Fengšui patarimai, kurių turi laikytis miegamajame

Paklausk, ko labiausiai žmonės geidžia. Pinigų, sėkmės, turtų... O kiek jų trokš meilės? Veikiausia – vos keli. Nors ji yra esminis elementas, be kurio visa kita netenka prasmės. Suteik savo gyvenimui tikros pilnatvės šiais nesudėtingais fengšui patarimais.

Fengšui – menas kurti namų aplinką, kad galėtum lengviau pasiekti tai, ko nori. Pagrindinis principas – leisti laisvai it švelniam vėjeliui visur cirkuliuoti pozityviajai energijai či. Sutikusi kliūtį, ji toje vietoje ir sustoja. O tu pradedi jausti: tam tikra tavo gyvenimo sritis – tarsi užblokuota. Kalbant apie meilę, či laisviausiai turi judėti intymiausioje namų erdvėje – miegamajame. Apsidairykime jame!


Miegamojo erdvė


Šioje vietoje praleidžiame trečdalį gyvenimo, tad ji išties turi būti ypatinga. Kaip tik miegamojo energija tave ir veikia labiausiai. Ne tik tave – taip pat tavo santykius su mylimuoju. Štai esminiai fengšui priesakai, kurių turi laikytis miegamajame.


- Jis neturi būti tamsus, prigriozdintas. Kasdien praskleisk užuolaidas ir įleisk natūralios dienos šviesos bei gryno oro.


- Tinkamiausios šio kambario spalvos: balta, kreminė, ruda, rožinė, blyškiai geltona, blyškiai žalia, prislopinta raudona ir prislopinta oranžinė. Žemės spalvų bei atspalvių turėtų būti ir patalynė.


- Atsikratyk nemielų daiktų, ypač jei juos tau dovanojo kas nors iš svetimų.


- Nesugalvok miegamajame auginti kaktusų – jie itin slopina romantiką.


- Kad partneris miegamajame jaustųsi gerai, viskas turi spinduliuoti lygybę: lova – vienodai lengvai apeinama iš abiejų pusių, abipus jos – vienodi naktiniai staliukai, lempos ir pan. Net jei esi vienvaldė miegamojo šeimininkė, palik bent 25 proc. vietos mylimojo daiktams.


- Jei esi antrosios pusės ieškanti vienišė, įsigyk ne viengulę, bet dvigulę lovą ir visko po du egzempliorius: dvi pagalves, dvi antklodes ir t.t.


- Neapkrauk lovos pagalvėlėmis, pliušiniais žaislais ar lėlėmis – visa tai signalizuoja, kad kitam vietos čia nėra.


- Mesk iš miegamojo treniruoklius, darbo stalus. Juk nenori, kad santykiai imtų asocijuotis su sunkiu darbu? Ši vieta turi būti ramybės, atsipalaidavimo oazė.


- Netinka miegamajame laikyti televizorių, kompiuterį.


- Atsistok miegamojo tarpduryje ir pasižiūrėk į jo dešinįjį kampą. Jis atsako už santykius – o kas jame pūpso? Sufleruojame, kas turėtų ten būti: ogi viskas, kas sietina su santykiais – tavo ir mylimojo nuotraukos, širdies formos akmenukų, po dvi raudonas žvakes ir porcelianines širdis, galop burkuojančių balandžių atvaizdas. Šį kampą turėtų apšviesti minkšta šviesa. Geriausia, jei ją skleistų krištolinis šviestuvas.


- Šiukštu negalima miegamajame laikyti medinių elementų: jame turi dominuoti visa, kas susiję su žeme, o medis, tikima, jai žalingas. Venk džiovintų gėlių ar augalų – tai gali tapti tavo meilės mirties simboliu. Apskritai miegamajame verčiau augalų nelaikyti: tikima, kad jie suteikia vyriškosios energijos ir taip stumia čia miegantį vyrą į kitų moterų glėbį.


- Jei kabini paveikslų, juose neturi būti vienišų figūrų, tik poros. Taip pat jokių agresyvių, nelaimingų motyvų! Tinka jausmingi, romantiški vaizdai.


- Naktį miegamojo duris užverk.


- Nekabink veidrodžio tiesiai prieš lovą – jis gali spinduliuoti trečiojo energiją į dviejų santykius. Jei be veidrodžio niekaip negali išsisukti, bent jau rinkis jį apskritą. Apskritimas simbolizuoja vienybę, baigtumą. Tačiau, dar kartą pabrėžiame, nekabink jo priešais lovą.


- Mesk iš miegamojo visus buvusių santykių priminimus – nuotraukas, ekso drabužius, dovanas, kitaip bus sunkiau rasti naują partnerį. Jei nutrūko ilgalaikiai santykiai, įsigyk naujų pagalvių ir patalynės – senieji juk persunkti ekso energijos.


- Galiausia užduok sau paprastą klausimą: jei į šį miegamąjį užeitų tavo gyvenimo meilė, ar jam kiltų noras čia likti? O tu pati – ar jautiesi šioje vietoje jaukiai ir gerai net būdama viena?


Miegamojo lova


Remiantis fengšui, tai – svarbiausias tavo gyvenimo baldas. Kodėl? Ogi kaip tik su ja tave sieja intymiausias ryšys. Kokia lova pagal fengšui yra tinkama?


- Ta, kurios geras galvūgalis. Juk miegant kūnas darbuojasi – tvarko pažeistą energiją įvairiais lygmenimis. Štai kodėl galvai reikia gerai saugančios ir palaikančios atramos – panašiai kaip sėdint kėdėje reikia atlošo nugarai atremti. Pagal fengšui geras galvūgalis – tvirtas, solidus, pagamintas iš medžio ar aptrauktas audiniu (oda).


- Labai svarbu čiužinys. Ant jo turi būti patogu miegoti, atsipalaiduoti. Viskas paprasta: kuo geriau miegi, tuo labiau atkuriama sveikata. Niekada nepirk ir neimk svetimų čiužinių – juk nė nenutuoki, kokios energijos jie prisigėrė iš ankstesnių savininkų.


- Lova turi būti tinkamo aukščio. Idealiausia – ta, po kuria nėra dėžių. Šios neleistų laisvai judėti či energijai tau miegant.


- Lova negali stovėti viena linija su durimis. Ji turi būti pastatyta taip, kad išliktų balansas ir harmonija iš abiejų pusių. Idealu, jei lova stovi priešingoje pusėje nei durys, bet taip, kad gulėdama jas matytum.


- Nestatyk lovos prie lango.


- Lovos čiužinys turi būti vientisas, ne iš dviejų atskirų čiužinių.


Meilės simboliai


Paversk savo būstą meilės ir romantikos buveine. Tai nesunku – reikia tik taurių jausmų simboliais užpildyti erdvę. Smalsu, kokiais?


- Tiks raudonos rožės, rožinė spalva, daiktai, susiję su romantiniais prisiminimais, kvapios žvakės. Tik nepersistenk – visko turi būti saikingai.


- Jei nori pastatyti skulptūrėlių, ideali pora – drakonas ir feniksas. Taip pat rekomenduotina ančių porelė – šie paukščiai kinų filosofijoje laikomi partnerystės, santuokos simboliu. Statyk jų skulptūrėlę pietvakariniame būsto ar miegamojo kampe.


- Interjero aksesuarus įsigyk po du.


- Apsupk save žmonių, kurie tave priima ir myli tokią, kokia esi, nuotraukomis. Tiks ir tiesiog laimingų porų atvaizdai.


- Būtinai pakabink savo ir partnerio nuotrauką.


- Galingu meilės simboliu laikomas rožinis kvarcas. Ypač jei jis – širdies formos.


- Svetainės pietvakariniame kampe pakabink bijūnų paveikslą ar nuotrauką.


- Jei turi rubiną ar granato akmenį, laikyk juos ant naktinio staliuko. Tikima, kad jie traukia priešingos lyties asmenų dėmesį.


- Ant partnerio naktinio staliuko padėk ką nors iš vario – šis metalas stiprina vyro potenciją.


Post scriptum


Dar kartą primename: kad kiti mylėtų tave, pirmiausia turi mylėti save. Tai – ir tiesiog gyvenimo, ir fengšui išmintis. Be to, jokie magiški triukai nepadės, jei pati netikėsi tuo, ko labai labai labai nori.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis