Tarp kokių Zodiako ženklų geriausias suderinamumas

Pasitelkus astrologiją, galima ne tik geriau pažinti save, bet ir tiksliau nustatyti, koks tavo suderinamumas su partneriu, o tai ypatingai svarbu planuojant kurti šeimą. Paskaityk, kokio ženklo atstovas tau labiausiai tinka.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22) – Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Sėkmingos Svarstyklių ir Vandenio sąjungos paslaptis slypi jų gebėjime rasti kompromisą bet kurioje situacijoje ir stengtis visas problemas išspręsti taikiai. Svarstyklės šeimyninį gyvenimą laiko viena didžiausių vertybių, o dėl bet kokių, kad ir mažiausių nesutarimų su sutuoktiniu, išgyvena labai sunkiai. Harmoniją santuokoje jie pasiekia nuoširdumu ir gerumu, šios savybės būdingos Svarstyklėms. Vandenis, nors ir būdamas savarankiškas ir užsispyręs, visada stengsis rasti išeitį iš konfliktinės situacijos, todėl Svarstyklių ir Vandenio ženklų partneriai visada atsižvelgs į vienas kito interesus ir vengs pykčių. Tokias santuokas lydės santarvė ir tarpusavio supratimas.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20) – Jautis (balandžio 21 – kovo 21)

Labai vertinga Jaučio savybė šeimos kūrimui – tai jo sugebėjimas išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Plieninė šio ženklo ramybė neleidžia įsisiūbuoti emocijoms ar kaip nors kitaip nuskriausti savo antrąją pusę, o juk Žuvys tokios pažeidžiamos. Būdami gero ir patikimo charakterio, Jaučiai bus geru ramsčiu savo sutuoktiniui. Žuvis taip pat nėra lengva išvesti iš pusiausvyros, be to, jos labai gerai supranta kitų žmonių jausmus ir sugeba užjausti. Šios sutuoktinių, gimusių po Jaučio ir Žuvies ženklais savybės leidžia jiems sukurti tvirtą šeimą, o santuokoje gimę vaikai, santykius tik dar labiau sustiprina. Be to, Žuvys su tokia beribe meile auklėja savo vaikus, kad tokios tėviškos atsakomybės galima tik pavydėti.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22) – Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21).
Mergelės pasižymi ne tik šeimyniškumu, bet dar ir ypatingu draugiškumu savo partnerio atžvilgiu. Jų nedomina intrigos ar nuklydimai į kairę, tai labai patikimi žmonės. Mergelės kuo puikiausiai rūpinasi namais, jos nesibaido ir su vaikų auklėjimu susijusių rūpesčių. Skorpionai labai jausmingi ir aistringi, tad net ir santuokoje su jais gyvenimas nebus monotoniškas ir nuobodus. Be to, Skorpionai labai moka atsirinkti tinkamus žmones, o tai reiškia, kad savo jausmų jie nedalins kam papuola. Skorpiono išrinktoji bus vienintelė moteris jo gyvenime. Nežiūrint į tai, kad jie moka linksmintis ir gerai leisti laiką su draugais, mylimo žmogaus atžvilgiu jie visada išlieka dėmesingi ir atsidavę.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 210 – Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Šauliai labai nuoširdūs ir atviri santykiuose, jie niekada neslėps savo tikrų jausmų ir įspūdžių. Dėl tokio atvirumo net ir kilus nesutarimams šeimoje, jie bus lengvai išsprendžiami. Meilė Šauliams – didelė vertybė, tad vardan šio šviesaus jausmo jie pasiruošę įveikti bet kokius išbandymus. Šaulys gali būti įdomi pora Dvyniams, kurie net ir būdami permainingo būdo, nepavargs nuo emocionalaus Šaulio charakterio ir visiškai lengvai pripras prie šios asmenybės ypatumų, o tai užtikrins stabilius romantiškus santykius Šaulio ir Dvynių šeimoje.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22) – Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)
Vėžių ir Ožiaragių šeiminiuose santykiuose vyraus abipusiškumas ir troškimas savo antrąją pusę apgaubti dėmesiu ir meile. Vėžį, kaip partnerį, reikėtų vertinti jau vien už tai, kad jis savo emocijų nešvaistys žmonėms, kurie nėra jam artimi, visi jo jausmai bus skirti šeimai. Sunkią valandą Vėžys paguodos visada gali tikėtis gauti iš Ožiaragio, kuris visada pasirengęs padėti, o tuo labiau mylimam žmogui. Ožiaragiai iš prigimties labai patikimi, rimti ir sąžiningi žmonės, todėl santuokos su tokiu žmogumi neužtemdys joks lengvabūdiškumo šešėlis. Jie mėgsta be jokio išskaičiavimo kuo nors pamaloninti mylimą žmogų, tai – dar viena priežastis, dėl kurios šeimoje viešpataus meilė.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23) – Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
Avinas visada laikosi duoto žodžio. Todėl šeimoje juo visada galima pasikliauti, iškilus kokiems nors sunkumams, partneriui niekada nereikės ilgai laukti iš jo pagalbos. Liūtams taip pat negalima būtų prikišti neveiklumo. Jie – labai atkaklios ir ambicingos asmenybės. Tokioje sąjungoje šeimyninis gyvenimas niekada nestovės vietoje, dėl mylimo žmogaus partneriai visada bus pasirengę padaryti viską, kas įmanoma. Tokios savybės gali tapti geru pavyzdžiu vaikams, kurių gimimas dar labiau sustiprina sąjungą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis