Fengšui patarimai pasiilgusiems aistros

Kad ir kokios problemos tave kamuotų lovoje, Cosmo suras išeitį pagal fengšui kiekvienam atvejui.

Aistros problema: Netikėtai išgaravęs libido

Jau geriau žiūrėtum antrosios “Policijos Akademijos” dalies kartojimą antrą valandą nakties negu atkartotum “9 ½ savaitės” filmo karštąsias scenas miegamajame.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: gyvybinė či energija geriausiai spinduliuoja tvarkingoje aplinkoje. Jei ši energija “užsiblokluoja”, prarandamas bet koks noras mylėtis. Trokšti aistros – tučtuojau imkis tvarkos! Grindys turėtų būti švarios, netvarkingai išmėtyti daiktai sudėti į spintą. Būk negailestinga – sutvarkyk, sutaisyk (o geriausia – išmesk) visus sudaužytus, sulaužytus arba niekad nenaudotus daiktus.

Aistros problema: Noras kariauti, o ne mylėtis

Gana dažnai užplūdusiai aistrai koją pakiša staiga kilę aršūs ginčai dėl to, kas pamiršo užsukti karšto vandens čiaupą/paskambinti mamai/pamaitinti katę.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: lovos kojūgalio jokiu būdu nenukreipk tiesiai į duris – neigiama energija, sukelianti įtampą, o ne švelnumą, pateks į kambarį net pro uždarytas durys. Jei lovos negali perstatyti į kitą vietą, virš kojūgalio pakabink nedidelį apvalų veidrodėlį, kuris nukreips bloguosius virpesius atgal ir apsaugos judviejų meilės guolį.

Aistros problema: Pernelyg pavargusi meilės žaidimams

Įpročiu tapusi miegamojo rytina: trumpas bučkis į lūpas ir staigus bei palaimingas grimzdimas miego karalystėn. Seksas? Koks dar gali būti seksas, kai šiiiiiitaip norisi miego.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: nedek palubėje kabančio šviestuvo, o jaukią ir intymią aplinką sukurk kambario kampuose pastačiusi degančias žvakutes arba toršerus. Viršuje kabantys šviestuvai “išsiurbia” energiją.

Aistros problema: Švelnumo stygius

Intymus gyvenimas pakankamai aistringas, bet pasigendi glamonių ir romantikos.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: jei trokšti ilgų ir lėtų meilės žaidimų, geometriniais raštais margintą pūkinį užvalkalą pakeisk energijos suteikiančia šilkine arba atlasine paklode. Gali ant lovos patiesti ir sarį. Jei ieškai pigesnio kelio į švelnumą, intymumą ir išradingumą – lovą atsuk į vakarų pusę.

Aistros problema:Vieno karto nepakanka

Tikiesi pirmojo meilės veiksmo pakartojimo, tačiau jis nepasirašo arba tavo pačios orgazmai nėra tokie stiprūs, kokių norėtum.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: ant sienos pakabink ovalų arba apvalų veidrodį su paauksuotais ar puošniais rėmeliais. Veidrodį kabink taip, kad judviejų atvaizdas atsispindėtų tik žaidimų, o ne miego metu (priešingu atveju miegas bus negilus). Veidrodžiai atspindi seksualinę energiją, tad po vienos palaimos viršūnės judu abudu panorėsite kilti į kitą. Įsidėmėkite, kad net ir tinkamoje vietoje pakabintas veidrodis turi būti švarus: purvinas veidrodis spinduliuoja negerą energiją, kuri gali apsunkinti judviejų santykius. Dėl tos pačios priežasties namie nelaikyk įskilusio arba “padūmavusio” veidrodžio.

Aistros problema: Geismo stoka

Judviejų intymūs santykiai – romantiški, o tau norėtųsi vulgaresnio sekso. Kaip paversti “naujai iškeptą” meilužį urviniu žmogumi?

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: raudona spalva kaitina jausmus, tad papuošk miegamąjį raudonais kilimėliais, paveikslėliais, raudonomis pagalvėmis ir net gėlėmis. Raudonas lempos gaubtas - ypatingai veiksminga priemonė norimam tikslui pasiekti. Svajoji aistringai ir audringai mylėtis visą naktį be atvangos? Tuomet lovą nukreipk į pietų pusę, o po ja padėk baltą kvarco kristalą. Tai sustiprins vyriškąjį išrinktojo pradą, tau suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, pavers tave tikrąja sekso sirena bei padės judviem pasiekti orgazmą vienu metu. Jei tave domina įvairialypiškesnis seksualinis gyvenimas, manoma, kad metalinių konstrukcijų lovos net beprotiškiausias fantazijas gali paversti realybe.

Aistros problema: Kelionės maršrutas - “Išsiskyrimo” miestelis

Judu niekaip neišbrendate iš barnių ir nesusipratimų liūno, tačiau tu vis dar paslapčia tikiesi, kad santykius galima pagerinti.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: Šviesos pluoštas, sklindantis tiesiai virš tavo lovos, optiškai padalina ją į dvi dalis ir gali būti judviejų išsiskyrimo priežastimi. Perstatyk lovą į kitą vietą, pakeisk ją į lovą su baldakimu arba virš kojūgalio pakabink gintarinių karolių vėrinį, kad šis “sugertų” barnius išprovokuojančią energiją. Jei dvigulėje lovoje yra du čiužiniai, pakeisk juos vienu, kad judu taptumėte artimesni. Jei lova yra tarp dviejų durų (kambario ir, tarkim, vonios), perstatyk lovą į kitą vietą arba ant vienų iš šių dviejų durų pakabink širmą. Jei nori sustiprinti artimumo jausmą, tai tarpusavio santykių zoną, kuri randasi pietvakariniame miegamojo kambario kampe, užpildyk poriniais daiktais: pakabink linksmas judviejų nuotraukas arba padėk du rožinius kvarco kristalus (jei esi vieniša, kristalai padės susirasti vaikiną). Šioje santykių zonoje niekada nestatyk skalbinių krepšio.

Aistros problema: Neištikimybės grėsmė

Nerimauji, kad jis gali žaisti dvigubą žaidimą arba bijai, kad pati gali neatsispirti seksualiojo bendradarbio kerams.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: tarpduryje pakabinus bambukines užuolaidas suartėsi su savo vaikinu, o seksualinė energija liks miegamajame ir nesklis prie kopijavimo aparato.

Aistros problema: Per trumpas malonumas

Tiesiog norėtum pratęsti meilės žaidimus.

Erotiškas sprendimo būdas pagal fengšui: Jei nori, kad glamonės ilgai nesibaigtų, ant grindų patiesk dirbtinį kailį arba pūkuotą kilimėlį. Seksualinė energija bus “įžeminta” ir todėl judviejų kelias kulminacijos link bus ilgesnis. Prie lango pastatyk krėslą, kuris šią energiją sulaikęs, nukreips ją atgal. Lova su baldakimu taip pat daro stebuklus.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis