Kaip išrinkti jam geriausią... prezervatyvą?

Dažnas vaikinas, vos išgirdęs žodį prezervatyvas, pradeda raukytis: nuuu, lyg medų per stiklą laižyti. Tavo mylimasis irgi panašiai nusiteikęs? Tegul verčiau mokosi, kaip iš sargio išspausti maksimalų malonumą!

Vienos prezervatyvų kompanijos duomenimis, kiekvienas pirkėjas prezervatyvą išsirenka maždaug per septynias sekundes. Gerai, jei tiksliai žino, ko nori. Bet jei ne, tokia sparta gali gerokai atsirūgti – per patį aistros įkarštį, kai išaiškėja, kad kirvis neatitiko koto. Tai kaip nepasiklysti ir nesuklysti – juk tų sargių tiek daug ir tokių įvairių!

Tinkamas dydis. Tai bene pagrindinis malonumo veiksnys. Per mažas sargis gali daug bėdų pridaryti! Pirma, susilpnėja vyro pojūčiai. Antra, per mažą sargį užtrunka užsimauti – žiūrėk, taip ir erekcija gali atslūgti. Trečia, toks prezervatyvas greičiau plyšta. Kita vertus, ir per didelis prezervatyvas – nieko gera. Nes gali nusmukti. Ir vaikinui menkas malonumas mylėtis. Įsivaizduok savo 37 dydžio kojeles, apautas 41 dydžio batais, – nelabai patogu, ar ne?

Tai kaip išsirinkti tą tikrąjį? Išvyniok sargį ir pridėk prie varpos: jei ilgio pakanka nuo galvutės iki pat šaknies (pagrindo, esančio prie gaktos), – vadinasi, tinka. Pati įsidėmėk ir vaikinui pasakyk, koks dydis nurodytas ant pakuotės.

Europoje parduodami standartiniai prezervatyvai yra 52 mm skersmens, jų ilgis svyruoja nuo 16 iki 18 cm ilgio. Parametrai įvairuoja priklausomai nuo gamintojų, tad teks arba eksperimentuoti, arba pasitelkti į pagalbą internetą.

Išskirtinė forma. Esama įvairiausių prezervatyvų: paprastų, su ūsiukais, gumbiukais, reljefinio paviršiaus. Jei nori ne tik pati pajusti išskirtinį malonumą, bet ir vaikiną apdovanoti neįprastais pojūčiais, siūlome atkreipti dėmesį į ypatingos formos prezervatyvus – tokius, kurių galiukas išplatėja ir būna arba lemputės formos. Tokie sargiai apglėbia varpos šaknį, tačiau sukelia daugiau trinties prie jautriosios galvutės. Bandžiusieji vyrai kupini entuziazmo: „Atrodo, kad myliesi be prezervatyvo!”

Prezervatyvai iš poliuretano. Jie, skirtingai nei pagamintieji iš latekso, praleidžia kūno šilumą, todėl seksas tampa jausmingesnis. Tiesa, poliuretaniniai sargiai ne tokie tamprūs, užtat atsparūs temperatūrai, neskleidžia jokio specifinio kvapo ir gali būti naudojami ne tik su visais lubrikantais, bet ir su aliejais. Puiki išeitis lateksui alergiškiems asmenims. Jei traukia egzotika, galite išmėginti prezervatyvus iš avies odos: jie neapsaugo nuo LPL, bet vyrai tvirtina, kad su jais jaučiasi kaip su antrąja oda.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis