N-18: trys scenarijai karštai nakčiai

Užsimerk ir prisimink pastarąją meilės naktį. Turbūt mintyse matai, kaip jis tave lietė, – juk nuo prisilietimų viskas ir prasideda. O žinai, kas nutinka, kai tuo pat metu sužadinami visi pojūčiai? Suplakėme tau ir tavo mylimajam tris ypatingus intymius kokteilius: kiekvieną – iš visų penkių pojūčių.

Pojūčių kokteilis: saldžiai jausmingas

Sukuria šiltą, intymią atmosferą, kuri priverčia kibirkščiuoti lėtą, bet karštą judviejų geismą.

Skonis. Švelnus ir jausmingas šokoladas — neįtikėtinai seksualus. Palepink mylimąjį ir save šiltais šokoladiniais sausainiais arba ledais su karštu šokoladu. Kakavoje yra natūralios medžiagos feniletilamino, kuris sukelia tokių pat pojūčių kaip tie, kuriuos patiri iki ausų įsimylėjusi. Be to, jis yra džiaugsmo, jaudulio, euforijos katalizatorius.

Rega. Įdėmiai žvelk į mylimąjį. Tyrimų duomenimis, toks žvilgsnis stiprina ryšį. Beje, vyrai iš prigimties nelinkę kam nors ilgai spoksoti į akis, tad veiksmas, kurį dabar atliekate, tik patvirtina, kokie ypatingi judviejų santykiai.

Kvapas. Uždek pušų, kedrų ar sandalmedžio aromato žvakių. Medienos kvapai asocijuojasi su jaukiomis naktimis, židiniu, šiluma. Be to, sandalmedžio aromatas seniai garsėja kaip afrodiziakas.

Klausa. Įrašyk judviejų mėgstamiausių dainų rinkinį, — be abejo, tinkamiausios lėtos, aistringos melodijos. Šis fonas per meilės žaidimus padės labiau atsipalaiduoti.

Lytėjimas. Nuogi smukite į švelnaus audinio patalynę. Ji maloniai trinsis į jūsų kūnus ir stimuliuos salą — galinių smegenų skiltį, kuri stiprina emocijas ir dalyvauja gaminant laimės hormoną dopaminą. Užsliuok ant mylimojo Kaubojės poza — taip bus patogiausia glamonėti vienam kito krūtinę bei šlaunis.

Pojūčių kokteilis: su egzotiškais prieskoniais

Įsivaizduok, koks nepakartojamas turėtų būti seksas negyvenamoje saloje. Gerai, jei tokią turite. Jei ne, pamėginkite panašią atmosferą sukurti namie.

Rega. Egzotiškai jus nuteiks galybė gėlių miegamajame. Tiks visos: skintos, vazoninės, net dirbtinės. Beje, gėlės puikiai malšina stresą!

Klausa. Atostogų seksas ypatingas — juk tu ilsiesi, nekvaršini sau galvos dėl nebaigtų darbų ar neparuoštos vakarienės. Štai kodėl pačiu meilės procesu gali mėgautis iš širdies. Jaudulio teikia ir neįprasta aplinka. Pamėgink namie susikurti panašų įspūdį: įsigyk gamtos garsų kompaktinę plokštelę ir paleisk ją prieš intymųjį seansą. Lietaus, vėjo, krioklių garsai padės net iš pasąmonės išguiti kasdienybę.

Skonis. Patiek saldžių atogrąžų vaisių. Tiks mangai, ananasai, persimonai — jų tikrai rasi prekybos centruose. Kodėl saldūs? Nes saldumas sužadina smegenų dalį, kuri sukelia norą atsilyginti.

Lytėjimas. Drauge lįskite į dušą. Pasukite kūnus taip, kad vanduo tekėtų ant intymių jūsų kūnų vietų. Vandens glamonių nepakaks — patys vienas kitą taip pat pamaloninkite!

Kvapas. Įtrinkite vienas kitą kokosais kvepiančiu losjonu. Šis aromatas sukelia stiprių emocinių prisiminimų. Jis asocijuosis su vasara, poilsiu, kuždės, kokie seksualūs ir laisvi tada buvote.

Pojūčių kokteilis: energinis pikantiškasis

Šie liepsningi patarimai jūsų meilės žaidimams suteiks lengvą nepadorumo bei laukinės aistros atspalvį.

Kvapas. Pasikvepink kvepalais, dvelkiančiais cinamonu ar vanile. Toks aromatas teikia geidulingumo ir galios. Cinamonas daugelyje kultūrų laikomas afrodiziaku, o vanilės aromatas, teigiama, gerina vyro lyties organų kraujotaką.

Rega. Pasipuošk raudonais apatiniais. Ne tik dėl to, kad sužadintum mylimajam aistrą, – ryškių spalvų drabužiai uždegs ir tavo geismą.

Klausa. Rinkitės Lotynų Amerikos melodijas. Puikiai tiks, pavyzdžiui, „Gipsy Kings”. Stiprus ir greitas ritmas suteiks energijos, sužadins jausmus ir sukurs smagią atmosferą. Meilės seansas tikrai nebus nuobodus!

Skonis. Paruošk pikantiškų užkandžių, pavyzdžiui, tortiljų su salsos padažu. Jame yra aitriųjų paprikų, o šiose — kapsaicino, kuris ne tik greitina kraujotaką ir stiprina susijaudinimą, bet ir garsėja antivėžinėmis savybėmis. Pavalgę užsigardžiuokite mėtiniais saldainiais, o šiems dar neištirpus leiskitės į oralines glamones. Mėtos sukels dilgčiojimą, o tai pojūčiams suteiks pirminio goslumo.

Lytėjimas. Sužadinkite laukinę aistrą kandžiodami ir žnaibydami vienas kitam lūpas bei kaklą. Seksualinis jaudulys ir agresija perduodami tais pačiais nervų sistemos kanalais, todėl šiurkštesnės glamonės stiprina geismą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis