N-18: trys nauji pozos „69“ variantai

Sakoma: ką duosi, tą ir gausi. Taigi kodėl nepatyrus dar daugiau malonumų lovoje, tuo pačiu suteikiant didesnį malonumą ir savo mylimajam?

Neįtikinėsime tavęs, kad poza „69“ yra visiškai paprasta ir nesudėtinga. Šioks toks patyrimas ir koordinacija vis tik būtina. Bet malonumas vertas pastangų!

Palaima gulint ant šono
Šioje padėtyje jūs abu stimuliuojate vienas kito „karštuosius taškus“ gulėdami ant šono (kad jis lengviau galėtų pasiekti tavo intymias vieteles, padėk savo klubą jam ant peties). Visų pirma, tai seksualu. Panirus į tingią atsipalaidavimo būseną, vargu ar galima būtų sugalvoti kokią kitą patogesnę padėtį. Jūs abu gulite ir nė vienam nereikia prilaikyti savo ar partnerio svorio, galima tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis malonumu.

Vyras iš viršaus
Poza „69“, kai mergina būna viršuje, savaime suprantama, turi savų privalumų. Tu kontroliuoji situaciją, judesių tempą ir jo įsiskverbimo liežuviu gylį. Tačiau tai galima ir paįvairinti, tiesiog reikia pasikeisti vietomis.

Kuomet vaikinas viršuje, jis turi galimybę glamonėti tave intensyviau, o tai ne visada gali būti malonu. Leisk jam suprasti, kas tau patinka, o kas ne ir būtinai švelniai atsitrauk, jeigu judesiai tau suteiks skausmo.

Avantiūristams
Jeigu abu esate nusiteikę pašėlioti ir praplėsti savo seksualines ribas, pabandykite tokią pozą: tegul jis atsisėda ant sofos su ištiestomis ir šiek tiek praskėstomis į šonus kojomis. Tau reikia atsistoti prie lovos nugarėlės ir persilenkti per jį taip, kad alkūnėmis remtumeisi prie jo klubų šonų. Keliais remkis į lovos atlošą, kad jūsų kūnai sudarytų lygiagrečią liniją. Kūno svorį teks išlaikyti ant alkūnių, todėl šią pozą drąsiai galima sulyginti su treniruote sporto salėje, tačiau tai tik pusė malonumo, nes kiekvieną kartą, kai su vaikinu išbandote kažką naujo, jūsų atsipalaidavimo ir pasitikėjimo vienas kitu lygis gerokai išauga. O ir kaitinantys kraują prisiminimai išliks abiems ilgam, net jeigu tos pozos jūs niekada neišdrįsite pakartoti.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis