Penki iššūkiai tai, kuri renkasi meilužės vaidmenį

Jis toks ypatingas, tačiau žmona jo nesupranta. Tu niekada nebuvai taip įsimylėjus, ir jis paliks ją dėl tavęs. Prieš galutinai nuspręsdama, ką toliau daryti - pasilikti su juo ar ne, perskaityk šiuos penkis patarimus, kad geriau suprastum, kokioje padėtyje gali atsidurti. Tuomet, kad ir kokį sprendimą priimtum, būsi savojo likimo šeimininkė.

1. Susitaikyk su mintimi, kad šansų, jog jis paliks ją dėl tavęs, turi nedaug.
Gali manyti, kad jis yra pats nuostabiausias ir labiausiai nesuprastas vyras, kokį tik esi sutikus. Gali tikėti tuo, kad tavoji meilė yra tikrų tikriausia, kad judu esat sielos draugai ir kad jums lemta nugyventi visą likusį gyvenimą drauge. Galbūt ir tavo tiesa, bet greičiausiai jis viso labo tėra savo žmonai neištikimas vyras, o tu - neištikimo vyro meilužė.

Gerai apsvarstyk ir šias paprastas gyvenimiškas tiesas. Jei jis turi vaikų, vargu, ar paliks savo žmoną. Jei jis ir anksčiau yra turėjęs romanų su kitomis moterimis, mažai tikėtina, kad jis paliks savo žmoną. Jei jis „kol kas dar“ nepaliko savo žmonos ir vaikų (vis kartoja tau, kad „dabar jinai nestabilios būklės – paliksiu, kai ji nusiramins“ arba „privalau sulaukti sūnaus koncerto/gimtadienio“ ir t.t.), jis nepaliks jos ir ateityje.

Vis dar manai, kad judu sieja tikra meilė? Esi laiminga, būdama ilgalaikė meilužė? Tada tęsk toliau.

2. Jei jis vis dėlto paliks žmoną dėl tavęs, prisimink serą Jamesą Goldsmithą.
1996-aisiais anapilin iškeliavęs finansų magnatas tiesiogiai susijęs su svarstoma problema! Pagarsėjęs savo neištikimybe, šia anglų milijardierius kartą yra pasakęs: „Vyras, vedęs savo meilužę, tuojau pat sukuria laisvą darbo vietą“.
Jei tavo išrinktasis apgaudinėjo savo žmoną, kodėl neturėtų lygiai taip pat elgtis su tavimi? Meilės romanus užmezgantis vyriškis dažnai būna tokio tipo vyras, kuriam greitai viskas pabosta, kurį erzina šeimyninis gyvenimas, kuriam pastoviai reikia intrigos ar nuotykių, kurių dėka jaustųsi tebesąs gyvas arba paprasčiausiai nori, kad jo seksualinį patrauklumą patvirtintų skirtingos moterys.

Jei jis kartą jau buvo neištikimas, kodėl neturėtų taip pasielgti ir kitą kartą? Su tavimi? Ar manai, kad judu nugalėsit šiuos sunkumus? Tuomet tęsk toliau.

3. Pagalvok, kas esi.
Niekas čia nesiruošia pamokslauti, bet ar tave tenkina „namų griovėjos“ vardas? Galbūt po kelerių metų tu pati ištekėsi. Ar tau patiktų, jei tavo vyras šeimynines problemas spręstų puldamas į plačiai atvertą kitos moters glėbį? Jei jis tikrai tave myli, tai mažų mažiausiai turėtų būti pasirengęs bent jau elgtis su tavimi sąžiningai.

Tavęs netrikdo tai, kad apie tave galvoja kaip apie „tą, su kuria į kairę“, kaip apie „kitą moterį“ arba net dar blogiau? Tada tęsk toliau.

4. Ilgai ir įdėmiai apsvarstyk jo šeimyninę ir finansinę padėtį.
Kol būsi susijusi su juo, tol būsi susijusi ir su jo šeima. Jei jis paliks savo šeimą, buvusi žmona tikriausiai bus labai pikta, įskaudinta, brangiai jam atsieis. Kaip ir jo vaikai. Be to, jie veikiausiai bus pas judu namuose kas antrą savaitgalį ir didžiąją judviejų atostogų dalį. Šios akimirkos tikrai nebus be rūpesčių. Pasakose pamotės vaizduojamos kaip bjaurios ir piktos, nes vaikai jų nemėgsta. O ypač vaikai nemėgsta tokių pamočių, kurios atėmė tėtuką iš jų mamytės.

Skyrybos – labai brangus dalykas. O išlaikyti dvi šeimas be skolų – itin brangi ir sudėtinga finansinė užduotis. Vaikams reikia eiti į mokyklą, jiems reikia drabužių, žaislų ir kompiuterių, suaugusiems reikia mašinų ir universitetinio išsilavinimo. Šią finansinę naštą jis temps ligi pat gyvenimo pabaigos. Vis dar nori jo? Tada tęsk toliau.

5. Pagalvok apie tai, kad būsi pačiame jo prioritetų sąrašo gale.
Eiliniam neištikimam vyrui pirmąją vietą jo gyvenime užims darbas, žmona ir vaikai, net jei tu jo širdyje užimsi pirmąją vietą. Tad pasiruošk savaitgaliams vienumoje, pasalūniškiems telefoniniams skambučiams ir atšauktiems susitikimams. Nori jaukaus gimtadienio dviese arba dviejų savaičių Nidoje? Pamiršk. Nori viešumoje laikytis už rankučių? Nori drauge su juo eiti į kiną ar į mėgstamiausią savo restoraną? Mažai tikėtina, kad taip bus. Kiek laiko, tavo manymu, gali trukti ta tikroji meilė, jei vienintelė jos išraiška – pasimatymai jam tinkamu laiku jam „įkandamuose“ viešbučiuose?

Žinoma, yra išimčių mūsų niūriam (tačiau kompetentingam) požiūriui į vyrus, kurie apgaudinėja. Esama beprotiškai laimingų antrųjų santuokų, sukurtų ant neištikimybės pamatų, bet, antra vertus, dar daugiau yra vienišų vyrų, kurie turi puikesnę galimybę padaryti tave laimingą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis