10 nepatogių klausimų apie seksą, kuriuos nejauku užduoti

Yra klausimų, kuriuos sunku aptarti net su geriausiomis savo draugėmis! O žinoti juk norisi... Slėpk tą drovumą ir atvirai pasikalbėkime apie intymius reikaliukus!

Ar aš galėčiau sulaužyti jo penį?
Sulaužyti – ne, nes tai ne kaulas, tačiau traumuoti jį gali. Penio raumenų įplyšimas ar pažeidimas aktyvios masturbacijos ar sekso metu – gana dažnas reiškinys. Sustandėjęs nuo pritvinkusio į jį kraujo, neatsargiai lenkiamas penis tikrai gali būti pažeistas ir atrodyti kaip lūžęs. Tokiu atveju būtina medicininė pagalba, o kartais net ir chirurginė intervencija.

Ką daryti, jeigu prezervatyvas liko manyje?
Pirmiausia nepanikuok. Tai tikrai dažnai pasitaikanti situacija. Atsipalaiduok ir išimk prezervatyvą pati arba tai padaryti paprašyk draugo ir būtinai įsitikink ar jo turinys neišsiliejo. Apsidrausdama nuo nepageidaujamo nėštumo išgerk kontraceptinę tabletę, kuri skirta panašiems ekstra atvejams.

Ar galima sekso metu apsišlapinti?
Vargu. Be to, jaučiamas noras šlapintis sekso metu – tai geras ženklas, reiškiantis, kad jis vis tik atrado tavo tašką G ir tu buvai labai arti orgazmo. Tau nereikėtų pergyventi dėl „šlapimo nutekėjimo“ sekso metu. Nedidelis skysčių kiekis – tai taip vadinama moteriškoji ejakuliacija, kuri įvyksta esant itin stipriam pojūčiui.

Kaip išvengti nemalonių garsų iš makšties sekso metu?
Deja, niekaip. Tai vienas iš tų gamtos reiškinių, kurių mes negalime kontroliuoti. Tie keisti garsai lytinio akto metu išleidžiami iš makšties viso labo tėra į ją patekęs oras. Pasistenk nekreipti į juos dėmesio arba pabandyk mažiau praskėsti kojas.

Sekso metu aš labai sudrėkstu. Ar tai yra normalu?
Taip, tai visiškai normalu. Be to, daugumai vyrų labai patinka, kai jų partnerė išskiria daug natūralaus sekreto. Kur kas didesnė problema yra makšties sausumas, nors šiuo atveju labai gerai ir greitai pagelbėti gali lubrikantas.

Ar tikrai analinis seksas ir analinės glamonės laikomos nehigieniškomis?
Jeigu laikaisi higienos reikalavimų, tuomet – ne. Tačiau prezervatyvas šiuo atveju būtinas, nes jis analinio sekso metu apsaugo nuo bakterijų. Beje, įsitikink, kad vaikinas, pereidamas prie vaginalinio sekso, naudotų atskirą prezervatyvą

Kas yra skvirtingas?
Skvirtingu dar kitaip vadinama moteriška ejakuliacija - procesas, kuomet moteris sekso metu iš šlaplės išskiria skystį. Tai susiję su intensyviu G taško stimuliavimu. Ir tai nėra šlapimas, kaip kartais klaidingai galvojama. Tai viso labo vyriškos spermos analogas – moteriškas ejakuliatas. Ir nors pornografiniuose filmuose skvirtingas labai populiarus, realiame gyvenime jis greičiau retenybė.

Kodėl jo penis išlinkęs arba pakrypęs į šoną?
Peniai kaip ir vaginos būna įvairūs – visokių spalvų, formų ir dydžių. Kai kurie iš jų erekcijos būsenoje „žiūri į apačią, kiti – į viršų arba į šoną. Į tai nereikėtų kreipti dėmesio, jeigu žinoma, nesukelia nepatogumų pačiam vyrui. Vis tik, jeigu laikui bėgant kreivumas didėja, tai gali būti Peirono ligos (varpos fibromatozė), kuri atsiranda po varpos traumos, požymis. Šiuo atveju vaikinas turėtų kreiptis į gydytoją, visais kitais – tikrai nebūtina. Vienokiu ar kitokiu kampu kiek išlinkusi varpa gali kaip tik dar geriau stimuliuoti tavo G tašką ir tai bus tik privalumas.

Man patinka vyrai, tačiau lytiškai susijaudinu žiūrėdama pormografinius filmus apie lesbietes. Ar tai nėra keista?
Ne, viskas tvarkoje. Tai, kad merginas užveda kitų merginų stebėjimas, visiškai normalus dalykas. Tai tikrai nereiškia, kad ir tu esi užslėpta lesbietė. Tu gali susijaudinti vien nuo minties apie seksą su nepažįstamuoju ir tai bus tik fantazija ir tame nėra nieko blogo.

Ką daryti, jeigu varpa pernelyg didelė (arba maža) ir man suteikia diskomfortą?
Tiesiog atvirai kalbėk apie tai su partneriu, ypač jei tai susiję su skausmu ir trukdo pasiekti tau malonumą. Tiek vienu, tiek kitu atveju galima pasirinkti tinkamas pozas, kurios leis mėgautis seksu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis