5 priežastys, kodėl vyrams tu neįdomi

Esi simpatiška, miela, bet... vis dar vieniša. Gana virkauti įsikniaubus į pagalvę, nes tai tikrai nieko nepakeis, bent jau į gerąją pusę. Pirmas žingsnis link problemos sprendimo – atrasti jos priežastis, o tuomet jau galima imtis veiksmų. Ir nenumok ranka, sakydama, kad niekas nepasikeis, nes vyrams esi tiesiog neįdomi. Tai – ne tiesa.

Aš – ne gražuolė. Kodėl vyrai turėtų į mane žiūrėti?

Ar pastebėjai, kaip pasikeičia moteris, kuomet apsirengia nauja dailia suknele ir apsiauna aukštakulnius? Veidas – tas pats, figūra taip pat nepakitusi, bet ji tiesiog spinduliuoja! Ir, žinoma, traukia aplinkinių žvilgsnius. Kaip jautiesi – taip ir atrodai!

Vyrai myli akimis. Ir myli tikrai ne tik tobulybes. Ne nosies dydis ar sijono trumpumas daro tave patrauklia. Galima „nusipiešti“ veidą, pasidaryti naują šukuoseną, apsirengti pagal paskutinį mados klyksmą ir vis tiek likti nepastebėta. Svarbiausia – kaip mokėsi save pateikti, kiek pasitikėjimo savimi iš tavęs sklis.

Pirmasis tavo tikslas – atkreipti į save vyro dėmesį. Šiuo atveju geriausias tavo ginklas – eisena! Jei nori žinoti, kokia eisena tikrai traukia vyrų žvilgsnius, prisimink filmo „Džiaze tik merginos“ epizodą, kur Marilyn Monroe skubėjo į traukinį. Lengva eisena ir švelnus lingavimais klubais (lingavimas, o ne kraipymas!) – tikras džiaugsmas vyrų akims. Na ir žinome, nepamiršk išsitiesti ir šiek tiek kilstelėti smakro, kad atrodytum pasitikinti savimi moteris, galinti užkariauti bet kurio vyro širdį.

Antras žingsnis - apranga. Seksualiai apsirengusi moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti tiek, kad matytųsi išlindusios apatinės kelnaitės, o pro dekolte šviestųsi liemenėlės kraštai. Seksualios moters apranga žadina fantaziją, priverčia vyrą vaizduotėje matyti “savo svajonių moterį”.

Kam tau vyras, jei viską gali pati?

Viena iš aktualiausių šių laikų santykių problemų – pernelyg stiprios moterys, ir per švelnūs vyrai. „Galiu pati!“ - apsiginklavusios tokiu šūkiu šiuolaikinės moterys tvirtai juda į priekį vis labiau išstumdamos vyrus iš stipriosios lyties pozicijų ar bent jau stodamos greta jų. Ir baldus persistumdysime pačios, ir pinigus uždirbsime, o jei reikės, dar ir tvirtą petį silpnesniems atsuksim.

Svajojame apie tvirtus, savimi pasitikinčius ir rūpestingus vyrus, šalia kurių bent retkarčiais galėtume pasijausti silpnos, o kaip dažniausiai būna? Vos tik tas svajonių vyrukas atsiranda – atstatome ragus į priekį, tarsi gindamos savo teritoriją: „Na jau ne, brangusis, man tai tu nevadovausi!“

Pagalvok, ar tau tikrai to reikia? Nebūk naivi ir nemanyk, kad tik tu turi susikūrusi tam tikrą vyriškumo paveikslą. Jei tu svajoji apie tvirtą vyrišką petį, greičiausiai to peties savininkas taip pat turės svajonių... Pavyzdžiui, šalia savęs matyti ne reikliąją generolę, o švelnią moterį, kuria galėtų pasirūpinti. O nejaugi ta moterimi negalėtum būti tu?

Nežinau, ko noriu arba noriu TOKIO ir ne kitokio!

Kaip būtų puiku turėti vyrą, bet ar bent pati įsivaizduoji, koks tas vyras turėtų būti? Gaila, bet dažnai sukamės kaip voverės rate ir nieko aplink nematome, nes paprasčiausiai nežinome, ko pačios norime. Ar nesi viena iš tų, sukančių ratus be tikslo?

Pagalvok ir apie kartelę, kurią mintyse esi nustačiusi savo galimam išrinktajam. Gali svajoti apie princą, bet nepamiršk, kad realybėje jie neegzistuoja. Jei turi susikūrusi idealą ir nenukrypsti nuo savo svajonių vaizdo nei per centimetrą, tuomet nusiteik dar ne vieną vakarą praleisti apsikabinusi ne vaikiną, o pagalvę.

Flirtas – nepakeičiamas ginklas!

Laikai, kai vyrai pirmieji žengdavo žingsnį – jau praeityje. Žinoma, nereikia pulti ant kaklo pirmam pasitaikiusiam, bet jei jau kurį laiką esi vieniša, nesidrovėk pirmoji parodyti simpatijos ir galbūt sulauksi malonaus atsako. Kartais pakanka vien malonios šypsenos ar žvilgsnio, kad pirmasis kontaktas užsimegztų ir vyras perimtų iniciatyvą į savo rankas. Flirtuok, subtiliai gundyk ir vyrai tikrai neatsilaikys prieš šį žaidimą.

Gundanti moteris panaši į katę: vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių. Ji moka vienu metu būti ir artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Kaip sako anglai: “Jei ledi sako “ne”, vadinasi “galbūt”. Jeigu ledi sako “galbūt”, tai reiškia “taip”. Jeigu ledi sako “taip”, tai ji – ne ledi”.

Dauguma vyrų mėgsta medžioklę ir mėgaujasi pačiu merginos siekimo procesu, taigi viliojimo ir atsitraukimo manevras gali tapti labai įdomiu žaidimu jums abiems.

Atleisk, brangioji, bet su tavimi man taip norisi žiovauti...

Nuobodūs žmonės neįdomūs niekam. Taip jau yra ir nieko čia nepakeisi. Prisimink paskutinius savo pasimatymus ir gerai pagalvok, apie ką judu kalbėjotės? Ar turėjai ką papasakoti iš savo gyvenimo? Ar tik klapsėjai akimis ir tyliai klauseisi jo istorijų?

Laikykis taisyklės 50/50. Jei leisi jam kalbėti tik apie save, netrukus imsi tramdyti norą nusnūsti jam ant peties arba pradėsi galvoti apie visai kitus dalykus. Jei visą laiką tik plepėsi... Visos žinome, kad vyrai nemėgsta tuščių tauškalų. Taigi elkis su vaikinu taip, kaip elgiesi būdama su draugėmis – jis pažeria savo informacijos, tu pasidalini savąja.

Kokios temos tinkamiausios? Praktiškai visos, jei tik moki laviruoti! Svarbiausia – venk pesimizmo. Pavyzdžiui, galite kalbėtis apie tai, kas, ką ir kur dirba, bet pasakodama apie savo darbą prisimink teigiamus, o ne neigiamus dalykus. Jūs susitikote tikrai ne tam, kad jis klausytųsi tavo bėdų ar padėtų spręsti problemas. Draugai, vakarėliai, kelionės, didžiausios gyvenime patirtos gėdos... Linksmų temų sąrašas neišsemiamas.

Dar vienas labai svarbus dalykas – išmok palaikyti pokalbį. Kai kalba jis, užduok tikslinamuosius klausimus. Kai pati baigi pasakojimą, užbaik jį klausimų, kad pokalbis nenutrūktu kartu su tavo sakiniu. Su įdomiu ir mokančiu bendrauti žmogumi tikrai norisi susitikti dar kartą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis