Vyrų gundymo paslaptys: kaip vilioti savo kūnu

Visi moka bent dvi kalbas. Viena, suprantama, gimtoji. O antra? Tai mimikos, gestų, kūno kalba, kuria galime pasakyti tai, ko žodžiais nedrįstame. Apie gundymo be žodžių meną pasakoja Mykolo Romerio universiteto profesorius, dr. Gediminas Navaitis.

Gebėjimo taisyklingai ir įtaigiai kalbėti mokoma nuo mažens. Iškalbus oratorius gali daug pasiekti. Kūno kalbos mokosi nebent aktoriai, nors ja perteikiame savo jausmus, požiūrį, vertinimus. „Pasakom“ netgi daugiau nei žodžiais. Ypač vaizdžiai kūno kalba atskleidžia bandymą sužavėti ar atstumti.

Čia dera pastebėti, kad moterį parengti žavėti vyrus, laimėti grožio konkursus yra įdomiau, negu vyrą paruošti tokiam pat grožio konkursui. Gal todėl įvairiausi „mis“ rinkimai populiarūs, o „misterio“ rinkimai domina nedaugelį. Moterų galimybės be žodžių, subtiliai patraukti vyrų dėmesį daug didesnės.

Jos gali kartoti visus vyriškus, susidomėjimą kitu atskleidžiančius, ženklus: taisyti šukuoseną bei rūbus, užkišti nykštį už rankinės diržo ir pan. Jos gali siųsti aplinkiniams, o ypač ją sudominusiam vyrui, tikrai moteriškus dėmesio signalus. Jei gebėjimo juos pasiųsti pritrūksta, moterys gali pasimokyti.

Internetinis pažinčių tinklalapis „Darni pora“ surengė tokius mokymus ir su Cosmopolitan.lt skaitytojomis sutiko pasidalinti keliomis gundymo paslaptimis.

Ko gi mokėsi “gundytojos”? Pirmąsias dvi užsiėmimų dienas – pasitikėti savimi. Ugdyti savo asmenybę, išmokti save vertinti nėra lengva. Daug lengviau išdidžiai paskelbti, kad aplinkiniai turi įžvelgti nepaprastas moteryje slypinčias sielos vertybes.

Nepasitikint savimi sunku įsidėmėti paprastą tiesą: retai kada vyras supyks ant moters dėl pernelyg drąsios jos seksualinės užuominos. Suvokusios šią tiesą moterys pajuto, kad gali laisviau bendrauti ir jau nebesivaržydavo pokalbyje iškreipti faktus taip, kaip joms atrodė naudingiau.

Vėliau mokytasi pradėti pokalbį tuo, kas gali sudominti vyrą, pasakyti komplimentą ir pasirinkti vaidmenį, pvz. naivios, linksmos ir savarankiškos ar kokį kitą, kuris ir pačiai moteriai atrodo malonus ir gali patikti pašnekovui. Šis vaidmuo turi paskatinti pašnekovą veikti: rūpintis moterimi, pasakoti apie save, o tai darydamas, jis turi pajusti, jog juo žavimasi, jis vertinamas.

Be to mokytasi kurti jausmingą, erotišką, kupiną užuominų pokalbio aplinką. Mokytasi ką nors pašnibždėti, nes tai skatina atidžiau klausytis, atskiria du žmones nuo aplinkinių, stumia juos vieną prie kito. Mokytasi pasirinkti tinkamas gundymo pokalbiui temas, kurios, kaip paaiškėjo, tėra tik dvi: arba tai, kas leidžia vyrui girtis, arba tai, kas skatina jį aptarinėti jausmus.

Ir galiausia pereita prie kūno kalbos tobulinimo, po pusdienį skirta veido išraiškos, žvilgsnio, vaikščiojimo ir kai kurių dėmesį patraukiančių judesių mokymui.

Veidas ir žvilgsnis. Visi supranta veido išraiškas, gali iš jų nuspėti, kitam žmogui linksma ar liūdna, jis abejingas ar susidomėjęs. Aiški išraiška vienareikšmiškai „perskaitoma“. Neužbaigta labiau pritraukia dėmesį. Pavyzdžiui, „pusiau šypsena“, kai lūpos truputį šypsosi, o akys žvelgia įdėmiai.

Pasižiūrėti į vyriškį ir apsilaižyti, atseit koks jis „skanus“, puikiai moka pornografinių filmų aktorės, o pasižiūrėti į vyrą ir vos pradėti šį veiksmą, bet jo nebaigti, t.y. vos primerkti akis ir atkišti apatinę lūpą, gali net labai drovi moteris. Kol neįgijo gundymo patirties, jai gali atrodyti, kad tokie nežymūs mimikos pokyčiai liks nepastebėti, tačiau gundomojo pasąmonė juos tiksliai fiksuoja.

Žvilgsniu galime traukti ir atstumti. Jei žvilgsniu siekiama sukelti vyriškio susidomėjimą, gundymo mokyklos dėstytojos siūlo moteriai tol į jį žiūrėti, kol jis tai pastebės, o po to žvilgtelėti žemyn ir į šoną (susidrovėjimas), vėl pažiūrėti į vyriškį (susidomėjimas) ir tuoj pat nukreipti žvilgsnį į šoną ir į viršų (svajonės apie jį). Veiksminga ilgiau nei įprasta žiūrėti jam į akis, o po to dvi tris sekundes apžvelgti visą jo figūrą ir vėl pažiūrėti į akis.

Neblogai veikia ir žiūrėjimas pro petį, nes peties apvalumas tarsi atkartoja krūties apvalumą. Žvelgianti pro petį moteris tikrai patrauks vyro dėmesį, o jo pasąmonė petį sutapatins su iškilia moters krūtine.

Sutikus patrauklų kitos lyties žmogų, kinta raumenų tonusas, ištiesinama sulinkusi nugara, įtraukiamas pilvas. Sėdint visa tai padaryti sunku, bet moteris turi puikias galimybes traukti vyro žvilgsnį link savo kojų. Tam tereikia sukryžiavus kojas įtempti raumenis. Daugelis moterų tai intuityviai jaučia ir žino, kad sukryžiavus kojas ir atsipalaidavus, blauzdos savaime atitols viena nuo kitos. Todėl mergaitės nuo mažumės mokomos „tinkamai“ sėdėti, t.y. suglausti kojas ar jas sukryžiavus truputį įtempti raumenis. Tokie judesiai sukuria moters žvalumo įspūdį.

Nuoširdiems pokalbiams, ypač tais atvejais, kai moteris mūvi kelnes, gerai tinka sulenktą koją pakišti po kita, o sulenktosios kelią nukreipti į pašnekovą.

Siūbuodama pusiau nusiautą batelį, „slėpdama“ ir vėl ištraukdama iš jo pėdą, moteris juda, o bet koks judesys patraukia dėmesį. Šiuo atveju vyro dėmesys nukrypsta į moters kojas, ir vyriška fantazija kuria dar malonesnių judesių vaizdą, todėl tokie žaidimai su bateliais daugeliui vyrų atrodo neregėtai seksualūs.

Žaidimai ir prisilietimai. Daugelyje kino filmų matyta scena – fatališka moteris susimąsčiusi sukioja šampano taurę, karjeros siekianti moteris atidžiai klausosi šefo postringavimų ir glostinėja tušinuką. Šios ir kitos manipuliacijos su cilindriniais objektais - tai užuomina apie tai, kas dar gali būti paglostyta. Užuominos miglotumas daro ją itin veiksmingą, nes skatina vyrą išsiaiškinti moters ketinimus, taigi, skatina jį atidžiai stebėti moterį.

Pats veiksmingiausias seksualinio dėmesio atkreipimo būdas yra prisilietimai. Tai suprantama, nes įsimylėjėliai nuolat bando vienas kitą paliesti, eidamas per gatvę, vyras paima moterį už parankės, pakviečia ją šokti ir pan.

Sumani gundytoja pasinaudoja šiuo dėsniu ir siūlo jai patikusiam vyrui paburti iš rankos, pataiso jo kaklaraištį. Ji gali ryžtis ir drąsesniam veiksmui, tarsi netyčia prisiliesti prie vyro šlaunies ar klubų ir tuoj pat žengti žingsnį į šalį. Kone visi vyrai nesąmoningai žengs paskui ją. Toks bendravimo posūkis ir yra svarbiausias kūno kalba perduodamos žinios tikslas – iniciatyvą turi perimti gundomasis. Kuriai tai pavyksta, mokytis gundymo jau nebereikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis