10 požymių, kad tau su juo pasisekė

Jeigu padėsi pliusiuką bent ties puse pateiktų frazių, gali būti tikra, kad jis tau tinka ir prarasti jį būtų nedovanotina klaida.

1. Šalia jo tu nusiramini. Kai atrodo, kad viskas slysta iš rankų, jis yra tas žmogus, kuris sugeba tave nuraminti ir padeda kiekvienoje situacijoje rasti išeitį.

2. Jis žino tavo keistenybes ir toleruoja jas. Šis vaikinas žino, kad kartą per mėnesį tu užsisakai dvi dideles picas ir sušlamšti jas žiūrėdama graudų filmą. Jis tai laiko mielu, sentimentaliu įpročiu ir nesišaipo iš to kiekvienai progai pasitaikius.

3. Jis žino ne tik tavo, bet ir tau svarbių žmonių gyvenimo istorijas. Jis ne tik išklauso tavo pasakojimų, bet ir pats domisi tuo, kas vyksta tavo aplinkoje.

4. Tu pažįsti visus jo draugus ir tau jie patinka. Jie su tavimi taip pat bendrauja šiltai, nes iš jo apie tave girdi tik teigiamus dalykus.

5. Jis tave įkvepia būti geresne. Jam tu jau esi pati nuostabiausia mergina pasaulyje, tačiau jis mano, kad tu sugebi daug daugiau, nei tau pačiai atrodo. Ilgainiui tu tuo patiki ir pasijauti tikrai esanti išskirtinė.

6. Jis niekada neužsisako kavos tik sau, nepaklausęs tavęs, ko tu norėtum. Jis tau skambina net iš prekybos centro, kad paklaustų: „Gal norėtum ko nors skanaus? Aš kaip tik esu parduotuvėje“.

7. Jam svarbūs tavo pojūčiai. Jei kartą pasakei, kad tau nepatinka vienoks ar kitoks jo elgesys - antrą kartą tos pačios klaidos jis nekartos, nes pagalvos apie tavo savijautą.

8. Jis supratingai palieka tau laiko pabūti su savimi ir nepyksta, kai tu pasakai norinti išeiti tik su draugėmis ar tiesiog pabūti viena ir paskaityti knygą.

9. Jis palaiko visas tavo svajones ir išsikeltus tikslus, kokie jie bebūtų: ar norėtum tapti antrąja Taylor Swift ar bėgti 10 kilometrų maratoną vidury žiemos – jis visada bus šalia, suteikdamas naujų jėgų ir tikėjimo, kad tau tikrai pavyks.

10. Jis vertina tai, ką tu darai dėl jo. Nesvarbu, ar tai būtų kasdienė tavo gaminama vakarienė, ar paglostymas prieš miegą... Jis pastebi visas tavo pastangas ir nelaiko to savaime suprantamu dalyku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis