Santykiai geri, o seksas - ne... 5 būdai spręsti šią problemą

Labai dažnai santykiai gali atrodyti darnūs, kol... yra perkeliami į lovą. Apgaudinėsi save, jog seksualinė dermė nėra tokia svarbi, jeigu visa kita tobula?

Taip, ilgi romantiški pašnekesiai mėnesienoje teikia žavesio, bet niekas taip nesutvirtina ryšio kaip aistra liepsnojantis seksas. Antra vertus, nenusimink, kad šiandien ir vėl nesimylėjote. Yra būdų net iš paprastų intymių žaidimų išspausti daugiau malonumų. Reikia tik išsiaiškinti, kodėl lova taip greitai jums tapo vien miego vieta.


Problema: tu nespėji patirti orgazmo. Nenurašyk vaikino iškart į savanaudžius, jeigu orgazmą jis patiria nelaukęs tavęs. Gal jis svaigsta iš malonumo vien į tave pažvelgęs. Gal tiesiog yra sutrikęs ir nežino, kokiu būdu tave patenkinti geriausia. Nelauk, kol vaikinas išmoks skaityti tavo mintis, – imkis iniciatyvos: parodyk jam, kaip malonini save. Daryk tai sau priimtinu tempu ir judesiais, gali netgi uždėti vaikino ranką ant savosios. Taip jam ne tik parodysi, kaip patiri didžiausią malonumą, bet ir leisi mėgautis jaudinamu vaizdu. Be to, kuriam gi neglostytų savimeilės, kad jo akivaizdoje moteris gali šitaip atsipalaiduoti. Tai uždega!


Problema: jūs nesuderinate judesių. Nepakanka, kad poza būtų jums abiem priimtina: ji dar turi teikti ir abipusį malonumą. Jeigu vaikino penis trumpas, tiks klasikinė Misionieriaus poza. Tik, užuot apžergusi vaikiną, kelk kojas jam ant pečių – penis įeis giliau. Per plonas? Pojūčius sustiprinsi atsigulusi ant nugaros ar pilvo suglaustomis kojomis – tegul vaikinas tave apžergia. Per didelis? Perimk vadžias į savo rankas ir sėsk ant jo Jojikės poza – taip kontroliuosi intensyvumą ir gylį. Jeigu vaikinas aukštesnis už tave 30 cm ir daugiau, išbandyk Šaukštų pozą: gulk ant šono nugara į jį. Arba mylėkitės sėdėdami, veidu vienas į kitą – užmegsite intymų akių kontaktą. Atsimink, kad visais atvejais didžiausią malonumą pasieksi tik pakankamai susijaudinusi – sudrėkusi makštis yra jautresnė bet kokiems dirgikliams.


Problema: jums nuobodu. Dažnai seksas nustoja teikti malonumą iš tingumo padaryti jį ryškesnį. Mesk iš galvos nuostatą, kad eksperimentai lovoje nesuderinami su ilgalaikiais romantiškais santykiais. Kaip tik suteiksi prieskonio seksualiniam judviejų gyvenimui, pasiūliusi išbandyti naujų dalykų. Prasitark apie fantazijas, įsigyk sekso žaisliukų, vartok jus abu užkuriančių, uždegančių žodžių, įterpk šiek tiek žaismingos agresijos.


Problema: vis rečiau mylitės. Seksologų teigimu, poros įprastai mylisi 2–3 kartus per savaitę.

Vis dėlto seksas pagal grafiką tampa ne malonumu, o tiesiog įpročiu. Nelauk, kol noras mylėtis ateis abiem, – inicijuok meilės preliudiją: kaitink vaikiną žodžiais ar prisilietimais, sugundyk pasimylėti spontaniškai.


O gal problema – ne seksas? Daugeliu atvejų vangus seksas gali tik maskuoti kitas problemas. Imk ir rimtai pasvarstyk, ar judu siejantis emocinis ryšys išties tau kelia pasitenkinimą: ar jaučiate pagarbą vienas kitam, ar sulauki pakankamai dėmesio iš vaikino. Jeigu jis deda visas pastangas padaryti tave laimingą, problemų ieškok savyje: galbūt esi nusivylusi ankstesne seksualine patirtimi, o gal vengi sekso bijodama emociškai įsipareigoti vaikinui.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis