Magija: kaip sugundyti kiekvieną Zodiako ženklą

Kaip užkalbėti žavų abejingąjį, sužavėti neryžtingąjį, priversti grįžti pasprukusįjį? Siūlome kelis senovinius magijos receptus kiekvieno Zodiako ženklo atstovui suvilioti. Tiesa, praktiškai jų netikrinome, bet ką gali žinoti...

Avino medžioklė
Ingredientai: apelsinas, adata.
Šiam vyrui suvilioti nereikia sudėtingų receptų. Pakaks adata persmeigti meilės vaisių apelsiną. Kaip Kupidonas persmeigdavo širdis savo strėlėmis. Tai darydama stenkis įsivaizduoti į tave žiūrinčio mylimojo veidą. Padėk persmeigtą apelsiną prie širdies ir miegok su juo visą naktį. Kitą dieną patiek jį sau bei mylimajam.
Komentaras: kad būtų paprasčiau įkalbinti suvalgyti šį vaisių, pakviesk savo avinėlį pietų ir paruošk iš subadyto apelsino vaisių salotų.

Jaučio medžioklė
Ingredientai: butelis raudonojo vyno, vanilės lazdelė (arba žiupsnelis vanilinio cukraus), cinamono lazdelė (arba žiupsnelis cinamono), šaukštas šviežių ar džiovintų jazminų žiedelių, keli lašeliai jazminų esencijos.
Jautukai mėgsta gardumynus, todėl šis lengvai paruošiamas ir labai skanus meilės gėrimas — kaip tik jam. Užpilk džiovintus jazminus, vanilę ir cinamoną verdančiu vandeniu. Pamažu maišydama įpilk raudonojo vyno. Perpilk į grafiną ir patiek, prieš tai perbraukusi sau per kaklą (jei yra galimybių, ir mylimajam) jazminų esencija sumirkyta nosinaite.
Komentaras: nemurmėk jokių abrakadabrų — tai atrodo kvailai ir įtartinai.

Dvynių medžioklė
Ingredientai: ketvirtis Mėnulio, mažas indelis žemės, truputis bazilikų, popieriaus lapas su užrašytu mylimojo vardu, mylimojo plaukų sruoga.
Birželį, Dvynių ženklo mėnesį, sulauk mėnesienos ir pasodink baziliką, prieš tai jo vazonėlyje užkasusi mylimojo plaukų sruogą ir popierėlį su jo vardu. Kai bazilikas išdygs, dvynuką užplūs jausmai tau.
Komentaras: jeigu bazilikas neišdygs, vadinasi, jūsų santykiai neturi ateities. Nesistenk kartoti procedūros. Šiuos burtus gali atlikti ir žiemą, tik reikia sudaryti palankias sąlygas bazilikui augti.

Vėžio medžioklė
Ingredientai: raudonos rožės žiedlapis, smeigtukas, truputis tavo energijos, mylimojo vardas.
Smeigtuku ant rožės žiedlapio užrašyk mylimojo vardą. Padėk rankas ant šio žiedlapio, kad jis prisigertų tavo meilės bei energijos ir padėk jį džiūti į gerai vėdinamą vietą. Sudžiūvusį žiedlapį sutrink ir įmaišyk į kokį nors konditerijos gaminį (pavyzdžiui, šokoladinį pyragaitį). Jį teks suvalgyti drauge su mylimuoju. Taip jis sugers tavo kūno skleidžiamą energiją ir greitai tave įsimylės.
Komentaras: šį receptą puikiai papildys afrodiziako savybių gausus šokoladas. Taip pat gali naudoti imbierą.

Liūto medžioklė
Ingredientai: truputis verbenų nuoviro, butelis raudonojo vyno, keli rasos (arba vandens) lašeliai, nuvarvėję nuo rožės, truputis medaus, muskato riešutas, mylimojo nuotrauka, devynios geltonos gėlės (rožės, tulpės, ramunės...), trys žvakės (raudona, oranžinė ir geltona).
Geriausia burti neporinės dienos sekmadienį, prieblandoje. Paruošk nuovirą ir pagardink išvardytais prieskoniais. Įpilk vyno. Sakydama “Mūsų meilė gims ir išsiskleis” padėk priešais mylimojo nuotrauką gėlių ir uždek žvakes. Išgerk paruošto gėrimo. Ritualą kartok devynis kartus.
Komentaras: procedūra gali atrodyti per ilga, bet sakoma, kad Liūto širdis neįveikiama. Reikia šiek tiek pastangų ją palenkti į savo pusę.

Mergelės medžioklė
Ingredientai: butelis mineralinio vandens.
Reikia tik įpilti mineralinio vandens į didelę stiklinę ir laikant virš jos rankas 18 kartų ištarti mylimo žmogaus vardą. Duok išgerti šio vandens savo mergelei.
Komentaras: mineralinis vanduo prisipildys energijos iš tavo rankų ir taps tikru meilės eliksyru. Kartok procedūrą, kol pasieksi trokštamą rezultatą.

Svarstyklių medžioklė
Ingredientai: rožinio audinio maišelis, rožinis kaspinas, keletas levandų žiedų, septyni raudonos rožės žiedlapiai, raudonasis kristalas, šiek tiek pergamentinio popieriaus su jūsų vardais, truputis rožių esencijos, dvi žvakės (rožinė ir raudona).
Uždek rožinę žvakę. Sudėk visus ingredientus į maišelį ir perrišk rožiniu kaspinu. Visur maišelį nešiokis, o naktį dėk jį prie savo galvos. Prieš miegą degink raudoną žvakę ir prašyk svarstykliuko meilės.
Komentaras: rožinę žvakę gali keisti kita jo Zodiako ženklo spalvos žvake.

Skorpiono medžioklė
Ingredientai: žalio audinio maišelis, rozmarino lapelis, sauja rupios druskos, žalias kaspinas.
Penktadienio jaunatį įdėk į maišelį rozmarino lapelį ir supilk druską. Perrišk kaspinu. Paslėpk maišelį po mylimojo čiužiniu. Greitai jūs mėgausitės harmonija.
Komentaras: penktadienis — tai Veneros (meilės deivės) diena. Jaunatis dar labiau sustiprina jos savybes. Rozmarinas ir žalia spalva simbolizuoja taiką, o rupi druska saugo nuo ginčų.

Šaulio medžioklė
Ingredientai: mylimojo nuotrauka, devynios mažos visų vaivorykštės spalvų žvakės, veidrodis, perkūnijos vakaras.
Perkūnija padės stimuliuoti mylimojo energiją. Pastatyk jo nuotrauką ir žvakes taip, kad veidrodis atspindėtų jo atvaizdą. Uždek žvakes ir prašyk perkūnijos jo meilės.
Komentaras: neatverk lango, nes vėjas gali nupūsti žvakes. Kreipkis tiesiai į mylimojo atvaizdą.

Ožiaragio medžioklė
Ingredientai: mažas šaldymo kameroms skirtas indelis, tavo plaukų sruoga, mylimojo plaukų sruoga, medaus statinaitė, balta gėlė (lelija, rožė, tulpė, katilėlis ar liūtpėdė, mums geriau žinoma kaip edelveisas).
Padėk savo ir mylimojo plaukų į dėžutę. Užpilk juos medumi ir uždėk gėlę. Uždenk dėžutę ir dėk į šaldytuvą. Kaskart ją pamačiusi galvok apie mylimąjį.
Komentaras: kai sulauksi norimo rezultato, dėžutę išimk iš šaldytuvo ir padėk ant grindų. Geriausiai šiems burtams tinka liūtpėdė, bet ši gėlė labai reta, todėl ją galima keisti balta rože.

Vandenio medžioklė
Ingredientai: dvi žaidimo kortos (širdžių devynakė ir širdžių tūzas), tavo keptas pyragas.
Pasinaudok kokia nors proga (pavyzdžiui, gimtadieniu) ir nusiųsk vaikinui savo keptą tortą su linkėjimais, užrašytais ant širdžių tūzo kortos. Tokį pat linkėjimą užrašyk sau ant širdžių devynakės. Greitai tarp jūsų turėtų plykstelėti meilė.
Komentaras: kortas gali pakeisti pupomis, išdėliotomis ant torto širdies ar žiedų forma.

Žuvų medžioklė
Ingredientai: šaldymo kameroms skirtas indelis, dobilų ar akacijų medaus, keletas verbenų lapų, du nedideli popieriaus lapai su jūsų vardais.
Veik sutemus. Išsimaudyk karštoje vonioje su rožių aliejumi ir atsipalaiduok. Į indelį vieną ant kito padėk du lapus su vardais, užpilk medumi ir laikydama rankas virš indelio šaukis vaikino meilės. Dėžutę padėk į šaldytuvą. Greitai tarp jūsų užsimegs ryšys.
Komentaras: akacija ir dobilas simbolizuoja meilę. Po kiek laiko išimk dėžutę iš šaldytuvo ir užkask ją. Burtai ir toliau veiks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis