Suvaidintas orgazmas: kaip tai padaryti kuo įtikinamiau?

Saldžios dejonės, aistringi šūksniai, padažnėjęs kvėpavimas, nagučiai jo nugaroje, įsitempę raumenys, o po to – staigus atsipalaidavimas. Saldus orgazmas? Deja, ne visuomet. Daugumai moterų šį malonumą tenka suvaidinti. Tik ar įmanoma tai padaryti įtikinamai?

Mokslininkai teigia, kad orgazmo metu išsijungia smegenų dalis, atsakinga už seksualinio troškimo kontrolę, todėl veiksmai tampa instinktyvūs. Vis dėlto nepaisant to, kad savikontrolė sumažėja, simuliuojant orgazmą nereikėtų persistengti, nes perdėtai audringas elgesys gali atrodyti labai keistai, ypatingai tuo atveju, jei tikrojo orgazmo metu nesi viena iš tų garsiai dejuojančių moterų. Pavyzdžiui, geros pornografinių filmų aktorės (ne tų pigiųjų) imituodamos orgazmą, dažniausiai nerėkia nešvankių žodžių ir nedejuoja taip, kad girdėtų visi kaimynai. Jos tik šiek tiek įsitempia, užsimerkia ir nugrimsta į save (įprastai moterys net ir masturbuodamosios artėjant orgazmui užsimerkia, o vyrai būna atsimerkę), po to lėtai sugrįžta į realybę.

Kitas aspektas – dejonės. Dažnai imituodamos orgazmą, moterys kelis kartus sudejuoja, šiek tiek stipriau įsikabina į partnerį ir viskas, spektaklis baigtas: „Mielasis, aš jau. Dabar gali baigti“. Tikro orgazmo metu moteris elgiasi kiek kitaip. Nuo tos akimirkos, kai ji pajaučia artėjančią kulminaciją (vyras iš karto tai gali suprasti iš pasikeitusios moters elgsenos, padažnėjusio trūkčiojančio kvėpavimo, judesių ritmo pasikeitimo) iki paties orgazmo gali praeiti šiek tiek laiko. Kiekvienai moteriai tas laikas skirtingas, tačiau bet kuriuo atveju jis užtrunka ilgiau nei vyrams. Taigi jei pirštus tvirtai susmeigsi į vyro nugarą, kelis kartus giliai įkvėpsi ir po kelių sekundžių nutaisysi laimingą orgazmą patyrusios moters šypseną – tai nebus labai panašu į tikrovę.

Dar vienas labai svarbus orgazmo požymis – makšties susitraukimai. Jeigu orgazmas nestiprus, susitraukimų gali būti 3-5, stipraus orgazmo metu susitraukimų gali būti ir 10-15. Pirmieji penki susitraukimai būna stipriausi, teikia didžiausią palaimą ir malonumą, o vėlesni susitraukimai būna mažiau intensyvūs, laiko tarpai tarp jų ilgėja. Susitraukinėjantys makšties raumenys tvirčiau apglėbia varpą, todėl juos jauti ne tik tu, bet ir vyras. Nepamiršk to, jei jau nori vaidinti įtikinimai.

Ką gi, orgazmas suvaidintas ir spektaklis baigėsi? Ne. Vaidybos reikalauja ir tolimesnis tavo elgesys. Po intensyvaus orgazmo daugelis moterų kurį laiką jaučiasi maloniai išsekusios, todėl vangiai reaguoja į išorinius dirgiklius, guli atsipalaidavusios su palaiminga šypsena veide. Todėl jeigu po sekso iš karto pradėsi pliaukšti apie pašalinius reikalus arba šoksi iš lovos, norėdama kažką veikti – tavo vyrukas tikrai turės pagrindą abejoti ar tas didysis „O“ tikrai buvo.

Deja, patyrusio partnerio lovoje apgauti tikriausiai nepavyks, nes yra ženklų, kurių suvaidinti tau greičiausiai nepavyks. Ir kaltinti šiuo atveju gali savo išdaviką kūną! Artėjant orgazmui į kraujagysles priplūsta daugiau kraujo, todėl krūtų speneliai padidėja ir sustandėja. Padidėti gali ir pačios krūtys, o aureolės aplink spenelius paburksta ir patamsėja. Orgazmo metu net 75% moterų ant pilvo, kaklo ir krūtinės atsiranda rožinės spalvos dėmės. Visa laimė, tokių niuansų dauguma vyrų nežino.

Ir vis dėlto pabaigai norėtųsi pasakyti, kad dažnai vaidindama orgazmą, pirmiausia nuskriaudi pati save. Kur kas geriau būtų atvirai pasikalbėti su partneriu ir prisipažinti, kad tau gera, tačiau ne taip, kaip galėtų būti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis