7 magiški ritualai meilei pritraukti ir aistrai pakurstyti

Kadaise norėdami pelnyti trokštamo asmens dėmesį žmonės drąsiai naudojosi magija. Metai bėga, bet tikėjimas jos galia neblėsta: daugybė merginų pasaulyje kliaujasi burtais ieškodamos svajonių vyro ar norėdamos santykiams suteikti daugiau romantikos.

Kad ir kaip stengtumėmės šiame technologijų amžiuje viską grįsti protu, sunku atsispirti pagundai meilę burti ir užburti. Tikriausia dėl to, kad paslaptingi burtų ritualai traukia ne mažiau nei jų rezultatai. Norėtum ir tu pamėginti? Jokių problemų, tik teks laikytis poros sąlygų: pirma, šie burtai turi būti susiję vien su tavimi ir tavo mylimuoju. Antra, negalima linkėti nieko bloga. Tinka? Tada sėkmės! Nereikės nei raganystės kursų lankyti, nei ypatingų gabumų — pakaks sumaišyti reikiamus ingredientus, apdovanoti juos savo energija ir sulaukti tinkamo laiko.

1. Veneros akmuo
Tikslas: sutikti svajonių vyrą.
Kada atlikti? Per jaunatį. Burtai išsipildys per kitą jaunatį, po 28 dienų.
Sudedamosios dalys: raudona rožė, balta rožė, ritinėlis popieriaus, kuokštas tavo plaukų, raudonas kaspinas.
Kaip atlikti? Popieriaus lape nuodugniai išvardyk, kaip turėtų atrodyti tavo svajonių vyras: aprašyk išvaizdą, nurodyk amžių, pomėgius, profesiją... Padėk ant to lapo savo plaukų kuokštą ir suvyniok užrašu į vidų. Perpjauk rožes išilgai ir susuktą lapą padėk tarp baltos ir raudonos rožių pusių. Viską perrišk raudonu kaspinu ir mesk į upę arba į šaltinį. Likusias dvi rožių dalis užkask tardama šiuos žodžius: “O, Venera, atsiųsk man trokštamą mylimąjį.”

2. Grožio kerai
Tikslas: būti dailiausia mergina.
Kada atlikti? Pasimatymo išvakarėse.
Sudedamosios dalys: 25 ml saulėgrąžų aliejaus, penki lašeliai eterinio rozmarinų aliejaus, lapas pergamentinio arba laiškų popieriaus, plunksnakotis raudonu rašalu, rozmarino stiebelis, stiklinė mineralinio vandens.
Kaip atlikti? Praskiesk saulėgrąžų aliejų rozmarinų aliejumi. Ištepk galvą šiuo maloniai kvepiančiu mišiniu. Raudonu rašalu pergamentiniame arba laiškų popieriuje parašyk savo vardą. Įmerk rozmarino stiebelį į stiklinę mineralinio vandens ir tark šiuos žodžius: “Jūros rasa (lot. k. “rozmarinas” reiškia “jūros rasa”), sustiprink mano žavesį ir atsiųsk meilę bei draugystę.” Tada į mineralinio vandens stiklinę kišk popierių, kad ištirptų jo simbolinė reikšmė. Ištrauk, kai dažai pasklis stiklinėje. Ištrink plaukus ir išskalauk šiuo mineraliniu vandeniu. Rozmarino stiebelį visada nešiokis drauge, kad sustiprintum savo galią gundyti.

3. Meilės nuoviras
Tikslas: suteikti geismui naujo skonio.
Kada atlikti? Pilnaties vakarą.
Sudedamosios dalys: butelis itališko likerio “Strega” (tai saldus auksinės spalvos gėrimas, pagamintas iš daugiau nei septyniasdešimties augalų; jei tokio neturi, tiks ir butelis midaus — senovėje juo vaišino jaunuosius, nes tikėjo, kad midus didina libido), sidabro moneta, šalavijų ir bazilikų lapų.
Kaip atlikti? Per mėnesieną paimk į ranką monetą ir galvok apie mylimąjį. Taurės dugne padėk šalavijų ir bazilikų lapų. Perbrauk moneta virš taurės, kad lapai prisipildytų žvaigždžių atspindžio energijos. Įpilk į taurę likerio ir valandą palaikyk. Išgerk. Bus laaabai saldu!

4. Įsimylėjėlių vakarienė
Tikslas: įkvėpti naujiems meilės žaidimams.
Kada atlikti? Vakarienės išvakarėse.
Sudedamosios dalys: keturi valgomieji šaukštai aliejaus, trys dideli svogūnai, trys gvazdikėliai, lazdelė cinamono, šiek tiek kardamono, arbatinis šaukštelis kmynų, arbatinis šaukštelis kalendrų, arbatinis šaukštelis malto ženšenio, arbatinis šaukštelis druskos, arbatinis šaukštelis maltų pipirų, arbatinis šaukštelis ciberžolių, du arbatiniai šaukšteliai trintų česnakų, 600 g įvairių daržovių, ilgagrūdžių ryžių, aromatų smilkyklė, muskuso ir pačiulių aliejaus, trys rožinės žvakės.
Kaip atlikti? Į įkaitintą aliejų įberk gvazdikėlių, cinamono ir kardamono. Tada dėk sukapotus svogūnus ir kepk mišinį penkias minutes ant silpnos ugnies. Sumaišyk prieskonius, pabarstyk jais svogūnus ir nuolat maišydama troškink dešimt minučių. Sudėk daržoves, gerai viską išmaišyk. Galop suberk česnakus. Įpilk vandens ir pusvalandį troškink. Kai troškinys atšals, padėk į šaldytuvą. Prieš vakarienę sukurk romantišką ir mįslingą atmosferą: įlašink keletą lašelių eterinio aliejaus į aromatų smilkyklę, uždek rožinių žvakių. Išvirk ryžius ir pašildyk troškinį. Jį maišydama kartok magiškus žodžius: “Sveikinimas lotoso brangenybei.” Patiekalą ragauk drauge su mylimuoju. Eksperimentuosite visą naktį!

5. Ugnies šokis
Tikslas: sutvirtinti santykius.
Kada atlikti? Per pilnatį.
Sudedamosios dalys: keletas malkų, kad būtų galima sukurti laužą (arba aromatinė lempa su eteriniais aliejais), butelis vyno, dvi taurės, 13 mažų akmenėlių, medžio šaka su lapais.
Kaip atlikti? Naktį, būtinai per pilnatį. Drauge su vaikinu susiraskite ramią vietelę, tu išdėliok akmenis ratu, o jo viduryje sukurk laužą. Atsistokite į rato vidų. Paprašyk mylimojo susikaupti, pajuskite visą ugnies energiją. Dabar paleiskite ritmingą muziką ir šokite, pagal laikrodžio rodyklę kojomis piešdami septynis ratus. Paimkite po medžio lapą ir suvilgykite vynu. Paskui meskite juos į laužą kartodami tokius žodžius: “Pasidalykime Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę. Mūsų širdys bus sujungtos amžinai.”
Pastaba: jei pageidaujate burtus atlikti namie, vietoj ugnies rinkitės aromatinę lempą. Visa kita darykite taip pat.

6. Erotinis masažas
Tikslas: paruošti kūnus meilei.
Kada atlikti? Per pilnatį.
Sudedamosios dalys: šviežių ar džiovintų verbenų lapų, saulėgrąžų aliejaus, rožių aliejaus, sandalmedžių aliejaus, dvi mėlynos žvakės.
Kaip atlikti? Kartodama magiškus žodžius: “O, Mėnuli, pripildyk mano šventąją žolelę šviesos ir galios”, išdėliok ant delnų verbenų lapus taip, kad juos užlietų Mėnulio šviesa. Užplikyk lapus verdančiu vandeniu ir palaikyk dešimt minučių. Į saulėgrąžų aliejų įlašink du lašus rožių aliejaus ir penkis lašus sandalmedžių aliejaus. Sudrėkink mylimojo kūną rankšluosčiu, sumirkytu verbenų užpilu. Dabar jau galite imtis masažo. Pradėk nuo kojų, lėtai kilk į viršų. Vėliau pasikeiskite vaidmenimis.
Pastaba: druidų mitologijoje verbenos buvo laikomos šventomis žolėmis. Manyta, kad jos paverčia žmones nematomais, jie netgi gali skraidyti!

7. Užburti santykiai
Tikslas: sustiprinti mylimojo jausmus.
Kada atlikti? Penktadienį, Veneros dieną, per pilnatį.
Sudedamosios dalys: rožinė žvakė, dantų krapštukas, lapas pergamentinio popieriaus, gluosnio šakelė, žalias, raudonas ir baltas kaspinas.
Kaip atlikti? Įsivaizduok mylimąjį (jo kūną, dvasinę aurą). Sugalvok jam magišką vardą, bet niekam jo nesakyk! Dantų krapštuku išraižyk šį vardą ant žvakės. Savo vardą užrašyk ant pergamentinio popieriaus ir iš kaspinų supink kasą. Per pilnatį ištark magiškus žodžius: “O, Venera, pašventink mūsų vardus.” Uždek žvakę, kaspinų kasa apjuosk gluosnio šakelę ir lauk, kol magiškasis vaikino vardas pasidengs karštu vašku. Rytą kaspinus atrišk — taip išlaisvinsi burtus, kad jie galėtų veikti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis