Kokias moteris vyrai bijo prarasti?

Pasakyk atvirai: kokį vyrą šalia savęs norėtum matyti? Gražų? Pasitikintį savimi? Protingą? O kaip manai, kokios moters geidžia vyrai? Gražios – taip! Pasitikinčios savimi – taip! Protingos – taip! Seksualios – be abejonės, taip!

Manai, vyrai renkasi tik kales? Nė velnio. Jos gal ir sugeba apsukti aplink pirštą, bet anksčiau ar vėliau vyrai nuo jų pabėga. Iš kitos pusės, bėga jie ir nuo pernelyg gerų bei meilių moterų. O kaip gi kitaip, juk norisi įvairovės! O kaip tau tokia svajonių moters formulė: ji – 80% angelas ir 20% velnias. Gal verta pabandyti?

Kokias moteris jie myli? Visų pirma, tai tokias, kurias reikia užkariauti, o ne tas, kurios puola po kojomis ir yra pasiruošusios padaryti viską, kad tik į jas atkreiptų dėmesį. Tokia jau ta vyrų prigimtis: jie – medžiotojai! Jeigu auka jau suvystyta ir nesipriešina, darosi nuobodoka... Ateina metas praplėsti medžioklės plotus, juk instinktai taip reikalauja.

Bet kas sakė, kad tave galima galutinai suvystyti? Neleisk savo vyrukui per daug atsipalaiduoti, galvojant, kad tu – tik jo nuosavybė. Šiek tiek pasimuistyk, leisk vyrui dėl tavęs pakovoti!

Dar vienas patarimas iš tos pačios srities: išmok mėgautis tau rodomu dėmesiu! Santykių ekspertai tvirtina, kad darydamas dėl moters malonų dalyką, vyras pradeda jausti jai stipresnę simpatiją. Tuo tarpu kai vyksta atvirkštinis variantas ir moteris stengiasi dėl vyro, jis jaučiasi pamalonintas, tačiau pasąmonė į tai reaguoja kaip į bandymą pririšti ir likti skolingu, o tai neturėtų patikti nė vienam vyrui. Vadovaujantis šia teorija galima daryti išvadą, kad geros mergaitės, pasiryžusios dėl mylimojo padaryti viską, ko tik prireiks – akivaizdžiai pralaimi prieš tas, kurios leidžia sau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis vyro rodomu dėmesiu!

Žinai, kas dar patinka vyrams? Jaustis vyriškais! O tą vyriškumą net nenorėdamos kartais gerokai prislopiname... „Aš pati, aš pati...“ – kai esi šalia vyro, šią dainelę pamiršk! Būdamas šalia silpnesnės moters, vyras turi galimybę pasireikšti ir tokiu būdu parodyti savo vyriškumą, kuris, kaip žinia, kiekvienam vyrui yra labai svarbus. Tai kam tuomet verstis per galvą? Leisk jam pabūti galva, bet niekuomet nepamiršk, kad tu esi kaklas, kuris tą galvą sukinėja.

Dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrams santykiuose svarbiausias seksas. Na, taip, jis tikrai svarbus ir ne tik vyrams! Bet vien seksu ilgai nevažiuosi. Kiekvienas vyras savo moteryje nori matyti ne tik meilužę, bet ir draugę, su kuria galima kalbėtis, kvailioti, galų gale – kartu patylėti. Kad taip ir būtų, reikia ieškoti balanso tarp bendrų interesų ir asmeninio gyvenimo. Juk gali lėkti paskui vyrą į žvejybą ir sėdėti su jo draugų kompanija bare, bet nebūsi įdomi, jeigu neturėsi savo asmeninių interesų ir tiesiog persekiosi jį kaip šešėlis.

Kad ir ką vyrai sakytų, tuščiagalvių kvailučių, kurios sugeba tik šypsotis, pritariamai linkčioti ir juoktis iš kvailų sąmojų, jie nemėgsta. Vyrams svarbu, kad jo moteris visada sugebėtų palaikyti pokalbį, o kai reikia, net ir pasiginčyti. Svajonių moteris - ta, su kuria gali eiti bet kur ir visuomet didžiuosiesi, kad šalia tavęs yra būtent ji.

Be abejonės, tu turi būti seksuali ir gundanti! O seksualumas, pasirodo, toli gražu ne tik išvaizda. Vienos apklausos metu vyrams buvo užduotas klausimas: kokie 5 moters seksualumo požymiai jiems yra svarbiausi? 55% savo balsą atidavė už gebėjimą flirtuoti, laisvai bendrauti ir koketuoti akimis. Ir tik 18% pasakė, kad seksualumas – tai išvaizda. Taigi gundyk į valias! Flirtuodama, tu parodai jam, kad mėgaujiesi tuo, jog esi moteris, o jis – vyras. Tokiu būdu tu demonstruoji moteriškumą – savo svarbiausią ginklą.

Gundanti moteris panaši į katę: vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių. Ji moka vienu metu būti ir artima, ir nepasiekiama. Seksuali moteris lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Na, ir kaip tokios moters galima nebijoti prarasti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis