendi: jis nesiperša. Kodėl?

Tokia jau vyro prigimtis: jis taip brangina savo viengungišką laisvę, jog delsia užduoti lemtingąjį klausimą, kol nėra visiškai tikras, ar nesuklys. Jam būtina iki galo įsitikinti, kad gyvenimas su tavimi – geresnė pasirinktis. Laimė, tau nereikia laukti amžinai,kol jis sunoks ištarti „taip“. Pakaks kelių subtilių niuksų. Tik turėk omeny, kad visi šie triukai padeda tuomet, kai vyras abejoja, bet niekuo negelbės, jeigu jis puikiai žino, kad ateities su tavimi nemato ir apie vestuves net negalvoja.

Niuksas altoriaus link NR 1
Važiuok atostogų su draugėmis

Kai judviejų santykiai tvirti kaip uola, vaikinas lengvai pamiršta, kokia esi jam svarbi. Važiuok su draugėmis atostogų į Maljorką. Jo atmintis išsyk prašviesės!

Kodėl tai veiksminga? Išvykusi atostogų viena ar su draugėmis suteiksi vaikinui progą patirti, ko jis netenka neturėdamas tavęs šalia. Tai pažadins nemalonius prisiminimus apie laikus iki tavęs, kai artimiausias jo draugas buvo televizoriaus pultelis. Nors jis ir labai savimi pasitiki, vis tiek įsivaizduos, kaip gesini laukinę aistrą su kokiu nors ištvirkusiu akvalangų instruktoriumi iš atogrąžų salos (nors tu, žinoma, to nedarysi!). Tavo tikslas – ne sukelti pavydą ar nerimą, o šiek tiek krestelėti vaikiną, kad šis imtų tavęs ilgėtis.

Niuksas altoriaus links NR 2
Apsuk galvą jo draugams

Su vaikino draugais subtiliai koketuok, kad padarytum jiems įspūdį. Jei vaikino draugužiai kraustysis dėl tavęs iš proto, tavo būsimojo jausmai sužydės... Jis supras, kad jog vesdamas tave neprivalėsi išsiskirti su bičiuliais.

Kodėl tai veiksminga? Paauglystėje vaikinai nori susitikinėti tik su tomis merginomis, dėl kurių svaigsta jų draugai, o suaugę tik tokias nori vesti. Taigi draugužių pritarimas vaikinui yra toks pat gyvybiškai svarbus kaip techninis pasas automobiliui. Galbūt pelniusi saviškio draugų pagarbą ir pasitikėjimą įveiksi tą vienintelę mažytę kliūtį, trukdančią jam pasipiršti. Kodėl? Parodžiusi, jog nevengi jo bičiulių, mielai kartu leidi laisvalaikį, pelnysi du svarius taškus. Tavo draugužis galės iki soties klausytis: „Ji – nerealiai faina...“ Be to, nustos baiminęsis, kad santuoka kardinaliai pakeis jo gyvenimą ir atims iš jo galimybę būti su draugais.

Niuksas altoriaus link NR 3
Turėk savų paslapčių

Jeigu nori kuo skubiau sulaukti pasiūlymo tuoktis, nors kartą per savaitę dumk su draugėmis į miestą, neignoruok pomėgių ir papipirink judviejų santykius retsykiais pasėdėdama bare su kokiu mokyklos laikų bičiuliu. Tik nepersistenk!

Kodėl tai veiksminga? Mergina, turinti savų pomėgių, leidžia vaikinui laisvai kvėpuoti ir labai intriguoja. Dauguma merginų nepalieka asmeninės erdvės ir pradeda gyventi savo antrosios pusės gyvenimą. Tavo nepriklausomybė tarsi garantuoja, kad susituokę netapsite susirakinusiais atsiskyrėliais ir kad jis – ne vienintelė tavo gyvenimo staigmena. Baimė, kad gali nuplaukti savais keliais, privers taviškį ieškoti inkaro, kuriuo galėtų prisirišti tave amžinai.

Niuksas altoriaus link NR 4
Judėk į priekį be jo

Jei judviejų meilės traukinys, užuot pasiekęs Susituokusiųjų miestą, įstrigo Sužadėtuviliškyje, metas tolyn judėti vienai. Nebijok garsiai kalbėti apie kardinalias gyvenimo permainas, pavyzdžiui, naują butą, darbą kitame mieste, o gal net karjerą užsienyje. Tik apie savo planus įspėk iš anksto. Svarbu ne išdrožti didžiąją naujieną, kai viskas jau nuspręsta, o parodyti jam, jog neketini stovėti vietoje.

Kodėl tai veiksminga? Deja, dauguma vyrų labiau linkę mąstyti praktiškai, o ne romantiškai. Jei nuolankiai it avelė lauksi, kol taviškis padarys stulbinamą karjerą ir vienas priims svarbius sprendimus, jis pasinaudos šia proga ir planuos savo, o ne judviejų ateitį. Parodyk, jog nebijai perjungti greičio pavaros. Taip įtikinsi vaikiną, kad neketini laukti, kol jis (ar kas nors kitas) sutvarkys tau gyvenimą. Pamatęs, jog esi pasirengusi judėti priekin, jis supras, kad negali atidėlioti sutuoktuvių planų iki begalybės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis