Didesniam malonumui - kraujo injekcija žemiau juostos

Ar žinai, ką šiais metais savo dovanų krepšeliuose rado “Oskarui” nominuotos Holivudo žvaigždės? Ogi kuponus O injekcijoms atlikti! Na ir kas gi tai yra?

Prisimink patį geriausią kada nors patirtą orgazmą. O dabar įsivaizduok, kad tai – tik blankus šešėlis galingo, žodžiais nenupasakojamo sukrėtimo, kurį gali pajusti vėl. Ir vėl, ir vėl... Tokia audringa sekso viršūnė tampa įmanoma atlikus vadinamąją O injekciją. Jos metu gydytojas į klitorį ir makštį įšvirkščia kraujo plazmos, kad padidėtų geismas, jautrumas ir orgazmai taptų dažnesni, neįtikėtinai palaimingi. Stebuklinga injekcija taip išpopuliarėjo JAV, kad moterys už ją negaili pakloti tūkstančių. Tik ar injekcija iš tiesų turi bent kokį mokslinį pagrindimą ir gali pakeisti seksualinį milijonų moterų gyvenimą?

Greta taško G

Orgazmo injekciją išrado gydytojas Charlesas Runelsas iš Alabamos (JAV). Jis jau spėjo išgarsėti vampyriškomis veido procedūromis. Skirtumas tarp jų tas, kad atliekant vampyrišką procedūrą injekcija švirkščiama į veidą – norint paskatinti kolageno bei elastino skaidulų sintezę, aktyvinti kamienines ląsteles. Trumpiau tariant, atjauninti veido odą. Tokias procedūras, kurių viena kainuoja apie 1500 dolerių, mielai renkasi Kim Kardashian ir modelis Bar Refaeli. Įžymybių entuziazmas paskatino gydytoją dar labiau analizuoti savo išradimus. “Kad vyrai pajustų seksualinį malonumą, sukurta “Viagra” ir daugybė kitų priemonių, o kodėl visos moterys negalėtų mėgautis orgazmu?” – paklausė savęs Ch.Runelsas. Išanalizavęs statistiką, gydytojas padarė išvadą: viena iš 10 moterų niekada nėra patyrusi orgazmo. Maža to, nemažai jų sekso metu patiria skausmo ir nesugeba greitai susijaudinti. Turint omenyje, kad daugybė moterų apie tai gėdijasi kalbėti, tikroji statistika būtų dar baisesnė.

O injekcija sukurta padėti moterims, – teigia gydytojas. – 90 proc. ją išbandžiusiųjų sekso metu labiau susijaudino, jų orgazmai buvo intensyvesni, lengviau pasiekiami. Kai kurių moterų tvirtinimu, po O injekcijos jos patyrė geriausią seksą gyvenime. Tai – tarsi lengvi narkotikai, bet jie nekenkia.”

Nepaisant kai kurių medikų skeptiškumo, Ch.Runelso pacientės garbina savo gelbėtoją ir pasakoja istorijas apie beprotišką viršūnę. Stebuklingąjį išradimą gydytojas padarė netyčia – prieš trejus metus, savo jaunystės kultu susirūpinusios moters dėka. Ji jau buvo spėjusi pasinaudoti vampyriška procedūra ir paprašė tokį pat turinį sušvirkšti į makštį, kad ši po gimdymo taptų standesnė.

Ch.Runelsas paėmė moteriai iš venos kraujo, centrifuga išgrynino kraujo plazmą ir sušvirkštė jos į moters klitorį bei makštį, tiksliau, į tašką O, esantį greta taško G. Šioje vietoje yra vadinamoji Skeno liauka, kuri valdo moters ejakuliaciją. Kitą dieną moteris paskambino pranešti, kad negali liautis masturbuotis, nes patiria neįtikėtinų orgazmų. “Sutrikau, tikėjausi regeneracijos po trijų savaičių, bet ne orgazmo.” Gydytojo nuomone, staigus efektas pasireiškė dėl padidėjusio taško O. Po savaitės moters hiperseksualumas atslūgo, o dar po kelių savaičių oda pradėjo atsinaujinti. “Seksas tapo malonesnis ir pacientei, ir jos partneriui, nes partnerė lengviau patyrė vaginalinių orgazmų”, – teigia gydytojas.

Netikėtai šį vaistą išradęs Ch.Runelsas tapo tikra vietos įžymybe, nes naują procedūrą pasiūlė savo ištikimoms klientėms.

Orgazmas einant

Šiandien O injekcijomis jau pasinaudojo apie 15 tūkstančių gydytojo pacienčių. Kai kurios ją atliko ne vieną kartą. 29 metų amerikietei Daniele atliktos keturios tokios injekcijos.

Gydytojo klientės injekcijos rezultatą pajuto maždaug po 18 mėnesių, bet, remiantis išradėjo tikinimais, šalutinio poveikio nejuntama ir procedūrą atliekant dažniau. Štai Daniele įsitikinusi: injekcijos jai labai padėjo. Ir, priešingai nei dauguma įsivaizduojame, jos nėra skausmingos: “Į makštį sušvirkščiamas arbatinio šaukštelio dydžio plazmos kiekis, o į klitorį – vos viena penktoji šaukštelio. Šiek tiek gelia, ir tiek.”

Po pirmosios injekcijos Daniele nejautė seksualinio gyvenimo pagerėjimo beveik mėnesį. “Pamaniau, kad tai neveikia. Anksčiau pati save pamalonindavau, o sekso metu nepatirdavau orgazmo. Bandydavau jį įsivaizduoti, deja, vis tiek tekdavo suvaidinti. Po O injekcijų galop ėmiau patirti kelis orgazmus vieną po kito, sykį tai pajutau tiesiog eidama gatve.”

Daniele teigimu, aplinkiniai ją staiga apipylė komplimentais. “Bet juk geras seksas tikrai leidžia jaustis patraukliai, pasitikėti savimi”, – įsitikinusi ji.

Dūris tamsoje?

Vis dėlto nemažai gydytojų mano, kad O injekcija – tik brangus išsidirbinėjimas. Rašytoja ir psichologė Laura Berman šias procedūras vadina juokingomis ir visiškai nereikalingomis. Ar taip yra iš tiesų, medicinos ekspertai aiškinasi. Gydytojo Ch.Runelso teiginiai nėra grįsti mokslu. Tačiau jis tikisi, kad pavyks įrodyti injekcijų naudą bei saugumą. Jokiais šalutiniais injekcijų poveikiais kol kas nesiskundė ir pacientės. Gydytojo nuomone, jų nė negali būti, kai naudojama pačios pacientės kraujo plazma. Amerikietis šią procedūrą yra užpatentavęs Europoje, bet dar nėra gydytojų, kurie būtų išmokę ją atlikti.

Kai kurių O injekcijų kritikų teigimu, procedūra išgalvota, kad vyrų pasididžiavimai moterų makštyse labiau standėtų, todėl negimdžiusioms moterims ši procedūra netinka iš esmės. Ch.Runelsas atkerta: jaunos ir negimdžiusios moterys dėl pernelyg didelio makšties sukietėjimo neturėtų sielotis, nes ji – labai elastinga. “Galiu tik įsivaizduoti, kad artimiausią dešimtmetį tai bus viena populiariausių procedūrų. Jau dabar kraujo plazmos injekcijos naudojamos sportininkų traumoms, nudegimams gydyti, senstančiai odai atjauninti, gilioms veido raukšlėms užpildyti, plaukų slinkimui, nuplikimui ir alerginėms reakcijoms malšinti”, – teigia jis.

Ką gi, tik laikas parodys, ar O injekcijų gerbėjos nesuklydo, o gal vis dėlto tai – pernelyg gražu, kad būtų tiesa.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis