10 požymių, rodančių, kad tu jam svarbi

Myli – nemyli... Vos tik praeina keletas savaičių (kitoms ir greičiau!) nuo draugystės pradžios ir šis klausimas vis įkyriau lenda tarp minčių. Žodžiais pasitikėti ne visuomet verta, o štai kūno kalba retai kada būna apgaulinga. Taigi: kas išduoda jo jausmus tau?

1. Kopijuoja bet kokį tavo judesį, tavo gestus ir mimiką? Viskas su juo aišku – įsimylėjo. Dar viena smulkmena, jei tau apsilaižius lūpas ir jis pakartoja tą patį – tai ženklas, kad jis geidžia tavęs tiesiog čia ir dabar.

2. Vaikšto tave apsikabinęs. Jam su tavimi gera ir tuo viskas pasakyta. Vaikinas, nevengiantis viešumoje rodyti savo prieraišumo prie merginos – yra pakankamai subredęs rimtiems santykiams su ja. Tik tie apsikabinimai turi būti natūralūs, o ne apsimestiniai, norint pasipuikuoti prieš draugus.

3. Savo kakta liečia tavąją. Toks gestas iškalbingesnis už bet kokį gražbyliavimą. Jis pasiruošęs tavimi rūpintis, o jo jausmai tau tikri ir kitos merginos jam nereikia.

4. Laikosi taisyklės 5/15. Per paskutines 15 minučių jis tave lietė 5 kartus? Įsižiūrėk į jį atidžiau. Jo jausmai tau akivaizdžiai stipresni nei paprasti draugiški santykiai.

5. Tavo veidą apglėbia rankomis. Jis kupinas pačių švelniausių jausmų, o svarbiausia – pasirengęs tai įrodyti praktiškai – rūpinimusi ir švelnumu.

6. Liečia tavo plaukus ir tuo pačiu metu žiūri tau į akis. Įdomus pastebėjimas, kad toks instinktyvus meilės gestas sutinkamas ir tarp gyvūnų, dažniausiai tarp primatų. Jis reiškia partnerio pasirengimą prisiimti atsakomybę, jo norą rūpintis ir ginti.

7. Bučiuoja tau kaktą. Tavo vaikinas – tikras romantikas, esantis iš tų nedaugelio, pasiryžusių dėl mylimosios viskam. Tau tikrai su juo pasisekė.

8. Žiūri tau pavymui. Net ir trumpam išsiskirdamas su tavimi, jis tuojau pat pradeda liūdėti ir ieško būdu kaip kuo greičiau vėl susitikti. Ką jau čia bepridursi – meilė.

9. Apkabina tave visu savo kūnu. Jo glėbyje tu jautiesi visiškai saugi, o instinktai, kaip žinia, nemeluoja. Priešais tave stovi tikras vyras – aistringas meilužis, ištikimas partneris ir bebaimis gynėjas.

10. Sėdi labai arti tavęs prigludęs ir laiko tau už rankos. Jo jausmų nuoširdumu, kaip ir jo peties tvirtumu abejoti nereikia. Tu jam esi vienintelė ir jis nevengia tai kartoti, o aplinkinių akivaizdoje nesibaimina garsiai pasidžiaugti kaip jam su tavimi pasisekė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis