7 TAIP ir NE, kai bandai atkreipti vaikino dėmesį bare

Kartais kaip magnetas trauki žvilgsnius, o kartais lieki stypsoti viena prie baro. Ar kada mąstei, nuo ko priklauso tavo šansai pelnyti vyro dėmesį?

Kūno kalbos ekspertai vieningai sutaria, kad 55 % bendravimo sudaro ne žodžiai, o kūno kalba. Semkis patirties, kaip bare atkreipti patinkančio vaikino dėmesį netarus nė žodžio.

GUDRI TAKTIKA

1) Eiti trise. Stovėdama prie baro viena atrodai lyg kažko laukianti. Išsiruošusi į žygį megzti pažinčių pasiimk dar dvi drauges – vyrui lengviau tave užkalbinti, kai žino, jog niekas be tavęs nenuobodžiaus.

2) Šypsotis. Pagavusi vyro žvilgsnį anapus baro lengvai kilstelėk galvą ir nusišypsok – parodysi neįkyrų susidomėjimą.

3) Sėdėti. Sėdėdama ant baro kėdės (atsuktos į salę), vieną koją statyk ant žemės, o kitą padėk ant atramos – šitaip įsitaisiusi atrodysi atsipalaidavusi ir lengvai bendraujanti.

4) Atidengti kaklą. Sukelk plaukus į viršų – atviras kaklas neprovokuoja ir atrodo nekaltai, bet tai yra viena labiausiai vyrus jaudinančių tavo kūno dalių.

5) Atsipalaiduoti. Atpalaiduok pečius ir liaukis mosikavusi rankomis – gestikuliuok švelniai ir lėtai.

6) Avėti aukštakulnius. Jie ne tik varo vyrus iš proto – aukštakulniai suteikia tau nepriekaištingą laikyseną ir įtempia kojų bei užpakaliuko raumenis. Atrodai moteriška, grakšti ir elegantiška.

7) Ištuštinti taurę. Tuščia taurė – puikus pretekstas pavaišinti tave nauju kokteiliu.

NETIKUSI MINTIS

1) Ištirpti minioje. Vyrui nedrąsu prieiti prie merginos, besilinksminančios didelėje kompanijoje.

2) Laikyti rankas ant klubų. Taip pat suglausk kojas. Laikydama rankas ant klubų ir stovėdama išsižergusi atrodysi besirengianti ne naujoms pažintims, o mūšiui.

3) Strikinėti. Jei nuolat nestygsi vietoje, atrodys, lyg dėl kažko nerimautum ar turėtum psichologinių problemų.

4) Raukytis. Galbūt jautiesi seksuali ir nuotaikinga, tačiau vyrui atrodai kažkuo nepatenkinta ar aikštinga.

5) Pozuoti. Stovėti lyg modeliui seksualu tik tuo atveju, kai vilki nugarą apnuoginančią suknelę. Kitais atvejais atrodysi dirbtinai – įsitempusi ir nepasiekiama.

6) Persistengti. Negąsdink itin atviromis iškirptėmis ir pernelyg trumpais sijonais – prigludę džinsai bei seksualūs marškinėliai atrodo subtiliau ir palieka daugiau vietos vyrų vaizduotei.

7) Kryžiuoti rankas. Nekurk kūno kalbos barjerų: ant krūtinės sukryžiuotos rankos – tai nedviprasmis gestas, reiškiantis „tau – jokių šansų“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis